Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość2020

Czemu Polki mają tak niską samoocenę? Przykład, A. Radwańska

Polecane posty

Czemu kobiety w naszym kraju chociaż wykształcone, zdolne, z sukcesami biorą sobie na partnerów życiowych totalnie niezaradnych ziomków?

Radwańska i jej facet,

Sarapata i Jakimowicz,

Gessler i Adamczyk,

Górniak i kokainowy Darek

Dlaczego na zachodzie jak kobieta osiąga sukces to znajduje faceta na poziomie bez problemu. Taka np. Serena Williams - założyła rodzinę z przedsiębiorcą, twórcą reddita. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Polki i niska samoocena xDD

Prawie każda uważa się za najpiękniejszą i myśli, że należy jej się przystojniak xD

A zwykle trafiają na pijawkę, ferdka kiepskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo milosc jest ślepa? Patrz serena i jej facet.  

Love is blind 🙂

No właśnie miłość jest ślepa. Na wygląd nie patrzy.

Ale na osobowość już powinna, żeby nie uwiązać się z pijawką, ferdkiem kiepskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie miłość jest ślepa. Na wygląd nie patrzy.

No właśnie jakby nie patrzyła, to nie byłoby tych wszystkich problemów xD

 

Ale na osobowość już powinna

No powinna, ale niestety tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby adamczyk i radwanskiej to pijawki? Sarapata widocznie miała ochotę na młodego to se wzięła. I co z tego? A edzia jest nawiedzonym dzieckiem wiec nic nie dziwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za pary żeś tu podał za przykład. Większość z tych par już się rozleciała dawno temu z czego każda z tych kobiet (prócz Górniakowej) poleciała na wygląd faceta same będąc maszkaronem aby dodać sobie niby prestiżu, a w rzeczywistości wyglądały przy tych partnerach na jeszcze bardziej nieatrakcyjne lub stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to oni chcieli się wypromować na tych babach. A raczej na pewno. A ze kobieta im starsza tym bardziej lasa na tanie komplementy no to cóż. Moze chciały pojeździć na młodym ogierze a co nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces finansowy i ładny wygląd to czynniki na które popyt często stawiany jest na równi. A Serena Wiliams to dramat w ogóle. Straszne babsko z wyglądu i to już za młodu. W ogóle dlaczego tytuł tematu nawiązuje wyłącznie do kobiet? Pomyśl ilu jest biznesmenów, bogaczy którzy biorą sobie do pary dużo młodsze i ładne kobiety, które same w sobie nie osiągneły nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A Serena Wiliams to dramat w ogóle. Straszne babsko z wyglądu i to już za młodu. 

Ale mega utalentowane i pracowite. Można też odnieść wrażenie, że mądre. I wzięła sobie za męża i ojca dziecka faceta, który również jest mądry, utalentowany i przedsiębiorczy i są ze sobą od X lat. Z wyglądu jest przeciętny, ani bóg seksu, ani brzydal.

I widzisz takie wg ciebie "straszne babsko", nie wzięło sobie za chłopa pierwszego lepszego cześka, który jej powiedział, że jakaś ty śliczna, wyjdź za mnie. A myślę, że jednak masa takich facetów chciała ją urobić - bycie nawet byłym mężem S. Williams może Cie ustawić do końca życia. 

 

A ze kobieta im starsza tym bardziej lasa na tanie komplementy no to cóż. Moze chciały pojeździć na młodym ogierze a co nie wolno?

Wolno, wolno. No właśnie z tą łasością na komplementy - co jest nie tak z ich poczuciem własnej wartości, że byle kmiocik, albo marna aktorzyna, albo zawodnik z zrujnowaną karierą im posłodzi, a one już z nimi biorą śluby, mają dzieci, otwierają im interesy. Zamiast powiedzieć - czyny nie słowa, postaraj się Panie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tu jest inny cel, czy kto widział by milioner zapalał miłością do sredniaczki? 

Pytasz na kafeterii? Przecież tutaj dowiesz się, że Monica Bellucci jest średnia, Charlize Theron męska, Miranda Kerr ujdzie, ale na ulicy codziennie mija się ładniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał kobietę ładna z pieniędzmi i zakochana we mnie. Dlatego zawsze będę sam bo to niemożliwe. Ja sam mam tyle żeby przetrwać. Po opłatach i środkach czystości mam 25 zł dziennie na jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał kobietę ładna z pieniędzmi i zakochana we mnie. Dlatego zawsze będę sam bo to niemożliwe. Ja sam mam tyle żeby przetrwać. Po opłatach i środkach czystości mam 25 zł dziennie na jedzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale mega utalentowane i pracowite. Można też odnieść wrażenie, że mądre. I wzięła sobie za męża i ojca dziecka faceta, który również jest mądry, utalentowany i przedsiębiorczy i są ze sobą od X lat. Z wyglądu jest przeciętny, ani bóg seksu, ani brzydal.

I widzisz takie wg ciebie "straszne babsko", nie wzięło sobie za chłopa pierwszego lepszego cześka, który jej powiedział, że jakaś ty śliczna, wyjdź za mnie. A myślę, że jednak masa takich facetów chciała ją urobić - bycie nawet byłym mężem S. Williams może Cie ustawić do końca życia. 

Wolno, wolno. No właśnie z tą łasością na komplementy - co jest nie tak z ich poczuciem własnej wartości, że byle kmiocik, albo marna aktorzyna, albo zawodnik z zrujnowaną karierą im posłodzi, a one już z nimi biorą śluby, mają dzieci, otwierają im interesy. Zamiast powiedzieć - czyny nie słowa, postaraj się Panie.

 

A nie zauważyłaś jak się traktuje kobiety po 40? Nawet tutaj wystarczy poczytać. Zreszta mnie to nie obchodzi kto z kim i dlaczego. Jak komuś jest dobrze to krzyż na drogę i kotwica w plecy dla hecy. Ja mogę tylko komentować tyle ile widzę bo żadnej z tych par nie znam wiec tez nie można powiedzieć ze to z powodu niskiej wartości. Aktorzyna może marny ale skąd ty możesz wiedzieć jakim jest człowiekiem? A to ze już razem nie są nic nie znaczy. Mało kto ze sobą jest z lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A nie zauważyłaś jak się traktuje kobiety po 40? Nawet tutaj wystarczy poczytać.

No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może jak stare próchno? Może obudź się. 

Najlepsza odpowiedź:

 

 

Kobieta po 4o w Pl to wg różnej maści pijaków i kokainistow, powinna dziergać wyściółkę do trumny. Albo na drutach, albo na szydełku. Wiadomo, że albo fioletowa, albo biała że złoceniami. Nie wiem, hmm, moze ewentualnie bujać wnuki na kolnie, oczywiście, to opinia wyżej wymienionych meljonerow, co dostają 25 zeta od mamy na piwo. I muszą być w domu przez 22, bo inaczej mama obetnie dofinansowanie na kawalerkę. Co "lepszy" egzemplarz ma w czaszce  dłuższy sznurek, co trzyma uszy."branie" u takich mają 20 letnie modelki, z 15 stażem pracy, samodzielne, z mieszkaniem i koniecznie bez własnego zdania, żeby można nimi było poniewierać do wypeku. Po to, żeby otoczenie widziało, że kokainista, sebix i dres to nie jakiś tam byle kto, tylko rasowy men, któremu żadna  nie fiknie, ale co  powie matuchna, to święte. I tak się możemy ponabijać, bo możemy. I lubimy#

Jeśli wg jaszczembiów, przemków, pejraków aka reskatorów i innych braci kłamców kobieta 40 letnia to prochno itd To żadna 40 nie powinna w to wierzyć!

BoniBlu wydajesz się być rozsądna, więc zapewne wiesz, że nie każda 20 jest atrakcyjna i nie każda 40 to dno i wodorosty. Bo ja to widzę codziennie. 

Kobiety wychodzą za mąż i w domach starców. A co sobie psychiczni na kafe szczekają to inny świat. Pisałam wyżej już, na kafe Monica Belluci jest średnia, a modelki Victorias Secret kobylaste i męskie 🙂 A w ogóle, to wszystkie są pomalowane, więc jeszcze połowę noty im trzeba odjąć 🙂

Właśnie dlatego zastanawia mnie co jest nie tak z pewnością siebie u rodaczek, że przejmują się opinią obwiesia z kafe, równie dobrze mogę sie przejąć opinią żula spod sklepu. Serio dotyka Was to tutaj w jakikolwiek sposób, że piszą, że po 25r ż to już równia pochyła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No

Ostatnia historia, przez 5 lat wysyłał co miesiąc 800dolarow jakiejś cud miód Ukraince, a ta na koniec kopnęła go w tyłek, i to na odległość... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatnia historia, przez 5 lat wysyłał co miesiąc 800dolarow jakiejś cud miód Ukraince, a ta na koniec kopnęła go w tyłek, i to na odległość... 

Te odcinki są tak pomieszane ze zawsze leci coś innego. Dziś leciał stary z peruka który 7 lat z jakaś pisze. A najlepsza jest ta co ma czarnego z Afryki i ten bez szyi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te odcinki są tak pomieszane ze zawsze leci coś innego. Dziś leciał stary z peruka który 7 lat z jakaś pisze. A najlepsza jest ta co ma czarnego z Afryki i ten bez szyi. 

To oglądam inna serie : ) w tej jest też kilka kobiet które zabujaly się w obcokrajowcach... jest np Amerykanka która już kiedyś była w związku z Holendrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×