Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NadiaAli

Ludzie tracą pracę, zaczyna się bieda.

Polecane posty

 

ej.. nooo 😞 Baba jestem, Polka, narzekanie mam w genach! Z resztą Twój post uświadomił mi dopiero jakie mam szczeście ze orać nie muszę 😄 

😂 Nie wiesz co tracisz. Poznalabys hapaczy co lataja i wolaja o obertajmy bo bedzie mozna w kraju blysnac😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bimba właśnie jest przeciw 500+

Ja jestem przeciw jakimkolwiek zasiłkom dla młodych i zdrowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

100% racji, jeszcze gdyby przyznawali naprawdę bardzo biednym to jakoś można by to przyjąć, ale wszystkim jak leci to zdecydowanie nie

To tez nie tak, bo zobacz na te patole bezrobotne z wyboru, oni sa naprawde biedni ale jedyne co powinni dostac to skierowanie do uczciwej roboty a nie zasilki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😂 Nie wiesz co tracisz. Poznalabys hapaczy co lataja i wolaja o obertajmy bo bedzie mozna w kraju blysnac😂

znam paru takich, co to pojechali z brzuchami jak napompowane pontony, wrócili jak patyczaki. Nie dośc że na kieszeń dobrze robi, to na sylwetkę też. Dzieci odchowam , pomyśle, o ile przytyję wystarczjąco,no a że 500+ jest, to szanse mam spore 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

znam paru takich, co to pojechali z brzuchami jak napompowane pontony, wrócili jak patyczaki. Nie dośc że na kieszeń dobrze robi, to na sylwetkę też. Dzieci odchowam , pomyśle, o ile przytyję wystarczjąco,no a że 500+ jest, to szanse mam spore 😄

Jescze jest... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliwka  a dlaczego ludzie którzy pracują,  zarabiają sporo nie mają dostać 500 plus?  Rocznej ulgi na dziecko tez nie pobierają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Nie tak dawno było *ujowo, ale stabilnie a teraz? W tvp hipnoza trwa w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też okradli cyganie:(  miałam trochę złota po babci i stare monety. W ciągu jednego dnia okradli kilkanaście mieszkań na naszym.osiedlu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale wiesz, że można mieć nadwagę i być niedożywionym? 

Niedożywienie spowodowane brakiem pokarmu, i niedożywienie spowodawane niedoborem witamin bo je się fast-foody to dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Najgorsze jest to ,ze romów nie można do niczego zmusić i maja wszystko gdzieś.  

Ja ostatnio widziałam kilku Romów i ZADEN nie miał założonej maseczki. Wszyscy biali mieli a ZADEN Rom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowalam kiedys w dużym markecie to często cyganki przychodziły żeby im  przeczytać np skład czekolady. Wiekszosc  z nich nie potrafi czytać.  Jak jest coś nie po ich myśli to są bardzo agresywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzą do szkoły.  U nas w mieście tez jest ich sporo. Pobierają np 300 zł na wyprawkę na dziecko ale  do szkoły dzieci nie chodzą.  Młode 20 ładnie dziewczyny nie potrafia czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wykonał. Usługę budowlana to wiecie jak mu cyganie zapłacili?  Któregoś dnia postawili.mu pod domem.jakiś samochód.  Oczywiście samochód kradziony . Nie dość ze kasy od nich nie dostał to jeszcze miał problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Mnie odebrano prawo głosowania bo nie mieszkam w Polsce.

A po co miałabyś głosować i ustawiać nam życie w Polsce, skoro tu nie mieszkasz? Dlaczego Polonia, która od dawna w Polsce nie mieszka i nie zamierza wrócić korzysta z pra3a do decydowania o kształcie naszego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 

Mnie odebrano prawo głosowania bo nie mieszkam w Polsce.

A po co miałabyś głosować i ustawiać nam życie w Polsce, skoro tu nie mieszkasz? Dlaczego Polonia, która od dawna w Polsce nie mieszka i nie zamierza wrócić korzysta z pra3a do decydowania o kształcie naszego kraju?

A dlatego podły człowieku ze prowadzę w Polsce interesy, płacę podatki, mam nieruchomości i utrzymuję parę osób z rodziny.

A tobie goowno do tego gdzie jem i śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×