Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

payla

Czy on jest zakochany ? co sadzicie ? co mam z nim robic?

Polecane posty

Kilka lat temu poznałam chłopaka. On jest obcokrajowcem, mamy wspólnych znajomych. Jeszcze nie znalismy się osobiście (tzn.on mnie tak, ja jego nie) a on już po krótkim czasie przeprowadził się do mojego miasta.Zaczał chodzić na siłownie, zmienił wyznanie na moje (nie był chrześcijaninem)... Troche zmienił styl ubioru. Nawiązalismy kontakt, on mnie zaczepił.Potem cisza i teraz znów.Okazało się, że cały czas się kręci obok.Jest ktoś kto mu dostarcza informacji na mój temat to wiem na pewno. Powiedzial mi ostatnio że chciałby zostać w moim mieście i że nauczy się dla mnie polskiego.Wygląda na to, że nikt poza mną go nie interesuje. Czuje sie troche osaczona... Nic mu nie obiecywałam, a on mi robi wyrzuty ze np. nie odpisuje przez dluga chwile czy np.pytalam raz co jest grane bo widze ze smutny..a on do mnie ze skoro mi na nim nie zalezy to nic nie powie i juz..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kilka lat temu poznałam chłopaka. On jest obcokrajowcem, mamy wspólnych znajomych. Jeszcze nie znalismy się osobiście (tzn.on mnie tak, ja jego nie) a on już po krótkim czasie przeprowadził się do mojego miasta.Zaczał chodzić na siłownie, zmienił wyznanie na moje (nie był chrześcijaninem)... Troche zmienił styl ubioru. Nawiązalismy kontakt, on mnie zaczepił.Potem cisza i teraz znów.Okazało się, że cały czas się kręci obok.Jest ktoś kto mu dostarcza informacji na mój temat to wiem na pewno. Powiedzial mi ostatnio że chciałby zostać w moim mieście i że nauczy się dla mnie polskiego.Wygląda na to, że nikt poza mną go nie interesuje. Czuje sie troche osaczona... Nic mu nie obiecywałam, a on mi robi wyrzuty ze np. nie odpisuje przez dluga chwile czy np.pytalam raz co jest grane bo widze ze smutny..a on do mnie ze skoro mi na nim nie zalezy to nic nie powie i juz..

 

Po pierwsze: co to za wyznanie(które zmienił), kraj pochodzenia itp.

Po drugie: czlowiek bez wlasnego życia, który skupia się tylko na osaczaniu wybranej osoby? Psychol. Wiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po pierwsze: co to za wyznanie(które zmienił), kraj pochodzenia itp.

Po drugie: czlowiek bez wlasnego życia, który skupia się tylko na osaczaniu wybranej osoby? Psychol. Wiać.

Najlepsze to on ja zna osobiście a ona go nie. 🐖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie on do tej pory prowadzil fajne zycie.Ma swoje zainteresowania itd.A wyznanie to judaizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Własnie on do tej pory prowadzil fajne zycie.Ma swoje zainteresowania itd.A wyznanie to judaizm

Może on interesuje się Twoim paszportem?

Hajtnij się z nim.. co Ci zależy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Własnie on do tej pory prowadzil fajne zycie.Ma swoje zainteresowania itd.A wyznanie to judaizm

Może i jest zakochany, ale nie w Tobie, ale jakimś wyobrażeniu jakie sobie na Twoj temat stworzył. Skoro prawie się nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalam o tym, ale nie, on ma paszport europejski.Mieszkal w kraju w ktorym mial lepiej a teraz do Polski chce zjechac dla mnie, pogorszy sobie warunki zycia przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...  troche to niepowazne, bo blizej mu do 30 niz 20 a jak cos nie wypali to zostanie tu sam, ja na sile z nim nie bede.W ogole nie mam w planach zadnego zwiazku i jestem troche przerazona ze ktos tak robi za moimi plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi on na psychopatę, który osacza ofiarę. Lepiej wiej i to daleko tzn. totalnie urwij z nim kontakt. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×