Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SyndromTakotsubo

czy też uważacie że nadwaga i otyłość w większości przypadków są oznaką słabej osobowości, a nie słabej fizyczności?

Polecane posty

Generalnie to niby tak. Jednak przy wahaniach hormonu miałem gastro jak po zielu... Przy lekach jest okej.. całkowicie okej. Hashimoto ktos kto ma wie o czym mówię 👽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rzeczywiście wzrost kobiety, tak jak i mężczyzn, wpływa na jej powodzenie. Mężczyźni częściej wybierają niższe.

jeśli jakiś mężczyzna wybiera niższe kobiety dlatego że są niskie to jest coś nie tak z jego psychiką i z pewnością siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Większość tych którzy zapisali się w negatywnym świetle też była szczupła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Generalnie to niby tak. Jednak przy wahaniach hormonu miałem gastro jak po zielu... Przy lekach jest okej.. całkowicie okej. Hashimoto ktos kto ma wie o czym mówię 👽

jeśli nadwaga wynika z takiej choroby to jest to faktycznie przykra sprawa i w żadnym wypadku nie świadczy o charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no mnie by nie przeszkadzało, nawet byłbym zafascynowany jeśli proporcje byłby zachowane.

 

mam też teorię że ludzie często oceniają pozornie po wzroście potrzeby seksualne na zasadzie "ona jest niska więc ma ciasną cip/kę". "on jest karłem więc ma małego pen/isa", "ona jest wysoka więc potrzebuje większego", "on jest wysoki więc ma większego". takie błędy w myśleniu wynikają z niewiedzy dotyczącej ludzkiej anatomii i tego jak ona się kształtuje.

A to prawda z tymi cipkami? Pytam serio bo różne są opinie 😹🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no mnie by nie przeszkadzało, nawet byłbym zafascynowany jeśli proporcje byłby zachowane.

 

mam też teorię że ludzie często oceniają pozornie po wzroście potrzeby seksualne na zasadzie "ona jest niska więc ma ciasną cip/kę". "on jest karłem więc ma małego pen/isa", "ona jest wysoka więc potrzebuje większego", "on jest wysoki więc ma większego". takie błędy w myśleniu wynikają z niewiedzy dotyczącej ludzkiej anatomii i tego jak ona się kształtuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niektórzy po prostu lubią dobrze zjeść nawet za cenę nadwagi wiec teoria z dupy tak jakby. 

jeśli wybierają żarcie ponad sylwetkę to jak najbardziej potwierdza moją teorię o tym że mają do du/py osobowość.

 

 

Większość tych którzy zapisali się w negatywnym świetle też była szczupła. 

w ogóle większość która zapisała się w historii była szczupła, to tym bardziej przemawia na korzyść mojej racji w argumencie który podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeśli wybierają żarcie ponad sylwetkę to jak najbardziej potwierdza moją teorię o tym że mają do du/py osobowość.

 

w ogóle większość która zapisała się w historii była szczupła, to tym bardziej przemawia na korzyść mojej racji w argumencie który podałaś.

Żeby mieć super osobowość to trzeba się odchudzać i być na diecie? Jesteś śmieszny. Mnie nie chodzi o ludzi ekstremalnie otyłych którym oczu nie widać. Każdy ma prawo wyglądać jak chce i nie tobie oceniać jego charakter bo gunwo wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żeby mieć super osobowość to trzeba się odchudzać i być na diecie? Jesteś śmieszny. Mnie nie chodzi o ludzi ekstremalnie otyłych którym oczu nie widać. Każdy ma prawo wyglądać jak chce i nie tobie oceniać jego charakter bo gunwo wiesz. 

no właśnie mam takie prawo - jeśli ktoś się obżera i od tego grubieje to ma gó/wniany charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie to lubi a tobie Chój do tego. Coś pisałeś ze się cieszysz ze swojej chudości? Kościsty facet to tez oznaka choojowego charakteru bo powinien cisnąć na siłowni zamiast się szczycić anoreksja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widocznie to lubi a tobie Chój do tego. Coś pisałeś ze się cieszysz ze swojej chudości? Kościsty facet to tez oznaka choojowego charakteru bo powinien cisnąć na siłowni zamiast się szczycić anoreksja. 

jest spora różnica między podejmowaniem działania które ma negatywne konsekwencje, a nie podejmowaniem działania które ma pozytywne konsekwencje, więc twój argument jest inwalidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na jedno wychodzi. To ty i twoje myślenie jesteście inwalidami. 

no właśnie nie wychodzi na jedno. taka analogia jeśli podpalę las to czy to jest równoznaczne z tym że nie posadziłem nowego? nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no właśnie nie wychodzi na jedno. taka analogia jeśli podpalę las to czy to jest równoznaczne z tym że nie posadziłem nowego? nie.

Tak i świadczy o choojowym biernym charakterze który krytykuje innych za to ze robią co chcą podczas gdy samemu się nie robi nic żeby się ulepszyć. Nie jesteś lepszy i skończ pjerdolic bo mnie oczu nie zamydlisz nawet kostka mydła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak i świadczy o choojowym biernym charakterze który krytykuje innych za to ze robią co chcą podczas gdy samemu się nie robi nic żeby się ulepszyć. Nie jesteś lepszy i skończ pjerdolic bo mnie oczu nie zamydlisz nawet kostka mydła. 

gdybym nic nie robił to bym nie zakładał takich tematów więc sobie odpuść takie ad personam i zamilknij jak nie umiesz prowadzić merytorycznej dyskusji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak i świadczy o choojowym biernym charakterze który krytykuje innych za to ze robią co chcą podczas gdy samemu się nie robi nic żeby się ulepszyć. Nie jesteś lepszy i skończ pjerdolic bo mnie oczu nie zamydlisz nawet kostka mydła. 

olso, gdyby to było równoznaczne to w świetle prawa każdy kto nie sadzi lasu powinien być karany tak samo jak za podpalenie. jesteś antylogiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emocje na topiku, jakby ktoś był na kwarantannie z mega otyłą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra konto zapasowe skończ mi tu pjerdolic kocopoly bo nagle zamanilo ci wie prowadzić normalne dyskusje. 

jeszcze ignora mi daj, bo widzę tu pewną zależność na kafeterii gdy ktoś przegra dyskusję uciekając się do ad personam który jest ostatnią deską ratunku w erystyce, dwa nowe elementy erystyczne zaobserwowałem.

 

1. przywołanie nazwy innego profilu użytkownika z którym stara się prowadzić dyskusję.

 

2. danie ignora użytkownikowi.

 

niech ktoś kto zna łacinę to nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jeszcze ignora mi daj, bo widzę tu pewną zależność na kafeterii gdy ktoś przegra dyskusję uciekając się do ad personam który jest ostatnią deską ratunku w erystyce, dwa nowe elementy erystyczne zaobserwowałem.

 

1. przywołanie nazwy innego profilu użytkownika z którym stara się prowadzić dyskusję.

 

2. danie ignora użytkownikowi.

 

niech ktoś kto zna łacinę to nazwie.

Udawać trzeba umieć. Ty nie umiesz. Skończ. Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To dlaczego faceci wola małe kobiety?

A skąd ja mogę wiedzieć, nie jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

może jak ładnie poprosisz to skończę.

Nie mam w zwyczaju prosić o cokolwiek takich cwiercinteligentow. Załóż jeszcze jedno konto multikonciarzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ciebie pytałam. Pytania retoryczne nie oczekują na odpowiedzi. 

ok, uniżenie przepraszam...strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruby, chudy, niski, wysoki, głupi, mądry, ten ze słabą osobowością, ten z silna osobowością, ten co pisze poprawnie i ten co strzela byki.....ludzie, dajcie żyć, każdy ma jakiś feler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×