Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whoko

Odwiedzanie Tych miejsc po rozstaniu

Polecane posty

Z moja eks dziewczyną, z którą się ledwo rozstaliśmy, spędzałem bardzo dużo czasu. Całe miasto z nią przeszedłem, najdłuższe spacery w moim życiu. Jak sobie poradzić, z tym, że każde miejsce mi o niej przypomina? Czy i po jakim czasie odwiedziliście miejsca w których byliście ze swoimi byłymi na wakacjach? W zeszłym roku odwiedziliśmy Wiedeń i Budapeszt. Nie potrafiłbym tam teraz nie pojechać, żeby się nie popłakać. Po jakim czasie to minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, whoko napisał:

Z moja eks dziewczyną, z którą się ledwo rozstaliśmy, spędzałem bardzo dużo czasu. Całe miasto z nią przeszedłem, najdłuższe spacery w moim życiu. Jak sobie poradzić, z tym, że każde miejsce mi o niej przypomina? Czy i po jakim czasie odwiedziliście miejsca w których byliście ze swoimi byłymi na wakacjach? W zeszłym roku odwiedziliśmy Wiedeń i Budapeszt. Nie potrafiłbym tam teraz nie pojechać, żeby się nie popłakać. Po jakim czasie to minie?

Im szybciej zaczniesz tam lazić (jeździć?)i nawarstwiac nowe wspomnienia, tym szybciej to minie. Nie ma co robić sobie oltarzyka z miejsc, bo od takiego unikania i stawiania na piedestale, to można i po latach zawału dostać. Wiem, takie wzruszenia powodują, że czujemy, że w ogóle żyjemy i ożywiają nasze oziębłe serca. Jednak są nadzwyczaj niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas leczy wszelkie rany - taki liczony w latach. U mnie to było 1.5 roku i nowo poznany facet, dzięki któremu nie myślę o byłym dosłownie w każdym wolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zajmiesz głowę czymś innym szybciej zapomnisz.. może sport, hobby.. albo nowo poznana kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zupełnie tak jakby się dało kontrolować to kto zajmuje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×