Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Chciałam opisać moje rozstanie z facetem i zapytać co oznacza jego zachowanie po rozstaniu. Chłopak zostawił mnie z dnia na dzień kompletnie się tego nie spodziewałam, ponieważ byliśmy że sobą ponad 3 lata a mamy po 17 lat. Przy rozstaniu on nie chciał mnie puścić strasznie płakał mówił że mnie kocha ale że nie umie ze mną być. Było w tym też trochę mojej winy bo go ograniczałam. Kiedy zerwaliśmy całkowicie zerwalam kontakt i nie mamy już żadnego kontaktu od 2 tygodni. Wczoraj dowiedziałam się od jego kolegi że zrobił się chamski i że wychodzi z dziewczyną o której wcześniej źle mówił. Czy to może oznaczać ze on zaczyna żałować rozstania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mikala napisał:

Wczoraj dowiedziałam się od jego kolegi że zrobił się chamski i że wychodzi z dziewczyną o której wcześniej źle mówił. Czy to może oznaczać ze on zaczyna żałować rozstania? 

Nie, to oznacza że facet robi to na co na ochotę.

A skoro cię nie przeprasza i nie prosi o druga szansę i ma nowa dziewczynę to znaczy że wcale NIE ŻAŁUJE ROZSTANIA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie żałuje rozstania i ma Cię gdzieś. A Ty, jeśli masz trochę godności, nie próbuj się z nim kontaktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszlo mu i tyle. Na pewno był twoją pierwszą miłością myślałaś że będzie to związek na zawsze ale niestety pierwsze miłości nawet jeśli trwają kilka lat są nietrwałe, ludzie zaczynają się sobą nudzić,dorośleją. Mój kuzyn chodził z dziewczyną 5 lat ,wszyscy myśleli że się pobiorą, pojechał na turniej bo grał w zespole piłki ręcznej i w innym mieście poznał dziewczynę .Zakochał się  bez pamięci i po pół roku wziął z nią ślub, urodził im się syn, niestety małżeństwo przetrwało 4 lata i teraz ma inną kobietę z którą ma dwóch synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mikala napisał:

Wczoraj dowiedziałam się od jego kolegi że zrobił się chamski i że wychodzi z dziewczyną o której wcześniej źle mówił

ilu to facetow się zarzekalo, że nie cierpi jakiejs baby a potem szło z nimi za rączkę.

Niestety, zrezygnowal z Ciebie i blagam, pokaż klasę i nie odzywaj się do niego. Bedzie bolec ale z czasem przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×