Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila12345

Brak snu dziecka

Polecane posty

Nasz maluszek ma takie dni że prawie w ogóle nie śpi ale to nie znaczy ze przy tym płacze po prostu nie chce mu się spać patrzy się i wierci i tak cały dzień i pół nocy, gdyby płakał mogła bym pomyśleć ze coś go może boli ale wszystko jest dobrze, taki maluszek powinien spać ok 16, 19 godzin dziennie a tutaj nawet połowy tego nie będzie, zaczynam się martwic Czy to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się martwiła, że coś jest nie tak. Macie wprowadzona rutynę dnia? Dziecko podczas snu regeneruje się, a hormon wzrostu jest wtedy najbardziej aktywny. 

Pytałaś o to lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile miesiecy ma maluch? Moj przez pierwsze 3 miesiące nie spał calymi dniami, a jedynie od ok. 19 do 4, z kilkoma przerwami na karmienie. Tylko, ze jak nie spal to płakał, choc kolki to nie były. Drzemki w ciagu dnia pojawiły sie później, oczywiście sam nie uśnie, tylko trzeba go ukolysac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Poketozaurus napisał:

A ile miesiecy ma maluch? Moj przez pierwsze 3 miesiące nie spał calymi dniami, a jedynie od ok. 19 do 4, z kilkoma przerwami na karmienie. Tylko, ze jak nie spal to płakał, choc kolki to nie były. Drzemki w ciagu dnia pojawiły sie później, oczywiście sam nie uśnie, tylko trzeba go ukolysac. 

6 tygodni, Dzisiaj miałam taki dzień że mały obudził się o 6 rano godzinkę posiedzieliśmy nie płacze jak się obudzi tylko lubię popatrzeć na bajki i później o 7 zasnął na jakieś 3 h później już tylko jak go położyłam pospała 15 min i już chciał na race jak go nie wezmę na race to się denerwuje a mnie już plecy bolą od noszenia malucha mam wózek w domu wiec trochę sobie pomagam wózkiem ale to nie to samo co u mamy na rękach, jak jedziemy na spacer nawet nie mrugnie okiem tak śpi ładnie a w domu tylko się denerwuje no i tak cały dzień jest to z nim o godzinie 22 zazwyczaj zasypia i tak śpimy czasem nawet do 10 później tylko w nocy przebudzi się na mleczko i dalej ładnie śpi no ale czasem bywa tak ze mu się pomyli i w nocy robi sobie dzień 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "normalne" w wypadku niemowląt. Niby książek mnostwo na ten temat,a każde dziecko jest inne. Zazwyczaj dzieci normują sobie rytm dnia po 3 msc o ile wprowadzasz rutynę. Ale nie masz wpływu na to jak spi, ile spi, ile je,czy ma kolki czy nie ma, czy jest zadowolony czy maruda. Wazne żeby przybierał na wadze,dobrze się rozwijał i nie płakał non stop. Reszta minie.

Mój młodszy byl takim niespiącym w dzień dzieckiem. Zawsze się gapił, zawsze uśmiechnięty i zawsze wisiał w okolicy piersi. W chuscie go nosilam, bo musiał widzieć wszysko. Ale w nocy budził się dwa razy tylko i spał do 8.

Starszy w dzień sobie drzemał przepisowo,a w nocy nie spał do 4rż. 

Ale każde dziecko daje w dupe, plecy bolą, w nocy się nie śpi, zrobić coś trudno bez marudzenia w tle, w około matki z dziećmi w wózkach, ktire spią,a ty masz wrażenie,że twoje nie śpi nigdy. Zaśnie i tylko pomysl ,że teraz se poczytam i już placze. Pępki świata 😄 po prostu trzeba przetrwać i nie zastanawiać się zbytnio nad tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×