Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczęta, polećcie mi proszę jakieś małe kanały beauty, gdzie dziewczyny kupują sobie w większości kosmetyki za swoje pieniądze i nie testują w co 2 filmie paczek od eveline albo wibo. Znudziły mi się już te większe kanały i szukam czegoś świeżego. Ważna jest też dla mnie jakość filmu, żeby to nie było nagrywane tosterem. Od siebie mogę polecić Redmylips Art 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu są takie kanały bo każda z nas ma inną cerę i różna tolerancję na dany kosmetyk... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Pink Rook kupuje za swoje.paczki też czasem dostaje. Ale testuje tanie i drogie kosmetyki takie których nie ma na każdym kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzena z kanału Marzena i Marek testuje czasem różne kosmetyki, raczej sama je kupuje w większości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aldona Anna - główny motyw kanału to denkowanie kosmetyków, ale też pokazuje to co kupi od czasu do czasu

Jenny beauty vlog

Agnieszka Szwarc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka

HiBeauty Magda Maziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi

Tak, ThePinkRook lubię i Aleandrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miss Always Perfect też pokazuje na swoim kanale trochę kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2020 o 01:18, Dark Evil napisał:

Delicious beauty- Claudia testuje kosmetyki premium, sama je kupuje. Mnie trochę drażni jej głos ale doceniam że pokazuje rzeczy, których nigdzie nie ma na polskim yt.

Z facetów Władek Beauty Boy- sam sobie kupuje/pozycza kosmetyki, więc mówi co o nich myśli a nie paczka za paczką. 

Klaudia to raczej hurtowo kupuje kosmetyki, a te jej testowanie to też tak na szybko. Jeden makijaż - ocena - kolejny zakup. Sympatyczna dziewczyna, ale mam wrażenie, że ona ma problem z kompulsywnym kupowaniem. Musi być dużo i drogo. Nie mam zaufania do opinii takich osób i coś czuję, że nie o taki kanał autorce postu chodzi. Mnie osobiście bardziej przekonuje osoba, która zużyje kosmetyk w całości, a poleca coś co chętnie kupi kolejny raz. I faktycznie to kupuje budując niezawodny kosmetyczny  niezbędnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina Zientek to stary kanał, rzadko robi filmy o pielęgnacji, ale raczej z tego co realnie używała. Ostatnio dodała taki film. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie nie zorientujecie, bo nawet male kanaly dostaja paczki od firm i nie musza zamieszczac informacji, ze jest lokowanie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naan
Dnia 28.05.2020 o 21:52, Nadian napisał:

Aldona Anna - główny motyw kanału to denkowanie kosmetyków, ale też pokazuje to co kupi od czasu do czasu

Typowa zakupoholiczka, może kupuje za swoje, ale w ilościach hurtowych, zwłaszcza odkąd mieszka w Brazylii, zamiast pokazać coś nietypowego z miejsca, w którym mieszka czy chociażby zwykły vlog ze zwykłych rzeczy np. najprostszy z możliwych  spacer po okolicy, to ona tylko siedzi i nadaje o tym ile cieni zdenkowała i kiedy pojawi się denko w pudełku z bronzerem. Niby robi jakieś projekty " pół roku bez zakupów", ale potem albo jęczy, że nic nowego nie kupiła bo ma projekt, albo jak już minie czas umartwiania się to kupuje na potęgę, po 3 torebki, 5 ...enek i 5 palet, które będzie zużywać przez następnych pięć lat i narzekać, że nie widać denka i tak w kółko. Trochę przypomina swoim zachowaniem Karolinę Samson w tym kompulsywnym konsumpcjonizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×