Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda22222222

Czy myślicie, że Szymon Hołownia ma szansę wygrać wybory ?

Polecane posty

Osobiście mam już dosyć tego POPISowskiego burdelu, który rządzi w Polsce od 15 lat bez przerwy, a skoro PO już ma raczej przegrane wybory to naturalnym kontrkandydatem dla Dudy pozostaje Hołownia. Mnie osobiście bardzo do siebie przekonał Szymon Hołownia i na niego zagłosuje. Jak myślicie ma on szansę wygrać te wybory ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym konkretnie przypadł Ci ten dziennikarz podstawiony przez TVN? Przecież to to samo co Petru i ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zamienil stryjek siekierke na kijek. Przy jego pogladach to pewnie wiele by sie w naszym panstwie nie zmienilo. Duda jest najgorszym prezydentem jakiego mielismy i pewnie dlugo gorszego nie bedzie, ale dobrej alternatywy dla niego tez nie ma. Mialam glosowac na Kidawe na kogo glosowac bede to nie wiem, na Dude na 100% nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu masz rację, ja zagłosuję po prostu na kogoś innego, wszystko zależy od tego kto będzie w drugiej turze, o ile ona będzie oczywiście 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Ciemny lud zagłosuje na pis bo 500+ i emerytura 13, czy jak to szło. Żaden nie ma szans z Dudą, bo PiS cwanie uderzyło w biednych ludzi, a tych jest w Polsce najwięcej, więc logiczne że zagłosują oni na PiS, chociaż z tego powodu aby 500+ nie zabrali. Wtedy to by się porobiło. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×