Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rosalie

Czy jeśli narzeczony bądź narzeczona powie "pie*dolnij się w głowę" do partnera, jest to waszym zdaniem brak szacunku do drugiej osoby?

Polecane posty

Ostatnio byłam świadkiem takiego zachowania i jestem ciekawa co o tym sądzicie? Czy wierzycie że w związku powinno się mówić do siebie w inny sposób? Czy można odebrać takie słowa jako żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatnio byłam świadkiem takiego zachowania i jestem ciekawa co o tym sądzicie? Czy wierzycie że w związku powinno się mówić do siebie w inny sposób? Czy można odebrać takie słowa jako żart?

to jest toksyczna relacja, brak szacunku to napewno jest, nie powinno się tak kogoś traktować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ostatnio byłam świadkiem takiego zachowania i jestem ciekawa co o tym sądzicie? Czy wierzycie że w związku powinno się mówić do siebie w inny sposób? Czy można odebrać takie słowa jako żart?

jako zalecenie lekarskie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od standardów. Jeśli oboje w taki sposób się kontaktują z innymi ludźmi i takim słownictwem. Nie każdy używa proszę, dziękuję, przepraszam. Okazywanie szacunku może przybierać różne formy w zależności od kultury i wartości jakie wyznaje ją okazujący. Dla jednych pocałowanie w dłoń będzie okazaniem szacunku a dla innego formą dyskryminacji osoby całowanej. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej sytuacji to zostało powiedziane. Na poważnie czy w zartach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kulturę osobistą się ma albo nie tego się nie nauczy w szkole Nie trzeba używać niecenzuralnych słów by komuś dopiec Trochę trzeba inteligencji i po temacie Myślenie nie boli no ale jednak są unikat na skalę światową co mięsem rzucają i niby to takie jest cool Żenada  mamy dziwne czasy małe dzieci gorzej klną jak ich rodzice Z pokolenia na pokolenie jest na minus Pozdrawiam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×