Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NadiaAli

Ludzie tracą pracę, zaczyna się bieda.

Polecane posty

 

 

W Polsce nie ma już pieniędzy na żadne inwestycje.

no patrz a na geotermalne pierdoły Ojczulka znaleźli... na TVP też znajdują. Wiesz ile rocznie z budżetu państwa idzie na konkordat. Jak to będzie wyższa konieczność , to kasę znajdą, spokojna Twoja rozczochrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no patrz a na geotermalne pierdoły Ojczulka znaleźli... na TVP też znajdują. Wiesz ile rocznie z budżetu państwa idzie na konkordat.

Dzieci będą z głodu umierały na ulicach a dla kieckowych kasa zawsze się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz Śliwka o porcie lotniczym w Baranowie?

Zarząd portu już od dwóch lat pobiera pensję - po 50 tyś miesięcznie na głowę a jeszcze ziemia pod budowę od chłopów nie odkupiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co ty mówisz przecież Pisiory od lat importują węgiel m.in. od Ruskich z Dąbasu czyli de facto węgiel kupują od pasera gdyż węgiel ten należy do Ukrainy.

Ale no proszę Cię, przecieżw latach 2013-2016 inport i eksport węgla w polsce był na porównywalnym poziomie. Kupujemy ruski, ale nasz sprzedajem. Do roku 2007 eksportowaliśmy kilka razy więcej węgla niż importowaliśmy. Według badań z lat 70 , po przeliczeniu na rok obecny, polska ma zasoby węgla na conajmniej 50, z tym że wszystko w Polsce chodziłoby na węgiel, tak jak w czasie PRL-u. To sianie paniki wsród narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bimba z twoim podejściem to najlepiej siedzieć na d..  nic nie robic jeczec i narzekać. Popatrz na Alaske ...Oni tam żyją głównie z ropy. Jak myślisz z czego będą żyli jak to jest ich główne źródło dochodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chcesz pomocy z wyjazdem za granice? 

Do przybytku szcześcia dla bogatych Niemców? 😄 Są młodsze i ładniejsze 😞 😢 

Nie w kwestii organizacji wyjazdu, a zobowiązań w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz Polska do Mołdawii i Ukrainy?

Porównaj jeszcze do Rwandy albo Kambodży - wypadniemy jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do przybytku szcześcia dla bogatych Niemców? 😄 Są młodsze i ładniejsze 😞 😢 

Nie w kwestii organizacji wyjazdu, a zobowiązań w Polsce.

Spoko lata siedze w uk i moge pomoc jak masz ochote poorac w fabryce za paundsy szterlingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W 2019r Polska sprowadziła z zagra ich 12,3 mln ton węgla z czego 8 mln ton pochodzi z Rosji

Nie patrz na ostatnie dwa lata, w sumie trzy lata, popatrz co było wcześniej. Wydobycie węgla w Pl jest nieopłącalne, co nie znaczy że go nie mamy- nieopłalne w stosunku do tego co rządaja ruskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Spoko lata siedze w uk i moge pomoc jak masz ochote poorac w fabryce za paundsy szterlingi

ale to brzmi "poorać" To aj wole zostać w Polsce i nie orać :x 😄 

 

Słyszałam że Duda apeluje do bogatych rodzin żeby nie pobierały 500+, cholera nie prościej byłoby napisać odpowiednią ustawę.

No co ty, jakby zabrali 500+ zabraliby sobie poparcie i wybory przegrane , a samorządowe juz 2023 roku..

 

Czyli dochodzimy do prostego wniosku że potrzeba pozamykac kopalnie a nie płacić górnikom kasę za to by się nie buntowali .

Nie boją się górników, a zarządów i utrat kolesiowskich stanowiska. :x Ja tego nie napisałam 😄 Jeszcze mnie ścigną za to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgadza się,  ale protestów górników rząd się również boi.

a ten kabaret Górskiego znasz o zamykaniu kopalni? Tak mogłoby być :x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj nie znam, a szkoda.

coś że rząd postanowi zamykać kopalnie ,a strajkujących górników w środku. Zabarykadować. Ostatnie zdanie brzmi coś "ostani, ten najsilniejszy poskrobie, poskrobie i.." gest dający do zrozumienia ze umarł :x poszukaj na yt, moze bedzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ten komentarz rowniez odnosil sie do Bimby, ktora Moldawie i Ukraine wrzucila do tego samego worka jak kraje afrykanskie.

Nie zmyślaj, nic takiego nie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie dlatego że uważała te kraje za tak samo biedne

 

 

Na poprzedniej stronie jest ten komentarz.  Przeczytaj i powiedz mi jakie odczucia odnioslas.  Dla mnie byla to pogarda biedniejszych krajow

Kraje afrykanskie nie są biedne ino murzyny głupie, każdy myślący człowiek wie, że trzeba wyemigrować do UE za lepszym życiem, a murzyny  nie wiedzą , ukraincy też nie, dopiero , kiedy do polski przyjechały, to im polacy powiedzieli i ruskie też ciągną do niemców, do anglii, holandii...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na poprzedniej stronie jest ten komentarz.  Przeczytaj i powiedz mi jakie odczucia odnioslas.  Dla mnie byla to pogarda biedniejszych krajow

Jaka pogarda???

Chodziło mi o to że im biedniejsze kraje bierzesz do porównania tym lepiej na ich tle Polska wygląda.

Nie myl sarkazmu z pogardą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Nie zmyślaj, nic takiego nie napisałam.

Poprzednia strona nadal jest dostepna wiec wroc i zobacz co napisalas

Może lepiej ty przeczytaj jeszcze raz powoli i dokładnie, może zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Może lepiej ty przeczytaj jeszcze raz powoli i dokładnie, może zrozumiesz.

O to juz nie piszesz, ze nic takiego nie napisalas?  Teraz juz jest napisalam, ale zle zrozumialas.  Co bedzie nastepne?

Odpieprz się idę mnie i zmów paciorek, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina że trudno ci pewne rzeczy zrozumieć.

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak trudno mi zrozumiec.  Wypowiadasz sie i dziwisz, ze komus twoje wypowiedzi moga sie nie spodobac i ma czelnosc ci odpisac

Zrób mi ten zaszczyt i nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To może zmienię temat, i mam pytanie gdy wybory odbędą się 10 maja to będziecie głosować czy nie? 

Mnie odebrano prawo głosowania bo nie mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Mnie odebrano prawo głosowania bo nie mieszkam w Polsce.

Oj nie wiedziałam, nie tęsknisz czasami za naszym polskim piekłem

Ja w tym piekle ciągle jestem, bo często jeżdżę do Polski, mam tu interesy, nieruchomości, rodzinę i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A dobrze ci się tam mieszka?

Bardzo dobrze.

Mam dużo pracy, ciągły kontakt z ludźmi, mam super znajomych, kilka przyjaciółek, i dobrze się tu czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą ja sie wszędzie dobrze czuję.

Mieszkałam już w Niemczech, kilka lat w Belgii, trzy lata w Holandii.

Na starość marzy mi sie południe Francji, już nawet uczę sie języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja francuski znałam całkiem dobrze w liceum, nawet zdawałam ten język na maturze.

Niestety przez tyle lat mocno mi się z głowy ulotnił.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to wypierrdalaj głupia kurrwo na angielskie forum ale pewnie jezyka nie znasz nawet

Co ... boli fraj/erze ze za chwile skonczy sie 500+ i bedziesz musial znow na wlamy zapierdalac? A glupia kurrwa to cie zrobila i jakos jej wychowanie nie poszlo bo kozak w necie piz/da w swiecie jej wyszla ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to nie narzekaj ze nie mozesz wyjechac za granice 😂

ej.. nooo 😞 Baba jestem, Polka, narzekanie mam w genach! Z resztą Twój post uświadomił mi dopiero jakie mam szczeście ze orać nie muszę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×