Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie mogę wstawić linku, wiadomości wyświetlają się jako ukryte.  Ale To np foteliki galen.  One mają taka wkładkę specjalną do ułożenia dziecka w pozycji leżącej. Fotelik jest w tedy jakby przechylony. Ale nie wiemy jeszcze co wybrać. Na razie dużo czytamy i orientujemy się w modelach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nad jakim wózkiem myślicie? Bo cos czuje ze to bedzie problem. Przede wszystkim musi byc lekki bo bede go wnosic na 3 pietro, musi jezdzic po każdej piwierzchni, spacerowka zeby sie skladala calkowicie ze stelazem no i oczywiscie zeby byl ladny (miloby bylo jakby koszyk mial dosc duzy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Espiro Only, ale to z takich internetowych oględzin. Chcemy jednak z mężem stacjonarne coś zobaczyć, porównać. Jesteśmy stosunkowo wysocy wiec też chcielibyśmy zobaczyć jak prowadzi się konkretny wózek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie slyszalam o tej firmie. Ale fajny jest i  moje wymogi. W lipcu planuje odwiedzic stacjonarnie 2 sklepy i zobacze jak na zywo wyglada mam nadzieje ze w moim miescie znajde ten wózek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka bylam dzisiaj u lekarza. Zapowiada sie duza dziewczynka bo wazy juz 230g. A wy jak tam kiedy wizyty?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zazdroszczę że już znacie płeć:-) ja bylam w zeszłym tygodniu i maluch był tyłem, a ze mam nisko łożysko i zostałam zraniona wziernikiem to nie było mowy o "naciskaniu" brzucha by zmienił pozycję. Ehh.. 

Kolejna wizyta 16.06, a zaraz w kolejnym tygodniu prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam w szoku bo dzisiaj mialam usg brzucha. Tylko wczesniej sprawdzil ze szyjka zamknieta i z brzucha badanie zrobil. A 10.06 ide na polowkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny🙂 ciszę się ze u was wszystko dobrze. U mnie dziewczynka potwierdzone mam już po raz drugi. Imię mamy wybrane będzie Emilka. 
Jak się czujecie? Ja jednego dnia lepiej drugiego gorzej i leżę i tak na zmianę. Brzuszek widać coraz bardziej ale nie wiem ile teraz wazy moja niunia. Na usg wszystko ślicznie widać , główkę raczki nóżki. 
Ostatnio dostałam od siostry męża dużo ubranek na niemowlaka i ciążowych bo w zeszłym roku rodziła dziewczynkę. Jak obejrzałam takie maluteńkie ciuszki to aż się wzruszyłam. 

Widzialam ze pisaliście o wózkach, ja w między czasie kupiłam już wózek firmy Stokke z ozdobami na zimę takim fajnym futerkiem i mufkami na ręce. Jest mega wygodny zwrotny, jestem strasznie z niego zadowolona. 
Cieszę się ze jiz luzują te obostrzenia. Mamy tez nawet pewne plany na wakacje. W czerwcu jedziemy do Gdyni na pare dni, w lipcu nad jeziorko wyskakujmy a w sierpniu znowu nad polskie morze ale tym razem do Jaroslawca. Uwielbiam podróże 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dostalam mase po dziewxzyne takie urocze niektóre sa ze masakra. Bedziemy stroic juz niedlugo.

Szybko wózek kupilas a ogolnie wyprawke juz masz gotowa czy tylko te ciuszki od szwagierko i wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę dopiero 4.06 na prenatalne i już nie mogę się doczekać a to jeszcze 2 tygodnie. 

Widzę że jak na razie to większość z nas będzie miała córeczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gosciowka napisał:

Tez dostalam mase po dziewxzyne takie urocze niektóre sa ze masakra. Bedziemy stroic juz niedlugo.

Szybko wózek kupilas a ogolnie wyprawke juz masz gotowa czy tylko te ciuszki od szwagierko i wozek?

No ja aż się popłakałam jak je zaczęłam oglądać, takie malutkie, już dawno takiego maleństwa nie widziałam nawet na oczy a co opiera trzymać na rękach. 
Wózek sobie wybrałam taki jakiś czas temu i już byłam zdecydowana na 100% wiec nie czekałam. Nie mam więcej rzeczy, tyle co dostałam np przewijak. Tez będę musiała spisać listę rzeczy żeby się przygotować. Łóżeczko mam po córce, muszę tylko dokupić nowy materac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Janka franka napisał:

Idę dopiero 4.06 na prenatalne i już nie mogę się doczekać a to jeszcze 2 tygodnie. 

Widzę że jak na razie to większość z nas będzie miała córeczki 🙂

To dopiero pierwszy termin badan masz? A to nie powinno być w 14 tyg? Ja już byłam pod koniec kwietnia raz i teraz na początku lipca mam iść drugi raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Annak napisał:

No ja aż się popłakałam jak je zaczęłam oglądać, takie malutkie, już dawno takiego maleństwa nie widziałam nawet na oczy a co opiera trzymać na rękach. 
Wózek sobie wybrałam taki jakiś czas temu i już byłam zdecydowana na 100% wiec nie czekałam. Nie mam więcej rzeczy, tyle co dostałam np przewijak. Tez będę musiała spisać listę rzeczy żeby się przygotować. Łóżeczko mam po córce, muszę tylko dokupić nowy materac. 

Plusy posiadania juz dziecka ze zawsze sa juz jakies rzeczy. Ja planuje zostawic ciuszki wozek i lozeczko dla kolejnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Annak napisał:

To dopiero pierwszy termin badan masz? A to nie powinno być w 14 tyg? Ja już byłam pod koniec kwietnia raz i teraz na początku lipca mam iść drugi raz. 

Pewnie miala na mysli polowkowe bo one tez sie nazywaja prenatalnymi, te 3 trymestrze tez sie nazywaja prenatalnymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gosciowka napisał:

Pewnie miala na mysli polowkowe bo one tez sie nazywaja prenatalnymi, te 3 trymestrze tez sie nazywaja prenatalnymi 

Dokładnie tak, to będę moje drugie prenatalne czyli połówkowe ale moi lekarze mówią o drugich prenatalnych dlatego mi tak to weszło do głowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny koszmarnie sie dzis czuje leze w lozku mdlosci wrocily boli mnie dół plecow tak jakby zdretwiale byly, nad ranem brzuch mnie bolał masakra dzis 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helka124 napisał:

Hej dziewczyny koszmarnie sie dzis czuje leze w lozku mdlosci wrocily boli mnie dół plecow tak jakby zdretwiale byly, nad ranem brzuch mnie bolał masakra dzis 

 

 

 

 

 

Trzymaj się, staraj się leżeć, odpoczywać i wszystko będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Janka franka napisał:

Idę dopiero 4.06 na prenatalne i już nie mogę się doczekać a to jeszcze 2 tygodnie. 

Widzę że jak na razie to większość z nas będzie miała córeczki 🙂

Też mam wizytę 4.06, już nie mogę się doczekać 😊 

Ja czekam na synka, jestem chyba jedyna 🙂 

Za wózkami też się rozgladalam, ile planujecie przeznaczyć na zakup wózka? Kupujecie nowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marz, dobre pytanie zadałas. Ja od początku jak dowiedzieliśmy się z mężem o ciąży, bylam przekonana, że nie chce używanego wózka, fotelika i materaca do łóżeczka. Że względu na już spowodowane odgniecenia przez inne dzieciątko. A jednak obecnie jak już połowa prawie za nami i wszystko wydaje się być coraz bardziej realne, to już sama nie wiem. Ceny są kosmiczne. Na używanych rzeczach można by było zaoszczędzić, ale czy warto przekładać koszta nad prawidłowy wzrost..  Co myślicie? Ja jestem pierworodka, może za dużo czytam i niepotrzebnie to w ten sposób analizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marz napisał:

Też mam wizytę 4.06, już nie mogę się doczekać 😊 

Ja czekam na synka, jestem chyba jedyna 🙂 

Za wózkami też się rozgladalam, ile planujecie przeznaczyć na zakup wózka? Kupujecie nowy? 

Marz ja tez czekam na synka Tomka;) jestesmy dwie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, helka124 napisał:

Hej dziewczyny koszmarnie sie dzis czuje leze w lozku mdlosci wrocily boli mnie dół plecow tak jakby zdretwiale byly, nad ranem brzuch mnie bolał masakra dzis 

 

 

 

 

 

A krwawienia ustaly? Musisz duzo odpoczywac nic sie chyna na to innego nie poradzi. Wiem ze latwo mowic ciezej zrobic bo ile mozna leżeć, ale dla dobra dzidzi trzeba. Trzymaj sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marz napisał:

Też mam wizytę 4.06, już nie mogę się doczekać 😊 

Ja czekam na synka, jestem chyba jedyna 🙂 

Za wózkami też się rozgladalam, ile planujecie przeznaczyć na zakup wózka? Kupujecie nowy? 

Ja nowy kupuje i mam zamiar zodtawic go dla 2 dziecka bo na chwile obecna chcialabym o kolejne zaczac sie starac na chwile po powrocie z macierzyńskiego zeby chwilke do normalnosci wrocic 😂 i tak mysle zeby razem z fotelikiem nie przekroczyć 3tys. A jak wyjdzie to sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Klaud napisał:

Marz, dobre pytanie zadałas. Ja od początku jak dowiedzieliśmy się z mężem o ciąży, bylam przekonana, że nie chce używanego wózka, fotelika i materaca do łóżeczka. Że względu na już spowodowane odgniecenia przez inne dzieciątko. A jednak obecnie jak już połowa prawie za nami i wszystko wydaje się być coraz bardziej realne, to już sama nie wiem. Ceny są kosmiczne. Na używanych rzeczach można by było zaoszczędzić, ale czy warto przekładać koszta nad prawidłowy wzrost..  Co myślicie? Ja jestem pierworodka, może za dużo czytam i niepotrzebnie to w ten sposób analizuje...

A ja czytalam ze materac do lozka kazde dziecko powinno miec swoje i tego bym sie raczej trzymala. O ile wózek chyba nie ma przeszkód zeby byl używany. Tak fotelika od obcych ludzi nie powinno sie kupowac bo nie masz pewnosci czy nie jest powypadkowy a wtedy juz traci swoją funkcje. Nie wiem ja wlasnie jako piwrworodka chce miec wszystko nowe ceny przerazaja ale co zrobic, co prawda ciuszkow duzo dostalam uzywanych ale i tak kupuje swoje bo wiadomo ze to takie slodkie a poza tym kazda mama inaczej ubiera dziecka, zdecydowanie wole dlugi rekaw body na zime a nie krótkie plus bluzeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helka współczuje, dla pocieszenia powiem ze ja tez mam tak falami. Raz niby lepiej a drugi dzień beznadzieja, wszystko mnie boli i tez bym leżała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny wy juz serio macie imiona powybierane? Ale wam zazdroszcze ja dla chlopaka mialam kilka dla dziewczynki żadnego. Tak jak sie mowi wybor imienia dla dziecka sprawia ze przekonujemy się ile ludzi nie lubimy 😂 plus ja mam duza rodzine i tez nie chcialabym powtarzac a tw imiona wgle mi sie nie podobaja. Wstępnie niby 1 mamy ale watpie zeby tak sie skonczylo no zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze do porodu bede pewna jakie imie a nie ze sie urodzi a ja bede mowic tylko corus 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Annak napisał:

Helka współczuje, dla pocieszenia powiem ze ja tez mam tak falami. Raz niby lepiej a drugi dzień beznadzieja, wszystko mnie boli i tez bym leżała. 

A ja jak przez 1 trymestr nie wymiotowalam no moze kilka razy ale tyle co to bylo tyle co nic, a ostatnio kilka razy. Mdlosci dalej mnie lapia, dziwna ta ciaza. I zauwazylam ze straszne humorki ostatnio mam sama ze soba nie jestem w stanie wytrzymac 🙈 wspolczuje mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gosciowka napisał:

Jejku dziewczyny wy juz serio macie imiona powybierane? Ale wam zazdroszcze ja dla chlopaka mialam kilka dla dziewczynki żadnego. Tak jak sie mowi wybor imienia dla dziecka sprawia ze przekonujemy się ile ludzi nie lubimy 😂 plus ja mam duza rodzine i tez nie chcialabym powtarzac a tw imiona wgle mi sie nie podobaja. Wstępnie niby 1 mamy ale watpie zeby tak sie skonczylo no zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze do porodu bede pewna jakie imie a nie ze sie urodzi a ja bede mowic tylko corus 🙈

Gosciowka to pochwal się jakie imiona bierzecie pod uwagę ? 
Ja wam powiem ze z córka do samego końca nie wiedziałam jakie dać imię. Dopiero jak się urodziła poszliśmy na kompromis z byłym bo co mi się podobało to jemu nie i na odwrót. 
Tym razem jednogłośnie wybraliśmy i już na 100%. Jest to imię po mojej mamie.

Ja to na początku miałam takie huśtawki nastrojów i swoje humory. M na początku nie rozumiał ale powiedziałam mu ze to w związku z ciąża i teraz już troche inaczej do tego podchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Annak napisał:

Gosciowka to pochwal się jakie imiona bierzecie pod uwagę ? 
Ja wam powiem ze z córka do samego końca nie wiedziałam jakie dać imię. Dopiero jak się urodziła poszliśmy na kompromis z byłym bo co mi się podobało to jemu nie i na odwrót. 
Tym razem jednogłośnie wybraliśmy i już na 100%. Jest to imię po mojej mamie.

Ja to na początku miałam takie huśtawki nastrojów i swoje humory. M na początku nie rozumiał ale powiedziałam mu ze to w związku z ciąża i teraz już troche inaczej do tego podchodzi. 

Wstepnie Lilianna ale nie jestem przekonana i raczej zmienie. Z chłopcem byloby duzo prosciej. Przynajmniej mamy 5miesiacy zeby sie zastanawiac nad tym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×