Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EwaZz

Produkcja/ 3 zmiany

Polecane posty

Co sądzicie? Od poniedziałku zaczynam tak pracować.

Koleżanka mnie straszy że produkcja to masakra.. Taśma idzie szybko, ludzie często niefajni i pracując na 3 zmiany nie ma się chęci do życia.

Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdziesz to zobaczysz, nie ma co słuchać ludzi. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, EwaZz napisał:

Co sądzicie? Od poniedziałku zaczynam tak pracować.

Koleżanka mnie straszy że produkcja to masakra.. Taśma idzie szybko, ludzie często niefajni i pracując na 3 zmiany nie ma się chęci do życia.

Jak to jest?

Dużo zależy od samej fabryki. Czyli branży, kierownictwa, kolegów, procesu produkcji. Z ludźmi nie musisz rozmawiać, a własnej szybkości można się wyuczyć. Jeśli chodzi o 3 zmiany, to jest to bardzo dobry system choćby ze względu na to, że zawsze będziesz mieć większe widełki czasowe, aby coś załatwić w urzędzie, iść do lekarza, kosmetyczki, fryzjera. A to, czy dasz radę pracować w takim systemie, to już zależy od samej ciebie i organizmu. Prawda jest taka, że grubo ponad połowa pracującego społeczeństwa pracuje w godzinach, w których by chętnie pospało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja to niekoniecznie taśma... niektórzy na produkcji na nocce to i sie wyspac mogą... zależy co to za branża i firma, generalnie znam niezłe damulki co robią na produkcji i są zadowolone, więc zależy jak pisałam gdzie kokretnie będziesz pracowac. BTW, to , ze w obecnej sytuacji, dorwałas jakąkolwiek pracę to cud, wiec sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc moje drogie.. Sama praca na produkcji nie jest taka ciężka jak mnie koleżanka straszyła, ale system pracy 3 zmianowy to już koszmar dla mojego organizmu.. Chodzi konkretnie o sen.. Tak mi się rozstroił organizm że nie mogę spać w nocy, rano jak idę na 6 jestem nieprzytomna, chyba na dłuższą metę tak nie pociągne.. Wolałam pracę od 7 do 15..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2020 o 21:47, EwaZz napisał:

Co sądzicie? Od poniedziałku zaczynam tak pracować.

Koleżanka mnie straszy że produkcja to masakra.. Taśma idzie szybko, ludzie często niefajni i pracując na 3 zmiany nie ma się chęci do życia.

Jak to jest?

Będzie dobrze zobaczysz 🙂 Nie ma co słuchać koleżanki po zdanie należy do Ciebie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EwaZz napisał:

A więc moje drogie.. Sama praca na produkcji nie jest taka ciężka jak mnie koleżanka straszyła, ale system pracy 3 zmianowy to już koszmar dla mojego organizmu.. Chodzi konkretnie o sen.. Tak mi się rozstroił organizm że nie mogę spać w nocy, rano jak idę na 6 jestem nieprzytomna, chyba na dłuższą metę tak nie pociągne.. Wolałam pracę od 7 do 15..

Niech zgadnę, głównie z niedzieli na poniedziałek? Kup sobie jakieś ziółka uspokajające. Zadziałają dobrze na spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Unlan napisał:

Niech zgadnę, głównie z niedzieli na poniedziałek? Kup sobie jakieś ziółka uspokajające. Zadziałają dobrze na spanie.

Do środy, od czwartku już śpię ale następny tydzień inna zmiana, inna pora spania i tak koło się zamyka. Wiem że niektórzy nie mają problemu ze snem przy pracy zmianowej ale ja niestety do nich nie należę, ja już jadę na silnych środkach na sennych, nigdy w życiu nie miałam problemu ze snem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, EwaZz napisał:

Do środy, od czwartku już śpię ale następny tydzień inna zmiana, inna pora spania i tak koło się zamyka. Wiem że niektórzy nie mają problemu ze snem przy pracy zmianowej ale ja niestety do nich nie należę, ja już jadę na silnych środkach na sennych, nigdy w życiu nie miałam problemu ze snem.. 

Oj, to faktycznie masz ciężko. No nic, pozostaje ci na razie siedzieć w tej robocie i szukać czegoś innego. Generalnie, to ludzie mają problem właśnie z niedzieli na poniedziałek i czasem z poniedziałku na wtorek, bo jest podświadomy strach, że zaśpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pracę trzyzmianowa. Co tydzień na inną godzinę do roboty i organizm ma ciężko sie przestawić ale mimo wszystko daje rade. Lubię pracować na 2 zmianę, a jeszcze bardziej na nockach. Szefa nie ma i ludzi o połowę mniej. Taka luźniejsza atmosfera. Tylko ciężko jak nie ma czasu odespać. Niedługo wracam po macierzyńskim i nie wiem jak dam radę bo teraz tak długo spie🤔😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2020 o 21:31, Annn2020 napisał:

Tez mam pracę trzyzmianowa. Co tydzień na inną godzinę do roboty i organizm ma ciężko sie przestawić ale mimo wszystko daje rade. Lubię pracować na 2 zmianę, a jeszcze bardziej na nockach. Szefa nie ma i ludzi o połowę mniej. Taka luźniejsza atmosfera. Tylko ciężko jak nie ma czasu odespać. Niedługo wracam po macierzyńskim i nie wiem jak dam radę bo teraz tak długo spie🤔😃😃😃

Mając malutkie dziecko idziesz do pracy 3 zmianowej to chyba musisz mieć mamę albo teściowa do opieki nad dzieckiem🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do EwaZz. W mojej firmie można pracować na 3, 2 lub jedną zmianę. Zobaczymy co mi zaproponują po urlopie🙂 Do opieki nad dzieckiem jest jeszcze tata. Ale pomoc babci by się przydała😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×