Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jakos

Sztuka radzenia sobie z samym sobą

Polecane posty

Od jakiegoś czasu nie radzę sobie z emocjami, zrobiłam się wręcz bardzo złym człowiekiem... jestem niemiła, toksyczna, chamska, smutna (bardziej może negatywna) i dużo płaczę. Jak już wcześniej pytałam to polecano mi wizytę u psychologa. Znalazłam i się zapisałam ale nadal nic się nie ruszyło... Nie wiem co mam robić, z moimi emocjami jak jest ich za dużo i są zbyt intensywnie, niestety jestem osobą samotną, bo jak widać nie nadaje się do życia z ludźmi dlatego  nie mam z kim pogadać. Jak coś robię to nie wychodzi, nawet coś błahego  (nawet takie codzienne czynności). Staram się nie myśleć o niczym, szukać pozytywnych rzeczy... nawet skrajnie zaczęłam czytać na siłę coś co mnie nie interesuje, nawet alkoholu próbowałam ale nie dam rady więcej (zaczęłam się go brzydzić przez nadużycie), ja nawet zaczęłam się  modlić  codziennie bo nie wiem co mam ze sobą zrobić... Nie potrafiłam sobie stworzyć celu w życiu i raczej go nie stworzę już... brak motywacji i ogólnie umiejętności wszelkiego typu... Jak zostać człowiekiem? Nie chcę się rzucać do innych, a wiadomo że nie zabije się na zawołanie ( smutna ale opcja świettego spokoju działa dla mnie i mojego otoczenia).... Chcę funkcjonować jak normalna jednostka. Mam dość przepraszania, bo mnie poniosło... ale nie chce być też sama... nie liczę na przyjaciół ale chcę, mieć choć dobrych znajomych... Spacery są fajne ale odpadają ( lubię ale nie umiem wychodzić z domu bez celu)... Słuchanie muzyki tez nie pomaga... wypłakanie się też jest już załsone... Sorki, głupoty i nie po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×