Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

U nas jak będzie dziewczyna to Zuzia bo jeszcze zanim byliśmy razem to gdzieś w rozmowie wyszło że planujemy tak samo nazwać córkę i tego się trzymamy. Gorzej z chłopcem M chce Kubę a ja sama nie wiem, ostatnio po głowie chodzi mi Szymon. 

Hej u mnie dzis lepiej ostatnie dni lezalam co do imion to dla chlopca bylismy zgodni ale dla dziewczynki nie moglismy sie dogadac to co mi sie podbalo to męzowi nie i na odwrot 

1 godzinę temu, helka124 napisał:

Hej u mnie dzis lepiej ostatnie dni lezalam co do imion to dla chlopca bylismy zgodni ale dla dziewczynki nie moglismy sie dogadac to co mi sie podbalo to męzowi nie i na odwrot 

Fajnie że u Ciebie już dobrze 🙂 a jakie imię dla chłopca macie? 

11 minut temu, Janka franka napisał:

Fajnie że u Ciebie już dobrze 🙂 a jakie imię dla chłopca macie? 

Tomek takie zwykle ;) 

3 godziny temu, helka124 napisał:

U mnie wlasnie to samo. Mi sie większość damskich imion nie podoba i jest problem.

My chcieliśmy dla dziewczynki dać Emilka, ale skoro będzie syn, to damy mu na imię Adaś.

Dziewczyny, a jak tam u Was z ruchami dziecka? Czujecie już coś? Ja jestem na poczatku 20 tygodnia i nic nie czuje, nie wiem czy to normalne? Ostatnio na wizycie lekarka powiedziała, że za miesiąc poczuje delikatne ruchy, więc się za bardzo nie przyjęłam, ale zaczęłam czytać w Internecie, że jak sie nie poczuje ruchów do 22 tc to żeby zgłosić się do lekarza. Wizytę mam w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. 

2 godziny temu, Marz napisał:

My chcieliśmy dla dziewczynki dać Emilka, ale skoro będzie syn, to damy mu na imię Adaś.

Dziewczyny, a jak tam u Was z ruchami dziecka? Czujecie już coś? Ja jestem na poczatku 20 tygodnia i nic nie czuje, nie wiem czy to normalne? Ostatnio na wizycie lekarka powiedziała, że za miesiąc poczuje delikatne ruchy, więc się za bardzo nie przyjęłam, ale zaczęłam czytać w Internecie, że jak sie nie poczuje ruchów do 22 tc to żeby zgłosić się do lekarza. Wizytę mam w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. 

Od jakis trzech dni jak poloze sie na boku czuje czasem takie "smyrnięcie" w brzuchu nie sa to wyrazne kopniaczki ale takie delikatne trzepoty "smyrania" no cos takiego;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się