Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia23

Pomocy!! pilne

Polecane posty

Stosunek kilka dni przed owulacją a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry, mam kilka pytań.1 Czy stosunek 9dni przed owulacją jest ryzykowny? 2 Jeśli np. odbyłam stosunek dzisiaj a dopiero jutro zaczynają się moje dni płodne też niesie duże ryzyko? 3 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Stosunek kilka dni przed owulacją a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry, mam kilka pytań.1 Czy stosunek 9dni przed owulacją jest ryzykowny? 2 Jeśli np. odbyłam stosunek dzisiaj a dopiero jutro zaczynają się moje dni płodne też niesie duże ryzyko? 3 

 

Przed owulacją zawsze ryzyko jest duże, więc lepiej po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 dni przed owulacja powinno byc bezpiecznie, jednak nigdy nie mozesz miec pewnosci czy owulacja Ci sie nie przesunie, z tego wzgledu kazdy stosunek bez zabezpieczenia jest ryzykowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Stosunek kilka dni przed owulacją a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry, mam kilka pytań.1 Czy stosunek 9dni przed owulacją jest ryzykowny? 2 Jeśli np. odbyłam stosunek dzisiaj a dopiero jutro zaczynają się moje dni płodne też niesie duże ryzyko? 3 

 

Bez zabezpieczenia? Oczywiście, że jest szansa. Niby plemniki przeżyją max do 3 dni w pochwie, ale są wyjątki. Np. mojej koleżanki koleżanka zaszła w ciążę jak uprawiała seks (przerywany) dzień po miesiączce, więc z teorii szansa zerowa. A jednak. 

Gdybyście chociaż kupili prezerwatywę teraz nie miałabyś takiego problemu... Zabezpieczaj się na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×