Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pari

Czy naprawdę będzie taka najbliższa przyszłość?

Polecane posty

Gość pari
1 minutę temu, Bimba napisał:

W którym momencie cię obrazilam?

 

Insynuacją, że ja zaliczam się do patologii, skoro wchodzę na takie strony i udostępniam filmy na taki temat (dla ciebie to są głupoty - teorie spiskowe), więc coś ze mną jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, pari napisał:
50 minut temu, Bimba napisał:

W którym momencie cię obrazilam?

 

Insynuacją, że ja zaliczam się do patologii, skoro wchodzę na takie strony i udostępniam filmy na taki temat (dla ciebie to są głupoty - teorie spiskowe), więc coś ze mną jest nie tak.

Chyba żarty!

Napisałam:

2 godziny temu, Bimba napisał:

z moich obserwacji najwięcej o czipach, szczepionkach, podsłuchach, kosmitach, programowaniu gadają bzdury niziny społeczne, które prezentują na forach zdjęcia konkubentów zwanych "narzeczonymi", bombelków i imprez na których zachlali za 500+.

Gdzie tu odniesienie do ciebie?

Ty napisałaś:

2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Ci ktorzy bronia sie przed chipowaniem nie publikuja nie wiadomo czego na kompach.  Tacy ludzie dobrze sie zastanawiaja czy wprowadzic informacje osobistego gdy musza kupic cos na internecie.  Niektorzy sciemniaja odnosnie imienia i innych danych zakladajac konta.  Inni jak dla przykladu ja, znajduja serwis email, ktory jest kodowany i przynajmniej wedlug oficjlanej wersji nie sprzedaja zadnych danych zadnym rzadom.  Niestety wiekszosc z nas nie mozliwosci zacierania swoich sladow na internecie. 

Czyli zupełnie nie pasujesz do opisanych przeze mnie ludzi.

A ty musiałaś dopieprzyć mi że to moi znajomi i moje towarzystwo?

Jak obserwujesz dzieci to znaczy że jesteś dzieckiem?

Jak obserwujesz meneli to znaczy że jesteś menelem?

Taka ta twoja logika jak i te twoje teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
1 godzinę temu, pari napisał:

Jeszcze dodatkowo dochodzi do tego, że media robią codziennie mam pranie mózgu w stylu: ,,nie rozmnażaj się, bo szkodzisz Ziemi (wytwarzamy coraz więcej co2).

Media raczej robią pranie mózgu zachęcając do rozmnażania. Słodko-pierdzące reklamy z rodzinami, promowanie ciężarnych celebrytek itd...

A to że ludzi jest za dużo to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
1 godzinę temu, Dobrosułka napisał:

Jedni nie maja poniewaz nie chca, a wiele nie ma poniewaz nie moze.

Ja tutaj juz nie jeden raz spotkalam sie ze stwerdzeniem, ze ludzie maja dzieci, zeby mial sie nimi kto opiekowac na starosc takze chyba wiele osob nie podziela twojego zdania.

Wiele osób nie podziela, jeszcze więcej podziela...

ZDECYDOWANA większość osób jednak może mieć dzieci i ma.

Ale nie 4 tylko 1 - 2....

Dzietność nie spada dlatego, że ludzie nie mogą mieć dzieci, tylko dlatego, że ludzie mają wybór, z którego korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dobrosułka napisał:

Troche sie pomylilas.  To wypowiedz odnosisz do mnie czyli Dobrosulki, a nie pari.

Faktyczne, przepraszam.

Tak czy siak nigdzie nie napisałam że pari to menel czy niziny społeczne.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, Andromeda3 napisał:

Media raczej robią pranie mózgu zachęcając do rozmnażania. Słodko-pierdzące reklamy z rodzinami, promowanie ciężarnych celebrytek itd...

A to że ludzi jest za dużo to fakt.

Po to są reklamy - zachęcają, żebyś kupowała. Ja mam włączonego adblocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Bimba napisał:

Faktyczne, przepraszam.

Tak czy siak nigdzie nie napisałam że pari to menel czy niziny społeczne.

 

 

No jasne, że nie napisałaś wprost, ale sugestia ( w białych rękawiczkach) była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Opinie sa mieszane nie wiem na jakiej podstawie uwazasz, ze wiecej osob podziela twoja opinie.

Wiekszosc ludzi moze miec dzieci, ale liczba osob, ktora nie moze lub ma problemy z zajsciem jest znaczna.  

Ja tak dla dobra argumentu powiem, ze dzietnosc spada poniewaz ludzie nie sa w stanie utrzymac wieccej dzieci dzieki systemowi wyzysku w spoleczenstwie.  Jest wiele mam, ktore chcialyby poswiecic sie wychowywaniu swojej gromadki czyli 4-5ptce dzieki, ale pozostaja na 1-2 poniewaz musi isc do pracy, zeby splacic kredyty.  Niestety skonczyly sie czasy kiedy dom po babci na wsi wystarczal ludziom.

Naprawdę uważasz, że większość osób robi sobie dzieci po to aby mieć dodatkowe ręce do pracy w gospodarstwie i opiekę na starość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sporo koleżanek które planowały 3-4 dzieci ale przez problemy z zajściem w ciążę czy donoszeniem ciąży mają 1-2 dzieci. Uważam że dużo par  ma problemy z plodnoscia i przez to tez rodzi  się mniej dzieci. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Ci ktorzy bronia sie przed chipowaniem nie publikuja nie wiadomo czego na kompach.  Tacy ludzie dobrze sie zastanawiaja czy wprowadzic informacje osobistego gdy musza kupic cos na internecie.  Niektorzy sciemniaja odnosnie imienia i innych danych zakladajac konta.  Inni jak dla przykladu ja, znajduja serwis email, ktory jest kodowany i przynajmniej wedlug oficjlanej wersji nie sprzedaja zadnych danych zadnym rzadom.  Niestety wiekszosc z nas nie mozliwosci zacierania swoich sladow na internecie. 

Nie ma to znaczenia czy ktoś coś publikuje czy nie. Wystarczy ze masz kompa podłączonego do netu. A jeszcze jak masz dziurawego windowsa tym bardziej. Mam taka poschizowana koleżankę. Konto mailowe założeń na protonmailu, wciąż podsyła mi filmiki o treści podanej przez autorkę, a qrwa wszystko, dosłownie kazde pierdniecie publikuje na fb 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pari napisał:

No jasne, że nie napisałaś wprost, ale sugestia ( w białych rękawiczkach) była.

Taaaa, jasne.

Pewnie zrobiłam to w ramach spisku.

Czekam jaką teorię do tego dorobisz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilll napisał:

Nie ma to znaczenia czy ktoś coś publikuje czy nie. Wystarczy ze masz kompa podłączonego do netu. A jeszcze jak masz dziurawego windowsa tym bardziej. Mam taka poschizowana koleżankę. Konto mailowe założeń na protonmailu, wciąż podsyła mi filmiki o treści podanej przez autorkę, a qrwa wszystko, dosłownie kazde pierdniecie publikuje na fb 😂 

O tym właśnie pisałam.

A koleżanka wyksztalcona i z "wyższych sfer"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andromeda3
12 minut temu, Dobrosułka napisał:

Nie, nie dlatego.  Ludzie maja dzieci z roznych powodow.  Jednym z nich jest nadzieja opieki na starosc.  Innym po prostu bardzo silny instynkt macierzynski.  Inni maja troche bardziej mroczne powody dla przykladu megalomani, ktorzy uwazaja sie za tak idealnych, ze musza swoje geny propagowac.  Jeszcze inni robia to pod presja otoczenia lub wspolmalzonka bojac sie, ze bedzie rozwod jezeli sie nie zgodza.  Takze jest bardzo wiele powodow na robienie sobie dzieci.  Jedne zdaja sie troche lepsze od innych, ale powodow jest wiele.

Ja nie neguje, że powodów jest wiele. Twierdzę jedynie, że powód pt. ręce do pracy i opieka na starość jest dużo mniej popularny niż przed laty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Bimba napisał:

Taaaa, jasne.

Pewnie zrobiłam to w ramach spisku.

Czekam jaką teorię do tego dorobisz.

 

Znów to robisz a później piszesz zdziwiona: ,,że co? Ja? Ja nie o tobie" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pari napisał:
18 minut temu, Bimba napisał:

Taaaa, jasne.

Pewnie zrobiłam to w ramach spisku.

Czekam jaką teorię do tego dorobisz.

 

Znów to robisz a później piszesz zdziwiona: ,,że co? Ja? Ja nie o tobie"

To nie odpisuj.

Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
10 minut temu, Lilll napisał:

Nie ma to znaczenia czy ktoś coś publikuje czy nie. Wystarczy ze masz kompa podłączonego do netu. A jeszcze jak masz dziurawego windowsa tym bardziej. Mam taka poschizowana koleżankę. Konto mailowe założeń na protonmailu, wciąż podsyła mi filmiki o treści podanej przez autorkę, a qrwa wszystko, dosłownie kazde pierdniecie publikuje na fb 😂 

No , ale co? Nie niepokoi cię, co ostatnio się wyprawia na świecie, no i siłą rzeczy u nas w Polsce? Przecież sam Minister zdrowia ogłosił, że maseczki będziemy nosić dopóki wszyscy Polacy nie zaszczepią się szczepionką na korona*wirusa. Gates tu w Polsce ma zamiar zainwestować dużo pieniędzy a nasz zarząd (rząd) nieba mu przychyli w związku z tymi inwestycjami, więc to na pewno będzie jego szczepionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam naprawdę już odwaliło do reszty???

Jakie mniemanie o sobie!

Wszyscy chcą was podsłuchiwać, podglądać, czytać wasze smsy, maile, przecież od nich losy świata zależą!

Gates już sra w gacie z wściekłości że nie może się dowiedzieć co dzisiaj napisałyście do chłopaka, babci czy koleżanki.

Jak on to biedny przeżyje?

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

A tutaj przedstawię skrót filmu:

,, to nie będzie strzykawka, bo wyprodukowanie 100 milionów takich szczepionek zajęło by im prawie rok, a w styczniu maja być szczepionki, wiec musi to być jadalne i małe, tyle, kartonik, szara płytka mała bo ma ich być 8 miliardów, i dziennie są wstanie wyprodukować 33 miliony szczepionek jadalnych z kropka kwantową aby było 8 miliardów, czyli popularnie zwanej lucyferazą , Gates powie, że to będzie osłabiony wirus grypy aby wytworzyć przeciwciała, spowoduje to problemy z układem nerwowym a E. Musk wtedy powie, że mamy uszkodzony układ nerwowy przez korona*wirusa i musi nas ratować, tak nas wciągną w czipy i niewidzialny tatuaż , dzięki laserowi izotropowemu do wzbogacania uranu, dzięki nabojowi umieszczonemu , wyglądającemu jak pojemnik przeźroczysty z wodą w której będzie izotop 33 bezbarwny, zwany białym fosforem i naniosą przez cząsteczki zimnego lasera niewidzialny tatuaż , dlatego będzie z początku niewidzialny, bo woda zapobiega utlenianiu, a biały fosfor z czasem w reakcji z tlenem zacznie świecić 666 znamieniem"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Dobrosułka napisał:

Ja rowniez mam protonmail, ale nawet osobistych listow na kompie nie pisze, a kamerke mam zaslonieta.  Oczywiscie nie oznacza to, ze gdyby ktos byl zainteresowany to nie wlaczylby podsluchu, ale na pewne rzeczy nie ma rady.

Wystarczy ze masz komputer podłączony na netu. Nikt nie musi czytać Twoich osobistych listów. Wystarczy ze operator wie jakie strony przeglądasz co teraz wyklepalas na kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

A tutaj przedstawię skrót filmu:

,, to nie będzie strzykawka, bo wyprodukowanie 100 milionów takich szczepionek zajęło by im prawie rok, a w styczniu maja być szczepionki, wiec musi to być jadalne i małe, tyle, kartonik, szara płytka mała bo ma ich być 8 miliardów, i dziennie są wstanie wyprodukować 33 miliony szczepionek jadalnych z kropka kwantową aby było 8 miliardów, czyli popularnie zwanej lucyferazą , Gates powie, że to będzie osłabiony wirus grypy aby wytworzyć przeciwciała, spowoduje to problemy z układem nerwowym a E. Musk wtedy powie, że mamy uszkodzony układ nerwowy przez korona*wirusa i musi nas ratować, tak nas wciągną w czipy i niewidzialny tatuaż , dzięki laserowi izotropowemu do wzbogacania uranu, dzięki nabojowi umieszczonemu , wyglądającemu jak pojemnik przeźroczysty z wodą w której będzie izotop 33 bezbarwny, zwany białym fosforem i naniosą przez cząsteczki zimnego lasera niewidzialny tatuaż , dlatego będzie z początku niewidzialny, bo woda zapobiega utlenianiu, a biały fosfor z czasem w reakcji z tlenem zacznie świecić 666 znamieniem"

 

 

No wybacz. Ale tych bzdur nie da się czytać, a już tym bardziej słuchać. Tylko plis nie pisz otwórz oczy, bo to jest śmieszne. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Sa programy w komunikacji, ktore wyszukuja dane slowa dla przykladu zwiazane z terroryzmem.  Napisz cos o materialach wybuchowych i wlacza sie alarm.  Nie wazne czy to dyskusja czy nie.  Ktos to sprawdza i jezeli nie spodoba sie im co napisales zaczynaja grzebac w towich rozmowach telefonicznych, emails itd.  Jak myslisz oni lapia terrorystow?  Myslisz, ze oni sie sami zglaszaja do wladz?

No to chyba dobrze, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, Lilll napisał:

No wybacz. Ale tych bzdur nie da się czytać, a już tym bardziej słuchać. Tylko plis nie pisz otwórz oczy, bo to jest śmieszne. 

No widzisz, filmu zapewne nie obejrzałaś a wypowiadasz się w tak kategorycznym tonie🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

W jaki sposob myslisz, ze dostajesz ulotki te czy tamte, ktore w jakis sposob odpowiadaja twoim zainteresowaniem?  Chyba widzisz na internecie jak to dziala.  Obejrzysz strone z kranami i potem masz reklamy o kranach.  Podobnie z innymi infomracjami na potrzeby konsumpcji.  Firmy zbieraja o tobie dane (to nie rzad wiec nie, nie podslu..., ani nie ogladaja cie), ktore podajesz w roznych miejscach, sprzedaja je innym firmom i potem jestes bombardowany reklamami.

To akurat nic innego jak zwykły marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dobrosułka napisał:

Czy jak kupujesz cos w sklepie uzywajac karty to zgadzasz sie, zeby informacja o twojej transakcji zostala sprzedana innej firmie?

W dzisiejszych czasach firmy wymieniają się informacjami i mają w nosie czy ty się na coś zgadzasz czy nie.

One istnieją tylko po to żeby zarabiać, a informacja to pieniądz 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Jak ludzie będą cicho siedzieć to elity rządzące tym światem, zrobią z nami co zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

No widzisz, filmu zapewne nie obejrzałaś a wypowiadasz się w tak kategorycznym tonie🙄

Wystarczy mi to co streściłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
18 minut temu, Lilll napisał:

Wystarczy mi to co streściłaś. 

Uważam, że nie wystarczy, bo były tam poglądowe ilustracje- obraz też dużo daje dla zrozumienia sytuacji🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pari napisał:

Uważam, że nie wystarczy, bo były tam poglądowe ilustracje- obraz też dużo daje dla zrozumienia sytuacji🙂

Musisz zrozumieć jedno. Jest spora grupa osób, w tym ja, która YT traktuje jedynie jako źródło rozrywki a nie pseudonaukowych faktów. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Lilll napisał:

Musisz zrozumieć jedno. Jest spora grupa osób, w tym ja, która YT traktuje jedynie jako źródło rozrywki a nie pseudonaukowych faktów. Przykro mi.

Nie mogę pojąć tego, że to w ogóle nie obchodzi cię, ale są jeszcze ludzie, którym zależy na prawdzie. Mogę tak powiedzieć o włoskiej posłance Sarze Cunial, która 14 maja miała swoje wystąpienie we włoskim parlamencie, gdzie potępiła działania B. Gatesa. Przemówienie to  można zobaczyć na kanale yt : Suwerennypl pod tytułem:

Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym - Mocne wystąpienie CUNIAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Nie mogę pojąć tego, że to w ogóle nie obchodzi cię, ale są jeszcze ludzie, którym zależy na prawdzie. Mogę tak powiedzieć o włoskiej posłance Sarze Cunial, która 14 maja miała swoje wystąpienie we włoskim parlamencie, gdzie potępiła działania B. Gatesa. Przemówienie to  można zobaczyć na kanale yt : Suwerennypl pod tytułem:

Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym - Mocne wystąpienie CUNIAL

Prawde o czym? Wiesz jak jest z prawda? Tak jak z punktem widzenia- kazdy ma swój. Sorry, ale tajemna wiedza z filmu opublikowanego na YT nie jest dla mnie. Ty możesz wierzyć w co chcesz i interpretować to jak chcesz. Zawsze zastanawiało mnie skąd u fanów teorii spiskowych jest ta sama tendencja co u wegetarian. Każdemu będą swoje mądrości wciskać i licza, ze ktoś podzieli ich zdanie. Co Ci to da, ze ja i inni ludzie obejrzą i uwierzą w teść tego filmu? Tak szczerze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×