Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

sondaż wyborczy 2020

Polecane posty

Panie Prezydencie Duda ,

nie ma co czekać na zgodę EU/PE , trzeba zacząć działać natychmiast i nie pytać o zgodę Brukseli 

i zacząć budować produkcję w Polsce sprzętu medycznego (maseczki na twarz, kombinezony, przyłbice  oraz fabryki 'otocza krwi'  ,

zakłady POLFA zostały zniszczone w Polsce przez P0srańców,   odbudujmy Nasz przemysł farmaceutyczny , bądźmy POTĘGĄ w tej dziedzinie , sami możemy produkować respiratory i urządzenia potrzebne medycynie , odbudujmy huty szkła w Zawierciu , które będą produkowały naczynia szklane dla potrzeb medycyny ,

niech Pan ruszy i rozrusza Polski przemysł i gospodarkę , możemy być POTĘGĄ przemysłową w dziedzinie medycyny nowoczesnej ,

tylu mądrych ludzi w Polsce się marnuje , są naukowcy z ogromną wiedzą , którzy pracują jako 'ciecie' w firmach ochroniarskich !

ruszyć przemysł i gospodarkę w Polsce najwyższy czas i olać ciepłym sikiem d/e/b/i/l/i z Brukseli , którzy uważają, że Polacy się nadają tylko do zamiatania ulic w państwach zachodnich !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Krzysztofa Bosaka.

1. Zmniejszenie rozdawnictwa

2. Gospodarka wolnorynkowa

3. Zmniejszenie podatków

4. Realna ocena działalności unii europejskiej (zmniejszenie suweremności państw)

5. Zwiększenie ochrony ludzkiego życia

6. Stawianie na Polską rację stanu z uwzględnieniem współpracy międzynarodowej

Edytowano przez BezImienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć 🙂

mam pytanie,  czy przez wiele lat miałaś na tym forum nick: brokenside ?

 

dokładnie, zbanowano mnie raz, za Żydów. za pisanie o 447. 

wcześniej nie banowano mnie przez 10 LAT, a byłam diabłem tasmańskim, co chwila gryzłam kopałam pisałam o lewa;a;k;ach, o madkach, o ludziach w związku takie rzeczy, że się wstydzę, wszystko można ruszać oprócz Żydów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Głosuję na Krzysztofa Bosaka.

1. Zmniejszenie rozdawnictwa

2. Gospodarka wolnorynkowa

3. Zmniejszenie podatków

4. Realna ocena działalności unii europejskiej (zmniejszenie suweremności państw)

5. Zwiększenie ochrony ludzkiego życia

6. Stawianie na Polską rację stanu z uwzględnieniem współpracy międzynarodowej

tu nawet NIE MA jednego punku , nawet jednego pomysłu na temat rozwoju gospodarczego i przemysłowego Polski !

punkt 1. Zmniejszenie rozdawnictwa !

Ty nawet NIE masz zielonego pojęcia co to znaczy BIEDA a prawdziwą  biedę w Polsce widziałem , dzieci były głodne i w łachmanach biegały po podwórku , historia sprzed 10 lat , Matka tych dzieci miała nowotwór, Ojciec tych dzieci wyrzucony na bruk z kopalni, ponieważ kopalnię likwidowano , poszedł kraść złom z wagonów kolejowych , został złapany , drony namierzyły , dostał 3,5 roku pierdla ,

dziećmi zajmowała się Babcia, która miała 900 PLN emerytury !

takich historii znam setki,  NIC nie wiesz o życiu !

s/p/i/e/r/d/a/la/j  z tymi punktami !

pracowałem z super fajnymi ludźmi w woj. śląskim i pewien Robert , fajny człowiek przyznał się , powiedział wprost :

haruję cały miesiąc , w domu jest żona i dwoje dzieci , owszem - jest przydomowy ogródek i są warzywa z ogrodu, są owoce ,

są kury na podwórku i króliki w chlewiku ,

zarabiam 1980 PLN miesięcznie jako elektryk i pod koniec miesiąca NIE mamy pieniędzy aby kupić chleb w sklepie,

smażymy placki w komorze starego pieca węglowego ,

tak opowiadał Robert , 

mogę pokazać tego Roberta , opowie na żywo , jak to było 10 lat temu , gdy rządzili Posrańce w Polsce, 

mogę przyprowadzić na rozmowę 100 innych osób, które poznały GŁÓD w Polsce !

teraz jakiś Bosak pierdzieli bzdety i chce wygrać wybory na Prezydenta Polski !

jak kiedyś poczuje co to znaczy BIEDA to być może porozmawiamy,  póki co ten facet NIE MA pomysłu aby rządzić Polską !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tu nawet NIE MA jednego punku , nawet jednego pomysłu na temat rozwoju gospodarczego i przemysłowego Polski !

punkt 1. Zmniejszenie rozdawnictwa !

Ty nawet NIE masz zielonego pojęcia co to znaczy BIEDA a prawdziwą  biedę w Polsce widziałem , dzieci były głodne i w łachmanach biegały po podwórku , historia sprzed 10 lat , Matka tych dzieci miała nowotwór, Ojciec tych dzieci wyrzucony na bruk z kopalni, ponieważ kopalnię likwidowano , poszedł kraść złom z wagonów kolejowych , został złapany , drony namierzyły , dostał 3,5 roku pierdla ,

dziećmi zajmowała się Babcia, która miała 900 PLN emerytury !

takich historii znam setki,  NIC nie wiesz o życiu !

s/p/i/e/r/d/a/la/j  z tymi punktami !

pracowałem z super fajnymi ludźmi w woj. śląskim i pewien Robert , fajny człowiek przyznał się , powiedział wprost :

haruję cały miesiąc , w domu jest żona i dwoje dzieci , owszem - jest przydomowy ogródek i są warzywa z ogrodu, są owoce ,

są kury na podwórku i króliki w chlewiku ,

zarabiam 1980 PLN miesięcznie jako elektryk i pod koniec miesiąca NIE mamy pieniędzy aby kupić chleb w sklepie,

smażymy placki w komorze starego pieca węglowego ,

tak opowiadał Robert , 

mogę pokazać tego Roberta , opowie na żywo , jak to było 10 lat temu , gdy rządzili Posrańce w Polsce, 

mogę przyprowadzić na rozmowę 100 innych osób, które poznały GŁÓD w Polsce !

teraz jakiś Bosak pierdzieli bzdety i chce wygrać wybory na Prezydenta Polski !

jak kiedyś poczuje co to znaczy BIEDA to być może porozmawiamy,  póki co ten facet NIE MA pomysłu aby rządzić Polską !

 

Tak się składa, że sam byłem wychowany w biednej dzielnicy mojego miasta, 1 ciepły posiłek miesięcznie to był luksus z tym, że moi rodzice ciężko pracowali nawet dodatkowe prace robili poza swoim zawodem i sytuacja się poprawiała. Ja natomiast uczyłem się pilnie i teraz zarabiam dla mnie zadowalająco. Nie obwiniaj innych za swoje osiągnięcia bo nawet z biedy da się wyjść ale trzeba robić coś więcej niż tylko narzekać i oczekiwać bycia utrzymywanie m przez innych.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak się składa, że sam byłem wychowany w biednej dzielnicy mojego miasta, 1 ciepły posiłek miesięcznie to był luksus z tym, że moi rodzice ciężko pracowali nawet dodatkowe prace robili poza swoim zawodem i sytuacja się poprawiała. Ja natomiast uczyłem się pilnie i teraz zarabiam dla mnie zadowalająco. Nie obwiniaj innych za swoje osiągnięcia bo nawet z biedy da się wyjść ale trzeba robić coś więcej niż tylko narzekać i oczekiwać bycia utrzymywanie m przez innych.

ale o czym tu pierdzielisz ?

Bosak NIE nadaje się na Prezydenta Polski i koniec, kropka !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale o czym tu pierdzielisz ?

Bosak NIE nadaje się na Prezydenta Polski i koniec, kropka !

 

Dla ludzi takich jak Ty chcących żyć z socjalu na pewno nie. Dla ludzi pracowitych i ceniących swoją pracę jak najbardziej. Zarobki ludzi pracujących potem są przepite i przejedzine przez ludzi zakochanych w socjaliźmie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla ludzi takich jak Ty chcących żyć z socjalu na pewno nie. Dla ludzi pracowitych i ceniących swoją pracę jak najbardziej. Zarobki ludzi pracujących potem są przepite i przejedzine przez ludzi zakochanych w socjaliźmie.

Nie masz zielonego pojęcia , jak w Polsce ludzie ciężko pracują i harują w rolnictwie, w przemyśle ciężkim , w handlu itd. ,

mogę pracować i pracuję w wielu zawodach technicznych ,  gdy jestem potrzebny jako Energetyk z uprawnieniami SEP do nieskończoności napięć to jestem elektrykiem, za chwilę w wolnej chwili naprawiam FCU , czyli fancoile , naprawiam centrale wentylacyjne, wymieniam filtry w centralach wentylacyjnych i splitach , wykonuję pomiary pracy transformatorów SN ,

naprawiam urządzenia automatyki i sterowania ,  jeżeli jest potrzeba to jestem elektrykiem, hydraulikiem, mechanikiem, a nawet murarzem albo malarzem pokojowym lub spawaczem , itd. 

zawsze potrafiłem sobie w życiu poradzić pracując z ludźmi technicznymi, 

Nie oczekuję na żadne pieniądze z 'socjalu' , nie oczekuję na mieszkanie 'socjalne' 

i nadal Nie rozumiem QUO VADIS ?

znam wiele osób , które teraz w obliczu COVID-19 pomaga ludziom chorym i samotnym , starszym robią zakupy 

a w szpitalach na własny koszt częstują kawą 🙂

czyli POMAGAMY SOBIE 🙂

maseczek na twarz jeszcze NIE potrafię uszyć ale już próbuję aby pomóc 🙂

a co do tej pory zrobił pan Bosak ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pracowałem z super fajnymi ludźmi w woj. śląskim i pewien Robert , fajny człowiek przyznał się , powiedział wprost :

haruję cały miesiąc , w domu jest żona i dwoje dzieci , owszem - jest przydomowy ogródek i są warzywa z ogrodu, są owoce ,

są kury na podwórku i króliki w chlewiku ,

zarabiam 1980 PLN miesięcznie jako elektryk i pod koniec miesiąca NIE mamy pieniędzy aby kupić chleb w sklepie,

smażymy placki w komorze starego pieca węglowego ,

tak opowiadał Robert , 

mogę pokazać tego Roberta , opowie na żywo , jak to było 10 lat temu , gdy rządzili Posrańce w Polsce, 

Pan Robert zamiast kolejne dzieci robić mógłby poszukać lepszej pracy, założyć swoją firmę, wyjechać za granicę skoro taki fachowiec i pogonić babę do roboty a nie na PO zwalać swoje porażki życiowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Robert zamiast kolejne dzieci robić mógłby poszukać lepszej pracy, założyć swoją firmę, wyjechać za granicę skoro taki fachowiec i pogonić babę do roboty a nie na PO zwalać swoje porażki życiowe!

to NIE jest taka prosta sprawa aby zostawić swoje GOSPODARSTWO , żonę ( która nie pracuje, ponieważ w okolicy 20 km. pracy NIE MA nawet w gospodarstwach rolnych ) i dwoje dzieci małoletnich , gdy po powrocie z pracy należy wyrzucić 'obornik' z chlewu !

owszem, Robert rozważał ten pomysł aby jechać do Niemiec i zamiast 1980 PLN miesięcznie mógł w Niemczech na dzień dobry jako Elektryk zarobić 1980 Euro miesięcznie na budowie , dodatkowo dostałby diety oraz pieniądze dla dzieci 

ale przemyślał na spokojnie i został w Polsce , przecież NIE zostawię żony bezrobotnej i dzieci , będziemy z kukurydzy robić placki w komorze pieca węglowego ,  zrobimy placki ziemniaczane lub nawet jagodzianki ,

wiem jak smakuje chleb lub jagodzianki z pieca węglowego ,  coś pysznego 🙂

Nie wszyscy Polacy wyjadą do pracy do Niemiec, Austrii , Szwajcarii  itd. mają w Polsce rodziny i zobowiązania ,

mam ogromną nadzieję, że Polski RZĄD doprowadzi do tego, że My Polacy będziemy zarabiać przyzwoite pieniądze w Polsce aby Niemiec, Austriak, Szwajcar , Włoch itd. w końcu zaczęli Nas Polaków szanować !

Zmarło ich miliony , będą potrzebowali ludzi do pracy , zacznijmy się szanować !

A odnośnie pomocy finansowej dla ludzi ubogich i pomocy finansowej typu 500+  

to w krajach zachodnich taki PROGRAM jest stosowany od prawie 50 lat , nic nowego ,

kto był w UK to wie o tym doskonale , że każda Matka po urodzeniu dziecka otrzymywała od RZĄDU UK prawie 80 Funtów tygodniowo ,

wszyscy o tym wiedzą w UK , że DZIECKO w UK jest najważniejsze i RZĄD UK finansuje każde dziecko z podatków podatników 

a

w Polsce się ludzie buntują aby Matce dać 500+ , ponieważ weźmie forsę i przepije !

oczywiście, wszędzie jest PATOLOGIA, nawet w UK ale NIE dajmy się zwariować 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Robert zamiast kolejne dzieci robić mógłby poszukać lepszej pracy, założyć swoją firmę, wyjechać za granicę skoro taki fachowiec i pogonić babę do roboty a nie na PO zwalać swoje porażki życiowe!

x

o kurfa to hipokryzja 😮 to porządny człowiek mający PRAWO do rodziny i pracy ma wypi;er;d;a;lać za granice

a bura ..., której się nie chciało zabezpieczać, a swędziało w srom nie może jechać tam się wyskrobać i trzeba dla niej zmieniać prawo broniące dzieci? mam nadzieję, że jesteś trollem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czy oddam głos, ale jakbym miała to zrobić to chyba zagłosuje na Hołownie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze nie wiem czy oddam głos, ale jakbym miała to zrobić to chyba zagłosuje na Hołownie : )

gdyby nie było Bosaka zagłosowałabym też na Hołownię, choć bez przekonania jakiegoś specjalnego. 

powiedzmy, że moje poglądy częściowo reprezentują również pan Żółtek i pan Piotrowski, ale nie nadają się na prezydenta i są bardzo mało rozpoznawalni, pewnie nawet nie wiedzieliście o ich istnieniu

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

gdyby nie było Bosaka zagłosowałabym też na Hołownię, choć bez przekonania jakiegoś specjalnego. 

powiedzmy, że moje poglądy częściowo reprezentują również pan Żółtek i pan Piotrowski, ale nie nadają się na prezydenta i są bardzo mało rozpoznawalni, pewnie nawet nie wiedzieliście o ich istnieniu

Masz rację : ) bo polityką raczej się nie interesuję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ponoć Hołownia dopilnował tego by niebieska linia nie przestała istnieć po tym jak PiS uznał, że nie jest aż tak potrzebna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

... ponoć Hołownia dopilnował tego by niebieska linia nie przestała istnieć po tym jak PiS uznał, że nie jest aż tak potrzebna... 

XD co mi może grozić pod okiem Naczelnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybory to jakaś lipa,  w TVP promuje się Pisiory w TVN  Powcy,  lista się zamyka gdzie inni kandydaci?  

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wybory to jakaś lipa,  w TVP promuje się Pisiory w TVN  Powcy,  lista się zamyka gdzie inni kandydaci?  

w internecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Buahaha. Dlaczego wyzywasz kobiety które się skrobia ...mi? Chooj ci do ich macic zaściankowa babo. 

uspokój się. Ciebie ten problem nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i kur;w;a nurzacie się w tych tematach. ja pierd;o;lę temat jeśli w ogóle dotyczy jakiegoś promila populacji, a my mamy całe prawo zmieniać, żeby feministki usuwały dowody swojego puszczalstwa

Naprawdę sądzisz ze tylko prdolniete baby nazywające siebie feministkami które puszczają się od lewa do prawa dokonują aborcji chwaląc się tym jak czynem na miarę Nobla? To ja cię zapewniam ze nie tylko. Jesteś bardzo krótkowzroczna i żyjesz w swojej bance. Rozumiem ze jesteś aseksualna i wszystko co z seksem związane cię brzydzi ale może pora abyś dorosła? Jesteś infantylna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

uspokój się. Ciebie ten problem nie dotyczy

A skąd ty to możesz wiedzieć? To ze ktoś się czymś nie chwali publicznie nie znaczy ze jego coś nie dotyczy. Prędzej o sobie mogłabyś tak napisać bo ty się ze swoją aseksualnością obnosisz. Dorośnij  kobieto nazywająca sama siebie tygrysem. I to twoje przekonanie ze kaczor steruje wszystkim i wszystkimi znad jakiejś konsolety na statku kosmicznym. BBBeks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kaczor steruje to jest dyktatorek.

bez kitu, zaczipował już: Marcinkowskiego, Giertycha (ale ten sobie wydrapał czipa z mózgu i doszło do dalszych uszkodzeń), Dudę, Szydło, Matiego, Szumiego, Gowin i Pawłowicz służą mu z miłości XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kaczor steruje to jest dyktatorek.

bez kitu, zaczipował już: Marcinkowskiego, Giertycha (ale ten sobie wydrapał czipa z mózgu i doszło do dalszych uszkodzeń), Dudę, Szydło, Matiego, Szumiego, Gowin i Pawłowicz służą mu z miłości XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×