Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aaleksis

drogie rzeczy, które mają "gwiazdy" youtuberki, które warto kupić?

Polecane posty

Zależy czy ci zależy na marce to może kupić np. torebkę LV, chanela, bo są na lata, ale też zależy od modelu i jak o nią dbasz. Jednak równie dobrze możesz kupić droższa skórzaną torebkę, ale tańszą niż LV i chanele i też będzie na lata.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lata to jest LV Neverfull, torba nie do zajechania.
4600,- i dostajesz wór na wszystko: zakupy z Biedry, papiery, laptopy, butelke wody i strój na siłkę.

TYLKO PO CO? W sensie, jest ich na ulicach już dużo, tak jak toreb z Reserved, MK i Zary. Nie ma efektu „wow”, a nikt mi nie wmówi, że kupił torbę za 4600,- dla siebie... wyłącznie.

To ma przyciągać spojrzenia innych kobiet. 
Dodać do tego setki podróbek kupionych na wakacjach w Bułgarii... i cały blichtr LV spada.

Droższe modele są małe, mniej użytkowe, a zatem też rzadziej widoczne na ulicach.

Widziałam kilka znanych YT i celebrytek w mieście, no mają te torby za kilknaście tysi... no ale czy ja wiem? Nie robi to na mnie wrażenia takie strojenie sie w piórka z metką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kafej napisał:

Na lata to jest LV Neverfull, torba nie do zajechania.
4600,- i dostajesz wór na wszystko: zakupy z Biedry, papiery, laptopy, butelke wody i strój na siłkę.

TYLKO PO CO? W sensie, jest ich na ulicach już dużo, tak jak toreb z Reserved, MK i Zary. Nie ma efektu „wow”, a nikt mi nie wmówi, że kupił torbę za 4600,- dla siebie... wyłącznie.

To ma przyciągać spojrzenia innych kobiet. 
Dodać do tego setki podróbek kupionych na wakacjach w Bułgarii... i cały blichtr LV spada.

Droższe modele są małe, mniej użytkowe, a zatem też rzadziej widoczne na ulicach.

Widziałam kilka znanych YT i celebrytek w mieście, no mają te torby za kilknaście tysi... no ale czy ja wiem? Nie robi to na mnie wrażenia takie strojenie sie w piórka z metką.

Możesz kupić neverfulla, który nie będzie ani w monogram, a ani damier i wtedy on się nie rzuca w oczy. Osobiście nie kupiłabym nic z lv w tych charakterystycznych wzorach. Po pierwsze mi się nie podobają, a po drugie za bardzo rzucają się w oczy. Jak kupuje torebkę to bez dużego logo (najlepiej żeby logo było jak najmniej widoczne). Kupuje dla siebie, nie potrzebuje, żeby ktoś te torebki rozpoznawał na ulicy. Nie rozumiem, skąd przekonanie, że takiej torby nie kupuje się dla siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Charlotte. napisał:

I wiekszosc na rzeczy od apple teraz jest bum na ta firme pewnie kiedys minie jak wszystko.

Kiedyś też tak mi się wydawało, że te komputery są modne i tyle. Jeśli ktoś używa komputera do przeglądania internetu i pisania w Wordzie, to pewnie nie zauważy różnicy. Jeśli używasz komputera do czegoś więcej, to dla mnie różnica jest kolosalna. Przerobiłam kilka komputerów z Windows i nigdy więcej. To nie jest kwestia tylko mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Charlotte. napisał:

nastepna pseudobogaczka ktora siedzi na kafe i mysli ze moze pisac wszystko bo jest anonimowa i nikt jej nie sprawdzi. Porownywalam sobie parametry apple i windows i niestety windows z bardzo dobrymu parametrami jak kosztuje 6 tysiecy to u apple z podobnymi trzeba dac 15. Podoba mi sie design tej firmy ale paramentry komputerowe bardzo slabe jak na ta kase ktora trzeba tam wydac. To tak jak torebki lv sa fajne bo modne ale szyte z ceraty. 

No sorki,nie zaproszę cię do domu. Nikt nie każe ci kupować tego komputera przecież. Dla mnie komfort pracy jest nieporównywalny. Nie mam potrzeby mieć iPhone, iPada, zegarków od Apple, ale komputer jest dla mnie akurat bardzo ważny. To nie jest kwestia tylko parametrów komputera, ale też samego systemu operacyjnego.

Są lv z ceraty i są ze skóry. Te z "ceraty" podobno są niezniszczalne. Co kto lubi, mi te wzory zwyczajnie się nie podobają. Jeśli by mi się podobały to pewnie był nie patrzyła na to czy skóra czy cerata. 

Edytowano przez Lillkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Charlotte. napisał:

Bo dla siebie sie nie kupuje a dla ludzi zeby zazdroscili. Jak juz kupowac cos markowego to z logo dlaczego to ukrywac. Wy na chleb nie macie a opowiadasz o tej torebce jakbys ja codziennie kupowala coz to 5 tysiecy za kawalek ceraty. Juz troszke zyje, wiem jak dziala anonimowosc w sieci, jak funkcjonuja ludzie i jak sa prosci w mysleniu. Moje otoczenie tez mnie duzo nauczylo. Bajkopisarstwo goni bajkolisarstwo 🤣

Kupuje się z małym logo, bo to delikatnie mówiąc mało eleganckie obwieszać się logo od góry do dołu. Tak się stylizują tylko 20- letnie Karyny,bo wydaje im się, że to fajne. Kupujesz dla jakości produktu, a nie dlatego, żeby komuś świecić logo po oczach. Idąc twoim tokiem rozumowania, to najleiej kupować torbę za 100zl na bazarze. Ty serio myślisz, że każdy zarabia najniższa krajowa albo żyje z 500+? Na jakim ty świecie żyjesz, serio? Z resztą kupienie sobie kilku lepszych torebek to nie jest jakieś bogactwo, bez przesady. Taka torebkę może sobie kupić pierwsza lepsza panienka pracująca na stanowisku jakieś asystentki, wystarczy trochę odłożyć. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Charlotteforever napisał:

to podlinkuj komputer jaki masz 

Serio? A jak ci podlinkuje pierwszy lepszy albo najdrozszy, to uwierzysz? 😂 

Może ci zlinkowac listę torebek które mam? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Charlotteforever napisał:

Sluchaj w dupie ma twoje zdanie karyno ze wsi. Nie masz zycia to musisz se gdzies ulzyc np na takim kafe tu napiszesz wszystko co chcesz nikt tego nie zweryfikuje. Mim ty jestes zebys mowila komus co moze a co nie? Jak ktos chce to sobie moze kuoic i z duzym logo i malym. Za twoja kase kupuje ze tak sie rzadzisz. Pilnuj swojej marnej karyniej duuupy.

Hahahaha. Ale ja ci nie muszę niczego udowadniać i ty mi nie musisz niczego weryfikować, to jest twoja broszka, czy w to uwierzysz czy nie. A czy ja komuś nie pozwalam kupować z duzym logo albo z małym? Mi się nie podoba to nie kupuje, a jak chcesz to sobie kupuj z logo, bez logo, w sklepie, na bazarze. Kupuj sobie co chcesz. Polecam napić się meliski zamiast porannej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Charlotteforever napisał:

No wlasnie 🤣 wiec przestan wierzyc w to ze ktos bedzie tu lapal te twoje klamstwa. Musisz byc bardzo glupia albo naiwna 🤣

Mi nie zależy na tym, żeby ktokolwiek w to wierzył. Nie mam 15 lat, żeby cokolwiek komukolwiek udowadniac. Nie wiem skąd takie przekonanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o tym, czy warto kupować drogie rzeczy a nie o tym, żeby coś Tobie udowodnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Torbę z monogramem i dużym logo widocznym z daleka „nie kupuje się TYLKO dla siebie”, skoro ma być AŻ TAK widoczne dla nas i reszty świata. Tak więc Lillka, jesteśmy zgodne. 
To temat nie o naszych gustach, a o jutuberkach - co mają „drogiego”. A te które znam, jak juź mają - to właśnie mocno widoczne.

Oczywiscie, ze są modele mniej krzykliwe, sama takie mam i wybieram (YSL na przykład, wlasciwie SL) ale wracam do tytułu tego wątku: co mają jutuberki, a te z polskiego bjuti jutuba, jak Szusz i jej podobne, to właśnie walą logo po oczach. 

Dlatego napisałam, że dla mnie to żaden blichtr i w tej kwocie wybieram coś innego 🙂

Co do sprzętu Apple potwierdzam także. To wyjątkowo wydajne systemy i są tak zoptymalizowane, że na teoretycznie niższych parametrach śmigają jak złoto, w nawet bardzo zaawansowanych aplikacjach (grafika, film, wizualizacje, obsługa dzwiekowa koncertów, festiwali itp.) - tu mam info z pierwszej ręki. Windows analogiczne zadania musiałby wykonać na wielokrotnie wyższych komponentach.
Porównywanie ilości RAM w Windowsie a w Macu nie ma sensu, bo to są inne zupełnie systemy i każdy, kto się przesiadł do pracy na Mac, oprocz początkowego wkur***, że troche inaczej wszystko wygląda, potwierdzi - to droga w jedną stronę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kafej napisał:

 Torbę z monogramem i dużym logo widocznym z daleka „nie kupuje się TYLKO dla siebie”, skoro ma być AŻ TAK widoczne dla nas i reszty świata. Tak więc Lillka, jesteśmy zgodne. 
To temat nie o naszych gustach, a o jutuberkach - co mają „drogiego”. A te które znam, jak juź mają - to właśnie mocno widoczne.

Oczywiscie, ze są modele mniej krzykliwe, sama takie mam i wybieram (YSL na przykład, wlasciwie SL) ale wracam do tytułu tego wątku: co mają jutuberki, a te z polskiego bjuti jutuba, jak Szusz i jej podobne, to właśnie walą logo po oczach. 

Dlatego napisałam, że dla mnie to żaden blichtr i w tej kwocie wybieram coś innego 🙂

Co do sprzętu Apple potwierdzam także. To wyjątkowo wydajne systemy i są tak zoptymalizowane, że na teoretycznie niższych parametrach śmigają jak złoto, w nawet bardzo zaawansowanych aplikacjach (grafika, film, wizualizacje, obsługa dzwiekowa koncertów, festiwali itp.) - tu mam info z pierwszej ręki. Windows analogiczne zadania musiałby wykonać na wielokrotnie wyższych komponentach.
Porównywanie ilości RAM w Windowsie a w Macu nie ma sensu, bo to są inne zupełnie systemy i każdy, kto się przesiadł do pracy na Mac, oprocz początkowego wkur***, że troche inaczej wszystko wygląda, potwierdzi - to droga w jedną stronę.

No fakt, że te torby, które mają polskie YouTuberki są raczej tymi krzykliwymi. No i nie oszukujemy sie, ale te z wielkim logo są przeważnie najtańsze.  Nie wrzucalabym jednak wszystkim markowych toreb do tego wora. Z tego co mają YouTuberki to osobiście choruje na lv twist (Olfaktoria ją ma)- może ma duże to zapięcie, ale dla mnie to jest po prostu piękna torebka; Chanel boy też jest piękna (z jednej strony nie rzuca się w oczy, ale pewnie jest rozpoznawalna), pewnie też chętnie podrabiana niestety. Ale nie rozumiem zachwytu np torebkami Celine, dla mnie są po prostu brzydkie.

Czy warto to wszystko kupować, to myślę, że każdy musi sobie sam ocenic. Jeśli komuś się coś podoba, to dlaczego nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam produkty apple, bo lubię, bo są ładne i wygodne, nie dlatego, że mają je nasze jutubowe gwiazdeczki. Jeżeli chodzi o parametry Maców, to fakt, komputery z Windowsem w tej cenie mają dużo lepsze, ale trzeba też zwrócić uwagę na system operacyjny, który ma inne wymagania niż ten Windowsowy. Poza tym, nie znam grafika, który nie projektuje na Macu - dla ludzi zajmujących się projektowaniem te sprzęty zdecydowanie biją inne. 

Zgadzam się, że neverfula kupuje się, żeby bił po oczach 😉 Ale są inne markowe produkty, warte swoich pieniędzy, które nie biją logiem po oczach, np klasyczne mokasyny gucci, model Jordan - mam już parę lat i są jak nowe. Nie mają żadnego logo i wyglądają po prostu jak skórzane buty. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×