Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Halina105

Czy jest mozliwe, ze facet przez 5 miesiecy zwiazku na odleglosc - dzwonil, pisal, jezdzil.... tylko udawal zainteresowanie? W jakim celu?

Polecane posty

Chyba mam mega obnizone poczucie wlasnej wartosci, bo obwiniam siebie za to, ze sie zrazil bo nie wiem, jestem gorsza jakas, bo nie pokazalam jaka fajna jestem, tak jak na poczatku. Sama juz nie wiem. Z tego co wszyscy mowia, to on byl nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Qwerty82. Jak go spotkalam to bylam po jedym traficznym zwiazku, i juz bylo dobrze i poznalam go niespodziewanie i bylo tak super, i skonczylo sie jak zawsze. Boje sie, ze zawsze bede sama juz. Wiem, ze tak nie bd, ze ktos sie trafi etc... ale i tak ten strach + bardzo go lubilam, byl 'idealny' dla mnie. Poprzedni zerwal, bo zbyt duzo pisalam, ten, ze za malo. To ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na przyszłość szukaj kogoś bliżej, tak do 50 km a nie 350 km 😉  Wtedy nie będzie miał za bardzo wymówek że daleko i mu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On mysli, ze jestem ...ka prawda?Czy jednak pamieta, ze (poza-naiwnoscia) jestem fajna, ambitna babka jaka znal kiedys?
 Jak teraz czytam nasza ostatnio rozmowe to ja juz inaczej interpretuje, jakby sie smial. Czuje jakbym przegrala jakas walke, czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×