Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fiołekmatołek

Ja i moje uczucia które nie mają znaczenia

Polecane posty

Witam, sama nie wiem co myśleć o tym co tu opiszę. Mam 24 lata i nie udane życie miłosne po prostu trafiam jak kulą w płot. Byłam z kimś dla mnie ważnym 4 lata, i psychicznie zniszczył mnie do tego stopnia że bardziej niż z nim wolałabym być sama. Nowa praca nowi ludzie i On, zwykły Pan W. Wpadł mi w oko swoją drogą przyjemny po rozmowach nawet ma wiele wspólnego ze mną. W pracy nie jeden do mnie zagadywal ale nie moja bajka zawsze ten Pan "W" w głowie. Zerkał na mnie uśmiecha się A może odwzajemnia uśmiech. Razem chodzimy na przerwe (Tak są ciche szepty plotek i ploteczek) podobno gdy mnie nie ma nawet nie patrzy na moje stanowisko ^^ A tak cóż zerka i mnie obserwuje. to już nie moje zdanie A takiej znajomej z pracy. raz zrobil cos chamskiego co swoje pomyslalam to moje ale przyszedl po jakims czasie i przeprosił. Pisze z nim na snapchacie bez podtekstów jak znajomi z pracy o wszystkim i o niczym. Powiedzial ze moge zawsze na niego liczyc i mnie lubi. Dwa razy widziałam go po pracy wspólny mak i przyjechał na imprezę z której mnie zabrał. Więc co jest nie tak? Ma dziewczyne która kocha więc z moich nadziei nici (coś tam narzeka ale nigdzie nie jest idealnie, nie moja sprawa). Pewnie ona nie wie o moim istnieniu... Traktuje mnie jako raczej przyjaciółkę A ja bardzo go lubię i traktuje go tak samo palcem nie dotknę tyle że w głowie swoje pomyślę i nadzieję mam. Zastanawiam się czy trwać w tej przyjaźni i może samo wyjdzie szydło z worka czy raczej nie brnąć w frendzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2020 o 23:03, Fiołekmatołek napisał:

Zastanawiam się czy trwać w tej przyjaźni i może samo wyjdzie szydło z worka czy raczej nie brnąć w frendzone...

Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nic dobrego z tego nie wyniknie.

2 posty więcej bajek prawdy 30 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie Ci ciężko. Zgadzam się że nic dobrego może z tego nie wyniknąć.

Możesz to kontynuować przez jakiś czas. No i w pewnym momencie powiedzieć mu że tak dłużej nie potrafisz i podać powody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×