Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość2230

Nie ten dział ale może któraś mama miała ten problem. Zmoklo drewno na deszczu na konsteukcje dachowa

Polecane posty

Mamy pecha.... zmieniamy dach tzn mieliśmy zmieniać w tamtym tygodniu ale pracę się opizniaja . Drzewo na dach tzn krokwy leżą na dworze już 2 tygodnie. Teraz cały tydsi3n nadają deszcz. Facet który będzie robił nam dach twierdzi że drewno może leżeć bez przykrycia. Bo jest impregnowane i nic mu nie będzie no nie wiem. Wcsoraj z mężem przykrylismy część materiału blacha ale tak żeby był dostęp powtarza. Nie mamy więcej czym przykryć folia czy plandeki odpadają. 

Poddasze ma być użytkowe. Boję się że to drzewo po prostu zgnije wda  się grzyb pleśń. Nie wiem co robić. Mąż uważa że nie mam si3 czym przejmować skoro x x x powiedziała żże nic si3 nie dzieje. 

Czy któraś z Was miała taka sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To drzewo już zmoklo dziś powtórka nie jest takie jasne jak na początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nic mu nie będzie, ale przed położeniem na dach lepiej żeby wyschło. A na pewno przed przykryciem go folią, wełną i innymi dziwnymi rzeczami, co się daje na dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2020 o 12:42, Gość2230 napisał:

Czy któraś z Was miała taka sytuacja?

Nic mu nie będzie jeśli leży na powietrzu. Nawet nie przemokło a tylko powierzchownie jest mokre.  Gdyby leżało miesiąc w kałuży to co innego.

Przykrycie nie zaszkodzi ale jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×