Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whoko

Nigdy więcej dziewic

Polecane posty

Okazało się, że dziewczyna o której wspominałem tutaj wiele razy w moich innych postach już kogoś ma. Na dodatek opisuje go w samych superlatywach. Ja czekałem na seks z nią ponad rok.

Przygotowywałem ją do tego, dbałem, starałem się jej zapewnić komfort. Niestety ponieważ mieszkamy osobno seks był raz na 1-2 miesiące.  Zerwała.

Ze mną pisała o seksie bardzo późno, była wstydliwa, mówiła że dla niej minimum to pół roku. Całowaliśmy się dopiero po 1,5 miesiąca .Teraz okazuje się że zna typa parę tygodni a już gadają o swoich potrzebach seksualnych. Jestem załamany, bo myślałem że miałem dziewczynę z zasadami, a okazuje się że to zwykła kłamczuszka. Po co to robiła? Czy to czekanie ze mną było szczere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, whoko napisał:

Okazało się, że dziewczyna o której wspominałem tutaj wiele razy w moich innych postach już kogoś ma. Na dodatek opisuje go w samych superlatywach. Ja czekałem na seks z nią ponad rok.

Przygotowywałem ją do tego, dbałem, starałem się jej zapewnić komfort. Niestety ponieważ mieszkamy osobno seks był raz na 1-2 miesiące.  Zerwała.

Ze mną pisała o seksie bardzo późno, była wstydliwa, mówiła że dla niej minimum to pół roku. Całowaliśmy się dopiero po 1,5 miesiąca .Teraz okazuje się że zna typa parę tygodni a już gadają o swoich potrzebach seksualnych. Jestem załamany, bo myślałem że miałem dziewczynę z zasadami, a okazuje się że to zwykła kłamczuszka. Po co to robiła? Czy to czekanie ze mną było szczere?

Zdarza się. To już nie jest istotne - kłamczuszka czy nie. Przypadkiem nie karaj za to następnej dziewczyny🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Zdarza się. To już nie jest istotne - kłamczuszka czy nie. Przypadkiem nie karaj za to następnej dziewczyny🙂

tak, dziewica to zawsze dziewica, taka niewinna i nie zepsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

poczuła zew krwi 😅 bywa i tak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, KermitZaba napisał:

manipulantki zorientowane w oczekiwaniach kulturowych.

Tobie chłopczyku bajki pomyliły się... kobieta nastawiona tylko na seks nie musi mydlić Wam oczu miłością bo większość facetów przeleci ją bez zobowiązań "z pocałowaniem ręki". To Wy wiedząc, że kobieta potrzebuje miłości nawijacie nam makaron na uszy tylko po to, żeby dostać co chcecie. Gratuluję. Odkąd tu jestem pierwszy raz ktoś mnie po prostu wqrwil. 🏆🎖️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, KermitZaba napisał:

Tytuł tematu, jest co najmniej niepoważny.

A dziewictwo u młodej dziewczyny wcale nie musi oznaczać, ze ona jest jakaś super-mega porządna, tylko ze po prostu nie znalazła faceta, który jej się podobał.

Kobiety często podbijają swoją wartość, grając super wstrzemięźliwe, że potrzebują miłości, zaufania itp. Takie też są, mówią prawdę, ale zdarzają się też po prostu manipulantki zorientowane w oczekiwaniach kulturowych.

A czy szczerze czekała? Jak było widać, że jej się strasznie podobasz, i ona wykazywała zaangażowanie, to prawdopodobnie było szczere, ale coś przeczuwam, że to raczej zdecydowanie bardziej ty zabiegałeś, o tę relację niż ona a ona była całkowicie bierna i zachowywała się na zasadzie, jak by się z tobą spotykała, bo nie miała nic lepszego do roboty.

Mówiła że mnie kocha, organizowała nasze wyjazdy. Przynosiła jakieś prezenty, mimo że nie było okazji. Ciągle chciała się tulić i spotykać. Nic nie wskazywało na to jak to się skończy.

10 godzin temu, elektryzująca napisał:

Tobie chłopczyku bajki pomyliły się... kobieta nastawiona tylko na seks nie musi mydlić Wam oczu miłością bo większość facetów przeleci ją bez zobowiązań "z pocałowaniem ręki". To Wy wiedząc, że kobieta potrzebuje miłości nawijacie nam makaron na uszy tylko po to, żeby dostać co chcecie. Gratuluję. Odkąd tu jestem pierwszy raz ktoś mnie po prostu wqrwil. 🏆🎖️

Powiedziała mi w trakcie, że pierwszy raz chce zrobić z mężczyznom który ją kocha i ona jego. Wiem że miała wiele okazji bo była piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
57 minut temu, whoko napisał:

Mówiła że mnie kocha, organizowała nasze wyjazdy. Przynosiła jakieś prezenty, mimo że nie było okazji. Ciągle chciała się tulić i spotykać. Nic nie wskazywało na to jak to się skończy.

Powiedziała mi w trakcie, że pierwszy raz chce zrobić z mężczyznom który ją kocha i ona jego. Wiem że miała wiele okazji bo była piękna.

Była piękna na zewnątrz a w środku nie bardzo. No cóż, jeszcze nie jednego wystrychnie na dudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, elektryzująca napisał:

poczuła zew krwi 😅 bywa i tak... 

Gnijesz tu non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Była piękna na zewnątrz a w środku nie bardzo. No cóż, jeszcze nie jednego wystrychnie na dudka.

w końcu byłem jej pierwszym, ale podniecało mnie to, że będziemy zawsze razem i to moja kobieta, chciała zrobić to akurat ze mną.

Spotykając się z nią na początku nie miałem pojęcia, że nikogo nie miała i też tego nie oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, whoko napisał:

w końcu byłem jej pierwszym, ale podniecało mnie to, że będziemy zawsze razem i to moja kobieta, chciała zrobić to akurat ze mną.

Spotykając się z nią na początku nie miałem pojęcia, że nikogo nie miała i też tego nie oczekiwałem.

Idealista🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

Idealista🙂

Chyba frajer. Ludzie myślą, ze jestem twardy. Na uczelni osoby z mojej grupy się mnie boją(nie wiem w jakim sensie), ale w miłości chciałbym się w kimś zakochać tak jak w niej i budować razem związek.

 

Ciągle opowiadała o tym że miała eksa, opowiedziała, że to był tylko półroczny związek w którym cierpiała. Potem, że chciałaby poznać kogoś na zawsze. Miała 20 lat więc to było całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ już z tym prowo, chłopczyku śmieszny.

Prowo 2/10 - bo jednak pelikany łykają, jak widac. 

Następnym razem postaraj się bardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
5 minut temu, whoko napisał:

Chyba frajer. Ludzie myślą, ze jestem twardy. Na uczelni osoby z mojej grupy się mnie boją(nie wiem w jakim sensie), ale w miłości chciałbym się w kimś zakochać tak jak w niej i budować razem związek.

 

Ciągle opowiadała o tym że miała eksa, opowiedziała, że to był tylko półroczny związek w którym cierpiała. Potem, że chciałaby poznać kogoś na zawsze. Miała 20 lat więc to było całkiem możliwe.

Ciągłe opowiadanie o swoich byłych jest trochę niegrzeczne. Już wtedy powinna zapalić się tobie czerwona lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty chcesz od dziewczyny? Dlaczego klamczucha??? Poprostu nie byla gotowa na ten puerwszy raz. A jak juz zrobila ten pierwszy krok to nue znaczy ze z kazdym bedzie czekala rok czasu. Widac zakochala sie w kim imnym i tyle. To ze byles jej pierwszym nie oznacza ze ostatnim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Ale co ty chcesz od dziewczyny? Dlaczego klamczucha??? Poprostu nie byla gotowa na ten puerwszy raz. A jak juz zrobila ten pierwszy krok to nue znaczy ze z kazdym bedzie czekala rok czasu. Widac zakochala sie w kim imnym i tyle. To ze byles jej pierwszym nie oznacza ze ostatnim. 

Dlatego kłamczucha, bo okłamywała mnie co do wielu rzeczy, miejsca pracy rodziców, tego co mają, gdzie byli, wymyśliła historię samej siebie. Po co mówiła, że kocha i że zawsze bedziemy razem, skoro miała zamiar zerwać na następny tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
51 minut temu, Vivvienne napisał:

Gnijesz tu non stop?

książkę piszesz? Omin ten rozdział. I chooj Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lolka1975 napisał:

I jak zerwala to sie dopiero o tym dowiedziales???

Tak, przypadkowo się dowiedziałem. Rodzice mają wspólnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2020 o 15:12, whoko napisał:

Okazało się, że dziewczyna o której wspominałem tutaj wiele razy w moich innych postach już kogoś ma. Na dodatek opisuje go w samych superlatywach. Ja czekałem na seks z nią ponad rok.

Przygotowywałem ją do tego, dbałem, starałem się jej zapewnić komfort. Niestety ponieważ mieszkamy osobno seks był raz na 1-2 miesiące.  Zerwała.

Ze mną pisała o seksie bardzo późno, była wstydliwa, mówiła że dla niej minimum to pół roku. Całowaliśmy się dopiero po 1,5 miesiąca .Teraz okazuje się że zna typa parę tygodni a już gadają o swoich potrzebach seksualnych. Jestem załamany, bo myślałem że miałem dziewczynę z zasadami, a okazuje się że to zwykła kłamczuszka. Po co to robiła? Czy to czekanie ze mną było szczere?

Kobiety lubią udawać cnotliwe lub chociaż lekko trudne do zdobycia. Tak naprawdę dałeś du.py w momencie, gdy zacząłeś te duperele brać na serio. Bez jaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
16 godzin temu, KermitZaba napisał:

kobiety mają tendencję do zaniżania

Są jeszcze kobiety, które nie muszą nic zaniżać bo nie były gościnne w kroku. Dziękuję za obszerną, ciekawą wypowiedź. Nie mam zszarganych nerwów. Śmieszy mnie zarzut udawania miłości do seksu. Do pieniędzy i ustawionego faceta tak, dla samego seksu nie sądzę. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 godzin temu, KermitZaba napisał:

z twojej perspektywy

połowę życia zajęta, nie mam własnej perspektywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×