Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smoothiemaker

Bolesna owulacja a staranie się o dziecko

Polecane posty

Hej, mam bardzo bolesna owulacje i zaczęliśmy starania o dziecko. Mam znikoma przyjemność ze stosunku w trakcie owulacji przez ból. 
bol jest czasami tak duży ze boli nawet przy siadaniu na krzesło, mam wtedy wrażenie ze siadam na ostry pręt który wbija mi się w miednice.

Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spa, apap i do roboty!

Też mam bolesne owulacje i doskonale rozumiem, o czym piszesz. Starając się o dzieci tak właśnie robiłam. Możesz też starać się przed i w tym dniu po prostu już  odpuścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja,  mam umówiona wizytę za 2 tygodnie, ale chciałam się dowiedzieć czy inne kobiety maja podobne odczucia.

4 godziny temu, Rzczej_gosc napisał:

No spa, apap i do roboty!

Też mam bolesne owulacje i doskonale rozumiem, o czym piszesz. Starając się o dzieci tak właśnie robiłam. Możesz też starać się przed i w tym dniu po prostu już  odpuścić. 

Przed tez boli, jak tylko zaczną się dni płodne to boli przy stosunku dopochwowym.

Mąż to widzi i nie chcąc powodować bólu po prostu mówi ze może spróbujemy później, ale później już jest za późno i kolejny cykl ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak zrobiło . raz w życiu wzięłam dianette tabsy które bralam 5miesiecy  i po odstawieniu takie cyrki z owulacja mi się zaczęły...

 

przy siadaniu czułam środek .czułam jajniki... bóle jak na okres...

 

w 7cyklu zaszłam w ciążę ,  cykl był normalny o owulacja przebiegła spokojnie 😳

 

po porodzie jak wrócił mi okres to z początku nie odczuwałam dnia owulacji ale zaś się po troszku zaczęło ale nie aż tak ..jestem jakby spuchnięta ..i nie kłują mnie jajniki jak wcześniej.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amber85 napisał:

też mi się tak zrobiło . raz w życiu wzięłam dianette tabsy które bralam 5miesiecy  i po odstawieniu takie cyrki z owulacja mi się zaczęły...

 

przy siadaniu czułam środek .czułam jajniki... bóle jak na okres...

 

w 7cyklu zaszłam w ciążę ,  cykl był normalny o owulacja przebiegła spokojnie 😳

 

po porodzie jak wrócił mi okres to z początku nie odczuwałam dnia owulacji ale zaś się po troszku zaczęło ale nie aż tak ..jestem jakby spuchnięta ..i nie kłują mnie jajniki jak wcześniej.

 

 

To nawet pocieszajace ze chociaż jedna kobieta miała podobnie, a z drugiej strony smutne ze ty tez miałaś ten ból.

no cóż, może uda się następnym razem i jak inna forumowiczka mówi: nospe czy inne lek przeciwbólowy i zadziałamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóle owulacyjne to nic dziwnego, a przy staraniach to juz w ogóle, ja mam, staram się i nie widzę w tym nic dziwnego. Kontroluje sobie je komputerem owulacyjnym i wiem co i jak w cyklu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×