Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalka128

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Współżyłam ostatnio 28,30 kwietnia oraz 1,2,3 maja.Wtedy miałam dni płodne. 8 dni po pierwszym stosunku zrobiłam rano test,ponieważ słabo się czułam. Wyszedł mi cień cienia drugiej kreski. Trzeba wziąć pod światło żeby coś ujrzeć. Ale uznałam wynik za negatywny,ponieważ naprawdę ta kreseczka była prawie niewidoczna.Zastanawiałam się czy ja sobie czasem tego cienia drugiej kreski juz nie wmawiam. Właśnie mija 9 dni od pierwszego współżycia. Czuję się okropnie! Jestem bardzo senna,boli mnie głowa,bardzo mocny ból pleców (Na dole),ból jajników,bolą mnie sutki,stały się ciemniejsze i mają widoczne żyły,często zaczęłam chodzić do toalety...Czy mogę być we wczesnej ciąży? Na test jest chyba za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz. Tyle, że na tym etapie w ciąży urojonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny. Współżyłam ostatnio 28,30 kwietnia oraz 1,2,3 maja.Wtedy miałam dni płodne. 8 dni po pierwszym stosunku zrobiłam rano test,ponieważ słabo się czułam. Wyszedł mi cień cienia drugiej kreski. Trzeba wziąć pod światło żeby coś ujrzeć. Ale uznałam wynik za negatywny,ponieważ naprawdę ta kreseczka była prawie niewidoczna.Zastanawiałam się czy ja sobie czasem tego cienia drugiej kreski juz nie wmawiam. Właśnie mija 9 dni od pierwszego współżycia. Czuję się okropnie! Jestem bardzo senna,boli mnie głowa,bardzo mocny ból pleców (Na dole),ból jajników,bolą mnie sutki,stały się ciemniejsze i mają widoczne żyły,często zaczęłam chodzić do toalety...Czy mogę być we wczesnej ciąży? Na test jest chyba za wcześnie. 

Na tym etapie nie są możliwe objawy ciąży. Nie zaleca się robienia testów przed dniem spodziewanej miesiączki ponieważ może on być pozytywny przy ciąży biochemicznej. Wiele kobiet robi test przed okresem, test wychodzi pozytywny, a w dniu okresu dostają go lub z niewielkim opóźnieniem i są przerażone, że poroniły a to była tylko ciąża biochemiczna. Zrób test w dniu spodziewanego okresu, jeśli będzie pozytywny, to znaczy, że jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny. Współżyłam ostatnio 28,30 kwietnia oraz 1,2,3 maja.Wtedy miałam dni płodne. 8 dni po pierwszym stosunku zrobiłam rano test,ponieważ słabo się czułam. Wyszedł mi cień cienia drugiej kreski. Trzeba wziąć pod światło żeby coś ujrzeć. Ale uznałam wynik za negatywny,ponieważ naprawdę ta kreseczka była prawie niewidoczna.Zastanawiałam się czy ja sobie czasem tego cienia drugiej kreski juz nie wmawiam. Właśnie mija 9 dni od pierwszego współżycia. Czuję się okropnie! Jestem bardzo senna,boli mnie głowa,bardzo mocny ból pleców (Na dole),ból jajników,bolą mnie sutki,stały się ciemniejsze i mają widoczne żyły,często zaczęłam chodzić do toalety...Czy mogę być we wczesnej ciąży? Na test jest chyba za wcześnie. 

Jesteś w ciąży ale urojonej. Na tym etapie nie ma prawa być żadnych objawów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesteś w ciąży ale urojonej. Na tym etapie nie ma prawa być żadnych objawów. 

Moja mama jak była w ciąży też miała objawy już parę dni po stosunku... I takie objawy też występują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja mama jak była w ciąży też miała objawy już parę dni po stosunku... I takie objawy też występują. 

Kilka dni po stosunku nie ma prawa być żadnych objawów, bo nie wydziela się hcg w takiej ilości żeby mógłby być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×