Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surpgirl

Zaniedbany facet - powód do the endu

Polecane posty

Z drugiej strony, faktycznie, zwieracze już nie te... to tak, gwoli kontynuacji mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślę, że autorka już jest trochę w takim wieku, że o super zadbanego księcia trudno, ale mimo wszystko, lepiej być samemu niż iść do łóżka z niedomytym menelem. To obrzydliwe... 

A to nie jest tak, że brudas zawsze będzie brudasem? Obojętny jest wiek jak dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No bez jajec! Że niby w "pewnym wieku", to już się przestają myć?! Czuje się osobiście urażona...😏

Nie, miałem na myśli, że został już męski towar trochę, albo nawet bardzo wybrakowany... Xd Jeśli nawet znajdzie się super facet, to nie sądzę aby akurat szukał koniecznie 40 latki, bo jeśli się podoba to ma pod dostatkiem młodych kobiet. Zresztą, z formy i stylu wypowiedzi wynika, że autorka to raczej inteligentna dziewczyna a jednak skusiła się na faceta z brakami w uzębieniu, raczej jako 20 latka nie miała takich dylematów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No już nie musisz się chwalić ze lubisz meskie zapachy. 

Ja się zwierzam, a nie chwalę. Doceń to.

Swoją drogą to bardziej mi się produkować nie chciało, bo to mało udana prowokacja. Jakaś taka w ogóle..., a ja wciąż jeszcze przed trzecią kolacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z drugiej strony, faktycznie, zwieracze już nie te... to tak, gwoli kontynuacji mojej wypowiedzi.

Hahaha ale do problemów ze zwieraczami to temu panu jeszcze trochę brakuje 😋 jednak masz rację, starość rysuje się dla nas w niezbyt kolorowych barwach. A raczej zapachach 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w trakcie 5. Co to w ogóle za ton? Ktoś się zesra i mówi ci doceń to. A kim ty jesteś ze mam docenić. No dziękuje ze król z królowa raczyli się podzielić czymkolwiek. Doceń to pff wkoorwia mnie ta gadka. Nie docenię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w trakcie 5. Co to w ogóle za ton? Ktoś się zesra i mówi ci doceń to. A kim ty jesteś ze mam docenić. No dziękuje ze król z królowa raczyli się podzielić czymkolwiek. Doceń to pff wkoorwia mnie ta gadka. Nie docenię. 

Nie zrozumiałam, ale miło mi bardzo, że odpisałaś, to wiele dla mnie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak w ogole doszlo do stosunku xD autorko ... wspolcczuje

Słowa klasyka. Jak do tego doszło nie wiem xD 

Miałam kiedyś taki śliczny kubeczek w swinki z napisem oink oink. Twoja nazwa mi o nim przypomniała. Chyba mój ex mi go zbił ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, miałem na myśli, że został już męski towar trochę, albo nawet bardzo wybrakowany... Xd Jeśli nawet znajdzie się super facet, to nie sądzę aby akurat szukał koniecznie 40 latki, bo jeśli się podoba to ma pod dostatkiem młodych kobiet. Zresztą, z formy i stylu wypowiedzi wynika, że autorka to raczej inteligentna dziewczyna a jednak skusiła się na faceta z brakami w uzębieniu, raczej jako 20 latka nie miała takich dylematów 🙂

Tym też jestem oburzona🤦‍♀️

A tak na serio, to uważam, że tendencje do smrodu i szmaciarstwa są niezwiązane z wiekiem. Owszem, ciężkie przeżycia mogą spowodować, że czlowiek puści wiosła, ale z opowieści Autorki nie wynika, iżby jej amant miał takie w swoim dossier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak swinki sa piękne. a wgl gdzies czytalam jakis artykul, niby naukowy, ze podniecona kobieta ma zwiekszona tolerancje na rozne obrzydliwosci 😄 moze cuchnace feromony zakrecily w glowie autorce.

Ciekawe te zjawisko xD tylko to też pewnie do czasu, gdy emocje opadną i motylki w brzuchu znikną to smrodek może zacząć przeszkadzać 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedys czytalam o męzczyznie ktory 10 lat nie mył czekoladowej kiełbasy

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Od kiedy to braki w uzębieniu usprawiedliwiają nieużywanie mydła. Zęby można wstawić ale awersję do mycis się trudniej wyplenic.

Kiedys czytalam o męzczyznie ktory 10 lat nie mył czekoladowej kiełbasy a i tak spał przez ten czas z 40 kobietami i miał chętne. Zgadnijcie w jakim kraju to było 😉

 

Nie pytam nawet, dlaczego ta kiełbasa była czekoladowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pierdów, walącego ryba wacka przez śpiochy do czekoladowej kiełbachy haha💩🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre w tym wszystkim jest to, że on się stale na tym portalu loguje, być może polując  na jakaś młodszą lub po prostu inną albo kolejną do kompletu  kolezankę. Co tylko z różnych powodów potęguje kuriozum tej sytuacji.

Ktoś tu żartem pisał o śmierdzących feromonach... Ja w kontekście tej sytuacji właśnie o feromonach też myślałam... nawet brałam pod uwagę pół żartem pół serio  dosypywanie mi czegoś do napoju... I było to już moją myślą po pierwszym spotkaniu, gdzie nic poza brakami w uzębieniu nie ujawniło się. Przecież ja mam obsesję na punkcie zębów swoich i cudzych, i dla mnie samej ta sytuacja wydawała się bardzo dziwna, że akceptuję znajomość z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już bez przesady, żeby cudami nazywać dbałość o higienę 😮

Faktycznie po siku nie wyciera, raz to wyszło, gdy powiedział, że papier mu niepotrzebny. Ale też podczas prysznica niewiele uwagi chyba poświęca na higienę intymną, ponieważ ten zapach, choć mniejszy, też się unosi.

Zarost to raczej nie, aby gonić za trendami, tylko chyba z niechlujstwa. 

Podziwiam, że ludzie mogą mieć tak wysokie mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leżaczek, z tym węchem to ciekawy wątek, bo on raz powiedział, że dla niego całowanie się po zjedzeniu potrawy z czosnkiem nie stanowi problemu. Nie używa też żadnych perfum. 

Przed obrzezanym byłam z takim napletkowym i nigdy takiej sytuacji nie spotkałam 😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Polacy mają ogromne? Problemy z higieną? Obawiam się, że narodowość nie ma tutaj żadnego znaczenia, wierz  mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wyjątkowo " zapachu" potu nie czuć.

On jest wysportowany, więc chyba jego zwieracze trzymają,  myślę, że to taka "filozofia" życiowa. Luz. Podobnie jak z byciem niepunktualnym.

Śpiochy pisząc, miałam na myśli taką jakby w ogóle od rana nieumytą ropę, nawet nie tyle w oku, co w wewnętrznym kąciku oka, na skórze. Nie chciałabym znowu kogoś obrzydzać opisem. 

Co do zębów, już nie przesadzajmy, że po 30 się sypią, skoro czas ewentualnej próchnicy dawno za nami. Wiadomo, że bywa różnie, czasem ząb trzeba usunąć, ale można wstawić, a nawet trzeba by ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że dentysta x komuś nie proponuje wstawienia zęba to żaden argument. Nie żyjemy na pustyni i chyba wiedza o tym, że zęby  można uzupełnić jest powszechna, a na pewno jest do niej dostęp.

W tym przypadku nie chodzi też o kasę.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, ponieważ braki w uzębieniu źle wpływają na pracę całej szczęki, obciążają inne zęby. 

A poza tym fakt, że ktoś nie ma zębów nie oznacza, że dentysta mu czegoś nie proponuje. 

Stopy czyste, buty skórzane, paznokcie czyste u rąk i stóp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×