Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Kolba napisał:

Ja np. Jestem zakochany w innej kobiecie. Mam żonę i dzieci. Z żoną od dawna nam się nie układa, nie powiedziałem jej że ja kocham. Ona mi też nie mówiła. Myślę o niej całymi dniami, ale też zdaje sobie sprawę że jednak nie chciałaby być z rozwodnikiem z dziećmi. Dlatego nie chce robić z siebie ofiary. Ale gdyby powiedziała weź rozwód i spędzmy razem życie. Bez wahania bym to zrobił. I prawdopodobnie skrzywdzilbym wszystkich tj. Żonę, dzieci, rodziną, przyjaciół. Krzywdy te nie miały by znaczenia. Kobiety zastanawiają się jak zrobić żeby się rozstał z żoną A ja się zastanawiam co zrobic żeby ona mnie zechciala. Jeśli mężczyźni nie biorą rozwodu z jakiegoś powodu A mają kochanki to wg mnie ich nie kochają. Jeśli by kochali nic innego nie miałoby znaczenia. Tak jak dla mnie.

To, że ty jesteś w niej zakochany nie znaczy, że ona jest zakochana w tobie. jeśli wogóle coś czuje...Lepiej zejdź na ziemie. Żeby kogoś naprawde pokochać trzeba narpiew dobrze poznać, zjeść z tą osobą przysłowiową beczke soli. Twoje relacje z tą kobietą kończą sie tylko na pracy. Pozatym, obydwie strony muszą czuć to samo, a ty nawet nie wiesz co ona o tobie myśli. Sądze, że to zwykłe zauroczenie, które ci samo przejdzie. Spodobała ci sie  młoda,  zobaczyłeś fajny tyłek i cie wzieło i tyle. W tej sytuacji najlepiej było by gdybyś zmienił prace lub jej unikał.  Zacznij myśleć głową a nie czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z relacyjnego punktu widzenia w trójkącie:

- zdradzana/y

- partner zdradzanego/zdradzanej

- kochanek/kochanka

Wszyscy (długoterminowo) tracą i cierpią.

Krótkoterminowo jest fajnie - jednak powiedzmy po kilku latach taka bomba mentalna (np. jak się ktoś dowie, że od 3 lat ktoś ma romans) roznosi i rani wszystkich. Oczywiście seks i ten dramatyzm jest kuszący ale to tak jak z lodami z bitą śmietaną i syropem czekoladowym. Smakuje zajebiście ale jeśli będziesz to jeść często to po czasie cukrzyca typu B gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×