Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia1998

przyczyna brzydkiego zapachu?

Polecane posty

Witam, 

Chcialabym sie zapytac czy ktoras z Was moze ma podobny problem/zna sie na tym i moze mi pomoc. Probowalam szukac odpowiedzi w internecie, ale nie znalazlam nic co by pasowalo do mojej sytuacji. 

Moim problemem jest brzydki zapach z pochwy wylacznie podczas okresu/od razu po gdy mam taki brazowy sluz. 

Nie umiem go dokladnie okreslic, jest lekko “rybi”, niezbyt przyjemny. Jedyne co w internecie na ten temat wychodzi jest bakteryjna infekcja pochwy, lecz nie posiadam zadnych innych jej objawow oraz ten zapach utrzymuje sie wylacznie podczas gdy krwawie. W inne dni jest bardziej bezwonny, moze lekko kwaskowaty, ale nie jest nieprzyjemny etc. 

Czy wie ktos z Was czy to jest normalne? (na forach pisza, ze podczas okresu powinien byc bardziej “metaliczny”) Jesli nie jest, wie ktos co jest przyczyna? Dbam o higiene, wiec problem nie powinien lezec w tym. 

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to bakterie....musisz iść do lekarza. Mialam ostatnio to samo...żadnych innych objawów A leczenie ciągnie się od pół roku do teraz....wymazy, cytologie itp. Nie mogę ich się pozbyć. Współżycie tylko w prezerwatywie. Inaczej zakaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×