Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
apaciorek39

Potrzebuje rady

Polecane posty

Witam jestem tu nowa potrzebuje porady nie mam komu się zwierzyc więc może zacznę od początku 4 mc temu podjęłam pracę i tam właśnie wpadł mi w oko mężczyzna który jest w moim wieku od samego początku patrzelismy na siebie coś nas do siebie przyciągało pi pewnym czasie on podszedł do mojej koleżanki żeby spytać się jak nam na imię i tu sytuacja się zmieniła zaczął do mnie podchodzić uśmiechać się rozmawiać nawet nie raz specjalnie się otarł o mnie zaczęliśmy pisać że sobą na Mesengerze można powiedzieć że podrywalismy sienawzajem ale w pewnym momencie on się zmienił i napisał mi że źle to wszystko odebrałam że nie szuka nikogo i nie chce się z nikim wiązać napisałam ok rozumiem czułam rozczarowana bo myślałam że coś między nami iskrzy ale stwierdziłam skoro tak ok i zaczęłam to na drugi dzień w pracy ignorować  na następny dzień on już był taki jak na początku i stwierdziłam że nas strasznie do siebie ciągnie z tym że mnie bardziej wiedziałam że cis czuje do niego że nie jest mi obojętny spotkaliśmy się u mnie i doszło między nami do zbliżenia nie potrafiłam mu się oprzeć i wiedziałam że obydwoje tego chcemy później znowu się spotkaliśmy i znuwu die kochalismy rozmawialiśmy i wiem że on nie chce się x nikim wiązać najgorsze jest to że ja wiem że to kocham pierwszy raz w życiu mam coś takiego A nie jestem już młoda osoba żaden mężczyzna na mnie tak nie działał jak on ostatnio napisałam czy spotkamy się w tą niedzielę ale decyzję pozostawiam jemu zero odpowiedzi niewiem co nam myśleć płakać mi się chce jutro niedziela A ja nie chce już nawet dopytywac co z niedziela bo boję się ze wyjdę na natrętke wiem że strasznie to przeżywam co mam robi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie że go kochasz, tylko przeżywasz silne erotyczne zauroczenie, a to jest odczuwalne podobnie jak miłość (endorfiny, adrenalina itd).

nie ma rady na twoją sytuację, jeśli on nie gustuje w stałych związkach, a jedynie lubi radować się przygodną bliskością cielesną z kobietami, które działają na niego w sferze erotyczno-hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, apaciorek39 napisał:

ostatnio napisałam czy spotkamy się w tą niedzielę ale decyzję pozostawiam jemu zero odpowiedzi

Nigdy tego nie rób. Od razu stawiasz się na przegranej pozycji. Żaden facet nie będzie szanował kobiety, która się za nim ugania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×