Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DRAGON565

Co lubisz w sobie najbardziej? ;))

Polecane posty

 

Wieczorna...Dawno mnie tu nie bylo...ale Ciebie wyczuwam  daleka ;D

 

Wyczuwasz feromony mojego kolegi groźnego pederasty. To on cię przyciąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój charakter teraz. Boże, jaki ja .../any byłem jak byłem młodszy. Jakbym miał ten charakter co teraz to zrealizowałbym swoje największe marzenie. A tak to po ptokach. Co najwyżej namiastkę mam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mój charakter teraz. Boże, jaki ja .../any byłem jak byłem młodszy. Jakbym miał ten charakter co teraz to zrealizowałbym swoje największe marzenie. A tak to po ptokach. Co najwyżej namiastkę mam tego.

Nietaktownie zapytam - jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do woja mnie od zawsze ciągnęło. 

Serio? A dziś tylko pierzesz żonę i to ta wspomniana namiastka? Co fajnego jest w wojsku? Dyscyplina, monomoda (wszyscy w tym samym), możliwość zostania inwalidą wojennym ze wszystkimi przywilejami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żony nigdy nie uderzyłem, wypraszam sobie. Zresztą to ona jest heterą i hegemonem.

Namiastkę mam ponieważ mam w robocie mniej więcej 30 ludzi pod sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Żony nigdy nie uderzyłem, wypraszam sobie. Zresztą to ona jest heterą i hegemonem.

Namiastkę mam ponieważ mam w robocie mniej więcej 30 ludzi pod sobą.

To ciekawe. Facet, który jest przełożonym w pracy, w domu zakłada ciepłe kapcie i czeka, aż jego kobieta sięgnie po pejcz. Stereotypowo. Chociaż nie da się chyba dominować na wszystkich frontach, bo to bywa męczące okrutnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w sobie najbardziej lubię to, że mnie inni nie lubią i mam na to  w y j e p a n e

Chciałbyś, ja tam Cię lubię. No może przesadziłam, ale podoba mi się Twój mózg, jest w nim coś niepokojącego. Potrafisz być wybitny, a jednocześnie do przesady prosty, a nawet prostacki. To pełnie autyzm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pejcza nie mamy. Ale kajdanki kiedyś mieliśmy ale jakoś nie spasowały.

Ja tam uważam, że jednak gdzieś facet musi czuć respekt. Pomyśl, w robocie robisz co chcesz i w domu też. Stoczysz się tak, że nikomu cię nie będzie żal nawet.

A tak, jak nie w pracy to w domu ktoś cię utemperuje i sprowadzi na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałbyś, ja tam Cię lubię. No może przesadziłam, ale podoba mi się Twój mózg, jest w nim coś niepokojącego. Potrafisz być wybitny, a jednocześnie do przesady prosty, a nawet prostacki. To pełnie autyzm. 

Autyzm sto procent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pejcza nie mamy. Ale kajdanki kiedyś mieliśmy ale jakoś nie spasowały.

Ja tam uważam, że jednak gdzieś facet musi czuć respekt. Pomyśl, w robocie robisz co chcesz i w domu też. Stoczysz się tak, że nikomu cię nie będzie żal nawet.

A tak, jak nie w pracy to w domu ktoś cię utemperuje i sprowadzi na właściwe tory.

Takie podejście jest chyba najzdrowsze, daje satysfakcję, ale i wytchnienie. Nie jestem tylko pewna, czy kobiety lubią facetów, którymi tak łatwo się steruje. No ale różne są gusta. Ciekawe czy myślisz jednak czasem o tym pejczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Się skończy tak, że  będę musiał co miesiąc płacić abonament za ten autyzm

a będzie cię stać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Się skończy tak, że  będę musiał co miesiąc płacić abonament za ten autyzm

Opodatkują, więc się jeszcze zastanów co do tych procentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie podejście jest chyba najzdrowsze, daje satysfakcję, ale i wytchnienie. Nie jestem tylko pewna, czy kobiety lubią facetów, którymi tak łatwo się steruje. No ale różne są gusta. Ciekawe czy myślisz jednak czasem o tym pejczu...

Steruje łatwo?? Bez przesady, mi tam wystarczy jak w robocie pobawię w zarządcę. W domu już nie koniecznie, swoje "projekty" robię sam. Żona, to wiadomo, ma swoje widzi mi się, ale jako kobieta nie jest w stanie wszystkiego sama zrobić. Wtedy zaprzęga mnie do roboty.

A to załatwi transport płytek i podsypki a ja muszę taras zrobić. A to załatwi farbę, pędzle i wałki i to ja mam malowanie zrobić. A to coś tam i trzeba 4 litery ruszyć. Jak nie rozumiem jej toku rozumowania lub uważam, że to wydziwianie to robią się spięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeceniacie te całe "relacje społeczne".

Nie macie żadnych relacji społecznych.

W ogóle was nie ma

Tak czułam ze mnie nie ma naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Autyzm nie jest chorobą, tylko zaburzeniem rozwoju mózgu, charakteryzującym się upośledzeniem relacji społecznych."

Z całą odpowiedzialnością  twierdzę, że taki auyzm to najlepsze co mnie mogło spotkać w życiu.

Inaczej   nawet nie wiedziałbym, że zyje dopóki ktoś by mi o tym nie napisał na messengerze

Widziałeś Ty kiedyś ludzi z autyzmem. Ja widziałem, znam panią prezes fundacji, która zajmuje się ludźmi z autyzmem. Uwierz nie chciałbyś mieć tego zaburzenia. Na pewno nie byłbyś w stanie pisać normalnie na kafeterii.

Co najwyżej, zespół Aspergera. Niby normalnie funkcjonujesz a jednak nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to załatwi transport płytek i podsypki a ja muszę taras zrobić. A to załatwi farbę, pędzle i wałki i to ja mam malowanie zrobić. A to coś tam i trzeba 4 litery ruszyć. Jak nie rozumiem jej toku rozumowania lub uważam, że to wydziwianie to robią się spięcia.

To całkiem zdrowy i normalny układ. Zaradna babka i słuszny podział obowiązków. Myślałam, że masz posłanie obok łóżka i tam musisz spać. Już jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×