Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
BożenkaSzaszłyk

PRZYŁAPAŁAM CÓRKĘ NA STOSUNKU!!!!!!

Polecane posty

Ostatnio przyłapałam córkę na stosunku z STARSZYM FACETEM!!!!!!! Jestem załamana, nie wiem co mam zrobić! Facet miał na oko około 50 LAT, kiedy moja córka ma TYLKO 16! Jestem w szoku. Nie wiem co mam zrobić. POMOCY! Jak mam jej to wybić z głowy. A ten stary śmieć... Jak on mógł dotknąć moją córkę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BożenkaSzaszłyk napisał:

Ostatnio przyłapałam córkę na stosunku z STARSZYM FACETEM!!!!!!! Jestem załamana, nie wiem co mam zrobić! Facet miał na oko około 50 LAT, kiedy moja córka ma TYLKO 16! Jestem w szoku. Nie wiem co mam zrobić. POMOCY! Jak mam jej to wybić z głowy. A ten stary śmieć... Jak on mógł dotknąć moją córkę!!!!!

Zacznij od ginekologa i załatw jej środki antykoncepcyjne. I pogadaj z nią tak od serca 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence

Pozwoliłaś mu wejść do domu 😉 To prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Essence napisał:

Pozwoliłaś mu wejść do domu 😉 To prowokacja.

Wypraszam sobie.Nie było mnie kiedy to wszystko się zaczęło.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twojej córce możliwe brakuje uwagi bliskości może nawet miłości ? 
Jakie ma relacje z ojcem ? Zazwyczaj dziewczyny robią takie rzeczy żeby zwrócić na siebie uwagę. Niestety nie zdaje sobie sprawy z tego jak sama siebie krzywdzi takimi zachowaniami. Zakazy mogą pogorszyć sytuacje wiec najlepeij po prostu dowiedzieć się czemu taka sytuacja wynikła i czego brakuje Twojej córce ? 

Edytowano przez Rybkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BożenkaSzaszłyk napisał:

Nie wiem co mam zrobić

Teraz już nic. Trzeba było otoczyć ją miłością od dziecka.

Ton, słownictwo i charakter wypowiedzi wskazuje co prawda na prowokację i to tej samej autorki/autora co inne lipne tematy ale mogę podzielić się wiedzą w tej materii.

Nastolatki od 16 lat same proponują seks starszym facetom bo wiedzą, że za kilkugodzinne spotkanie dwa razy w tygodniu dostaną jakieś 4 - 5tys. zł. Często rodzice tyrając całe dnie tyle nie zarabiają. Jeśli mogą to też 5tys. za dziewictwo. Bardzo zdesperowane zadowalają się 2tys. na miesiąc za spotkanie raz w tygodniu.

Tyle, że tak szczerze pisząc to słabe są w te klocki, więc popyt nie jest duży. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że ostatnio jest duży wysryw takich tematów? Jak nie uciekł syn do kolegi to córka, to syn gej i ateista, córka ateistka, a teraz córka uprawiała seks ze staruchem. Wszystkie tematy na jedno kopyto. Mimo obowiązkowej rejestracji kont i tak pojawiają się takie gó wna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence

Matka (on) geja ateisty przyznała się że to prowo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×