Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sandra20

Brak okresu a test

Polecane posty

Hej dziewczyny powiedzcie jak długo czekałyście ze zrobieniem testu ? Mam regularne miesiączki co 27-28 dni zawsze na czas w tym miesiącu okres spoznia mi sie 2-3 dni nie boli mnie brzuch nawet tylko bolą mnie piersi i kłują mnie jajniki już  od 13 dnia cyklu . ból piersi zaczął sie dosyć późno bo dopiero 3 dni przed terminem miesiączki gdzie zawsze bolaly mnie odrazu po owulacji lub conajmniej tydzień przed . Nie chce sie nakrecac bo staram sie juz o dzidziusia prawie dwa lata i szczerze przyznam że boje się testować że znowu wyjdzie negatywyny.. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmiało "Jak długo czekałyście ze zrobieniem testu " więc w czym widzisz problem?  Nie pytałam o to czy jestem czy nie opisalam swoja sytuację tylko . Radzę szanownej damie nauczyć się czytać ze zrozumieniem  🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test mozesz zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki. Jezeli jej termin juz minal to w kazdej chwili. Najlepiej robic go z porannego moczu. A 100% pewnosci daje badanie krwi. Beta prawde Ci powie. Idz do laboratorium na pobranie krwi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test można zrobić w dniu miesiączki jednak ja pamiętam że czekałam jeszcze tydzień. Jakoś wtedy co miałam dostać miesiączki zaczęły baaardzo boleć mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób test po co żyć w niepewności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej ciąży pzytywny test wyszedl 2 dni przed spodziewana @ i to dwie grube krechy A w drugiej ciąży pozytywny wyszedl dopiero 6 dni po spodziewanej @ i kreski były blade więc wszystko zależy od stężenia hcg w moczu. Najlepiej zrobić z krwi 😊

Ale ja bym zrobiła test napewno jakby mi się okres spóźnial 😁 już taka jestem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×