Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Likitiki108

Samotność

Polecane posty

8 minut temu, Betty Boo napisał:

Autorko, a ja mam pytanie z innej beczki. Czy przemyślałaś sobie dokładnie, jakiego chłopaka byś chciała spotkać? Czym miałby się interesować? Jak spędzałby wolny czas? Z jakimi cechami chciałabyś chłopaka przy sobie? 

Nie przemyślałam, ja mam coś takiego do ludzi, że od początku albo mi ktoś odpowiada i czuje się w jego towarzystwie dobrze albo nie i wiem, że sie nie poczuje. Nie mówie tylko o facetach ale ogolnie ludziach. Co do wygladu nie mam jakiegos okreslonego typu, podobają mi sie rozni mezczyzni. Przy sobie chcialabym mieć troskliwego, opiekuńczego, dojrzałego faceta, po prostu dobrego człowieka..nie cierpie chamów i prostaków bo jestem wrazliwą osoba.

Edytowano przez Likitiki108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kaspej napisał:

przestań wciskać własny niewypał innym kobietom

Ja się za niewypały nie biorę. Bycie saperem pozostawiam takim desperatom jak ty. Później niewybuch i brzydkie bombelki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Likitiki108 napisał:

Nie przemyślałam, ja mam coś takiego do ludzi, że od początku albo mi ktoś odpowiada i czuje się w jego towarzystwie dobrze albo nie i wiem, że sie nie poczuje. Nie mówie tylko o facetach ale ogolnie ludziach. Co do wygladu nie mam jakiegos okreslonego typu, podobają mi sie rozni mezczyzni. Przy sobie chcialabym mieć troskliwego, opiekuńczego, dojrzałego faceta, po prostu dobrego człowieka..nie cierpie chamów i prostaków bo jestem wrazliwą osoba.

Troskliwy, opiekuńczy...to może wolontariat w większym mieście? Chłopaki ze szlachetnej paczki są zazwyczaj fajni. Szukałabym w takich miejscach. Byłam wolontariuszem w schronisku, tam poznałam mojego ex. Tam trafisz na odpowiednich ludzi i przy okazji zdobędziesz jakieś umiejętności, nauczysz się obcować z ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę autorce trafienia na jakiegoś odważnego, męskiego, dobrego człowieka. Takiego, który lubi się wybijać z tłumu:) I żeby z jej działań w tym kierunku, wyniknęły jeszcze dodatkowe profity dla niej. Dbaj o siebie, skup się na czymś co Cię rozwinie. Mam nadzieję, że nie będziesz długo sama. A reszcie życzę udanego weekendu:) Cześć!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kaspej napisał:

chcesz aby ona też na swojego przyszłego ex tam trafiła? Jeśli ona jest introwertyczką ma niestety po górke, musi się liczyć z tym że niewypał jest zawsze możliwy i musi niestety zaryzykować.

Ty chyba jesteś pesymistą,co?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kaspej napisał:

przestań ją okłamywać, bo ma przes'rane, ewentualnie trafi na prostaka czy innego ruhacza który jej tylko złamie serce, bo żaden normalny jej nie poderwie z wiadomych powodów

Może o czymś nie wiem ale nikogo nie okłamuję. Jest młoda wszystko przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2020 o 11:04, Jesien22 napisał:

Na prawdę, jedna literówka świadczy o tym co sobą reprezentuje. Zdania również nie zaczyna się od „że” 😉

Zdanie się zaczyna z wielkiej litery, prawda? no właśnie - Ty je zaczęłaś - cytuję: "Najbardziej flustrujace jest to [...]"

a ja je skończyłem - cytuję: "że ktoś ma się za atrakcyjną osobę [...]"  Może jednak nie jesteś tak bystra jak Ci się wydaje. Ale nie martw się, inteligencja jest przereklamowana i wcale nie jest gwarantem szczęśliwego życia 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2020 o 10:40, Likitiki108 napisał:

Nie próbują ze mną tworzyć jakiś związków.

Bo to tak nie działa. Po co młodym facetom związek? Związek to ograniczenie, obowiązki, rezygnacja z obecnego życia. W tradycyjnym związku zyskuje tylko kobieta. Facet staje się dawcą, swego rodzaju tatuśkiem, który musi zabawić, rozbawić, zadbać o przyszłość (bo facet nie rokujący na przyszłość się nie nadaje) tymczasem młodemu facetowi nie w głowie dzieci czy rodzina, bo ma na to czas do późnej starości. I nie godzi się na traktowanie jako obiekt matrymonialny.

Cytat

Z tego co obserwuję w otoczeniu to powodzenie wcale nie zależy od wyglądu, faceci lubią głośne, przebojowe i zazwyczaj latwe laski i takie właśnie kobiety, które znam mają najfajniejszych partnerów bo mają największy wybór, nawet jeśli są nieatrakcyjne, grube.. 

I dlatego samodzielne, mające swoje życie, swoje pasje kobiety są na wagę złota. No i lubiące seks. Niestety Ty patrząca na "łatwe" kobiety z pogardą, raczej się w tych ramkach nie mieścisz. Być może tu tkwi przyczyna.

Seks to jeden z niewielu plusów, które rekompensują minusy związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2020 o 20:42, kaspej napisał:

tłumacze ponownie, jak coś o udanym związku będziesz wiedzieć to bierz zdanie, do tej pory cicho siedzieć i nie mącić młodej dziewczynie w psychice

Ja coś wiem o udanym związku i powiem Ci że pier...lisz totalne głupoty.

I coś z Tobą jest nie tak, jeśli uważasz że fajnie mieć brzydką kobietę "bo nikt się za nią nie oglądnie więc mnie nie zdradzi". To naprawdę wiele o Tobie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2020 o 21:01, Likitiki108 napisał:

chcialabym mieć troskliwego, opiekuńczego, dojrzałego faceta, po prostu dobrego człowieka..nie cierpie chamów i prostaków bo jestem wrazliwą osoba.

A co oferujesz w zamian? Bo mężczyźni nie potrzebują opieki - sami sobie ją zapewniają.

Rozumiem, że chciałabyś aby ktoś się tobą zaopiekował, dostarczył rozrywek, potem zapewnił bezpieczeństwo, dom, pieniądze, byś mogła sobie urodzić dzieci (celowo napisałem "sobie"). Taki Ojciec, tylko młodszy. Tylko co on będzie miał z tego? Bo nie wiem z jakiego powodu zakładasz że macie takie same cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, przegpść napisał:

Bo to tak nie działa. Po co młodym facetom związek? Związek to ograniczenie, obowiązki, rezygnacja z obecnego życia. W tradycyjnym związku zyskuje tylko kobieta. Facet staje się dawcą, swego rodzaju tatuśkiem, który musi zabawić, rozbawić, zadbać o przyszłość (bo facet nie rokujący na przyszłość się nie nadaje) tymczasem młodemu facetowi nie w głowie dzieci czy rodzina, bo ma na to czas do późnej starości. I nie godzi się na traktowanie jako obiekt matrymonialny.

I dlatego samodzielne, mające swoje życie, swoje pasje kobiety są na wagę złota. No i lubiące seks. Niestety Ty patrząca na "łatwe" kobiety z pogardą, raczej się w tych ramkach nie mieścisz. Być może tu tkwi przyczyna.

Seks to jeden z niewielu plusów, które rekompensują minusy związku.

Aha! Niech każdy sobie rzepkę skrobie. Jak będziesz stary, to żadna cię nie zechce. Która chce starego mężczyznę? Chyba jakaś zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 04:49, przegość napisał:

A co oferujesz w zamian? Bo mężczyźni nie potrzebują opieki - sami sobie ją zapewniają.

Rozumiem, że chciałabyś aby ktoś się tobą zaopiekował, dostarczył rozrywek, potem zapewnił bezpieczeństwo, dom, pieniądze, byś mogła sobie urodzić dzieci (celowo napisałem "sobie"). Taki Ojciec, tylko młodszy. Tylko co on będzie miał z tego? Bo nie wiem z jakiego powodu zakładasz że macie takie same cele.

Napiałam tylko, że chce troskliwego faceta majac na mysli takiego, ktory jest empatyczny, rozumiejacy moje uczucia, to raczej normalne w zdrowym zwiazku a ty sam dopowiadasz sobie jakies bajki. Dzieci miec nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Likitiki108 napisał:

Napiałam tylko, że chce troskliwego faceta majac na mysli takiego, ktory jest empatyczny, rozumiejacy moje uczucia, to raczej normalne w zdrowym zwiazku a ty sam dopowiadasz sobie jakies bajki. Dzieci miec nie chce.

Tam było pytanie i na nie nie odpowiedziałaś.  Widać moje jasnowidcze zdooności zadziałaly i odpowiedziałem na nie za Ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×