Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
XD XD

Jakie są oznaki że dziewczyna może mnie lubić (poprzez pisanie)

Polecane posty

Jakie są oznaki że dziewczyna mogłaby mnie lubić? wiem że zakładałem już temat i posłucham porad jakich dostałem i powiem jej że ją lubię ale jeszcze wolę troszkę zaczekać.

Proszę jak ktoś zna to jakie są oznaki że ona w ogóle może mnie lubieć? jeśli w ogólę tak jest bo może jedynie ze mną piszę jako koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu wprost zapytać czy Cię lubi, jak na Ciebie patrzy itd. Po co się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

A nie lepiej po prostu wprost zapytać czy Cię lubi, jak na Ciebie patrzy itd. Po co się domyślać.

Bardzo chciałbym wiedzieć co on mnie myśli i wiem że będę musiał się jej spytać ale wolę poczekać bo boje się odrzucenia 😕 bo co jeśli mnie nie lubi aż tak bardzo

Edytowano przez XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dobrze, że dowiesz się na czym stoisz. Nie będziesz tracić czasu na bezcelową relacje. Chyba nie warto podtrzymywać czegoś, co nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

No to chyba dobrze, że dowiesz się na czym stoisz. Nie będziesz tracić czasu na bezcelową relacje. Chyba nie warto podtrzymywać czegoś, co nie ma sensu. 

No własnie lepiej niech autor zapyta ale jednak jak ma wątpliwości to może poczekać kilka dni. Ja kiedyś miałem koleżankę z którą pisałem często a mój kolega który jest Chińczykiem kiedyś to zauważył nie chcąco ale się mnie spytał czy jest to moja dziewczyna a jak powiedziałem że nie to on powiedział że skoro nie jest moją dziewczyną to po co się nią tak przejmować i by zapytać i jeśli nie będzie chciała ze mną być to by trzymać dystans i tylko rozmawiać z nią czasem

Ja i tak nie bardzo go posłuchałem a na końcu się okazało że jednak nic z tego nie wyszło, skończyliśmy szkołę i nigdy już więcej się nie widzieliśmy

 

Edytowano przez Sang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popisz z nią jeszcze, zauważ z jaką częstotliwością ci odpisuje. Opowiedz coś o sobie, swoich wspomnieniach, zobacz czy ją to zainteresuje. Żeby wybadać grunt możesz napisać coś "odważniejszego", zasugerować jakieś spotkanie kiedy otworzą knajpy, nie musi być bezpośrednio, możesz zacząć coś w stylu, że brakuje ci tego i wyskoczyłbyś gdzieś - zobacz czy podchwyci temat. Nie deklaruj zbyt szybko swoich uczuć, bo może pomyśleć, że piszesz tak każdej i wcale nie jest taka wyjątkowa. Badaj ją drobnymi kroczkami i uważnie obserwuj reakcje na to, co jej piszesz 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz piszę z kolesiem, który mi się podoba, to mogę powiedzieć co ja robię. A więc, odpisuje szybko (chociaż robię tak z wszystkimi), czasem upchne gdzieś jakieś serduszko, choć staram się tego nie robić, żeby nie wyjść na ...kę. Interesuję się tym co pisze, tym co robi i dopytuję. Piszemy o prywatnych rzeczach, nie tylko o tematach typu studia. Piszę też pierwsza. Wydaje mi się, że to się czuje po prostu, czy ta relacja może znaczyc coś więcej czy nie. Nie ma co się na siłę dopatrywac też. Ale też napiszę czasem coś, czego nie napisałabym koledze, którym nie jestem zainteresowana. Zastawiam się tylko, czy jego wiadomości odbieram tak jak powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2020 o 16:53, Sang napisał:

No własnie lepiej niech autor zapyta ale jednak jak ma wątpliwości to może poczekać kilka dni. Ja kiedyś miałem koleżankę z którą pisałem często a mój kolega który jest Chińczykiem kiedyś to zauważył nie chcąco ale się mnie spytał czy jest to moja dziewczyna a jak powiedziałem że nie to on powiedział że skoro nie jest moją dziewczyną to po co się nią tak przejmować i by zapytać i jeśli nie będzie chciała ze mną być to by trzymać dystans i tylko rozmawiać z nią czasem

Ja i tak nie bardzo go posłuchałem a na końcu się okazało że jednak nic z tego nie wyszło, skończyliśmy szkołę i nigdy już więcej się nie widzieliśmy

 

no bo ona była ukrytą tajką o twarzy anioła, jakbyś wzioł jagnę z siedlec nie miałbyś takich dylematów i nawet zrobiłbyś maturę a tak to lipton nie siorba jerba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×