Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barbaraa

Wyjazd z dzieckiem do rodziny

Polecane posty

Rząd luzuje obostrzenia związane z koronawirusem. Czy w związku z tym obecnie jezdzicie ze swoimi dziećmi do rodziny w odwiedziny np. na obiad? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Nie. Dalej jestem bardzo ostrożna. Mieszkam na Śląsku i w moim województwie liczba zakażeń jest wysoka bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest juz 1500 mutacji więc jak znajdą sposób na pierwszą mutacje toni tak na tą tysięczną nie...

Jeśli ktoś w rodzinie jest osłabiony, cierpi na chorobę przewlekłą, to się nie odwiedza. Jeśli wszystko ok to widuja się ale próbują siedziec na tarasie badz isc na spacer.

Ps. W Tanzani koza oraz owoc Papaju mają pozytywny wynik testu na CoVid 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, Barbaraa napisał:

Rząd luzuje obostrzenia związane z koronawirusem. Czy w związku z tym obecnie jezdzicie ze swoimi dziećmi do rodziny w odwiedziny np. na obiad? 

Tak, w maju zaczęliśmy się odwiedzać. Moja mama nie pracuje, teściowa jest na zwolnieniu lekarskim, mąż pracuje zdalnie a ja jestem na macierzyńskim. Nasz kontakt z innymi ludźmi jest znikomy. Po takim czasie i tak wielu z nas już przechorowało bezobjawowo, zarażając się w sklepie czy na ulicy. 

Edytowano przez Maszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeździlismy nawet, gdy nie można było. Swieta Wielkanocne spedzilismy u rodziny 300 km od miejsca zamieszkania. Wszyscy zdrowi. Nikt nie zachorowal na covid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mona86 a skąd wiesz ,ze nikt z was nie był chory?  Każdy z  was mial zrobione testy?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziś jedziemy do teściowej.Mieszkamy na Śląsku,20km od Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AnnaMaria1982 napisał:

Mona86 a skąd wiesz ,ze nikt z was nie był chory?  Każdy z  was mial zrobione testy?  

Nikt nie mial objawów typowych dla covid. Nikt nie chorowal od dlugiego czasu, wiec nie rozumiem, po co mielibysmy się poddawac testom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy jeździć. Niedawno byliśmy u moich rodziców, pierwszy raz od wigilii. Właściwie powstrzymuje nas tylko choroba lokomocyjna maluchów,  a nie wirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×