Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Crazy

Dlaczego podoba mi się tyle dziewczyn?

Polecane posty

14 godzin temu, kaspej napisał:

dlatego jesteś sama, nadmierna wybredność

Podejrzewam ze wiele kobiet ma to samo, w Polsce jest malo przystojnych facetów albo przynajmniej średnich ale zadbanych i cos sobą reprezentujących jednocześnie. Zresztą bywali obiektywnie przystojni którzy wcale mnie nie pociągli a bywają tez, w ocenie moich koleżanek średni lub brzydsi ale dla mnie przystojni, pociągający, cos maja w sobie. To COS właśnie rzadko sie u mnie zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kaspej napisał:

bo wam się w duupach poprzewracało, za dużo seriali i wybredność wzrasta bo mało kto w realu wygląda na codzień jak aktor, no więc gnijcie same, najlepsze wasze lata zmarnowane

Jprdl skończ pajacu upoślaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kaspej napisał:

bo wam się w duupach poprzewracało, za dużo seriali i wybredność wzrasta bo mało kto w realu wygląda na codzień jak aktor, no więc gnijcie same, najlepsze wasze lata zmarnowane

Taa to sie tyczy przede wszystkim Polakow. Ile to kobiet pisało ze tylko wyjechały za granice i dużo przystojnych facetów widziały na ulicach np w Hiszpanii czy we Włoszech, ze nie ma porównania do Polski. Zresztą nikt nie mówi ze szukam takiego 9-10/10, tak jak wczesniej pisalam, typowy przystojniak (w ocenie moich koleżanek) może mi sie nie podobać, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Ciężko zrozumieć, ale muszę przyznać Farelce rację: Polki są piękne.

U mnie w pracy to strach wyjść z pokoju, bo w sąsiednich i na innych piętrach budynku pracuje takie mnóstwo pięknych kobiet, że ciężko wzrok oderwać.... 

Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Ciężko zrozumieć, ale muszę przyznać Farelce rację: Polki są piękne.

U mnie w pracy to strach wyjść z pokoju, bo w sąsiednich i na innych piętrach budynku pracuje takie mnóstwo pięknych kobiet, że ciężko wzrok oderwać.... 

A powiedz, te wszystkie piękne kobiety Ci sie podobają? Czy to jest tak ze tylko do niektórych z nich, jednej lub kilku odczuwasz pociąg fizyczny a na inne patrzysz jak na ładne obrazki, bez emocji, nie kręcą Cie tylko widząc je po prostu stwierdzasz ze są atrakcyjne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Jestem od lat zajęty, więc kobiety w pracy oglądam jak obrazki, do patrzenia a nie do dotykania... ale nie powiedziałbym, że to jest "bez emocji" 😎

Czyli każda z nich fizycznie Ci sie podoba? A gdybyś był wolny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

pomyliłem wątki 😳

Akurat,  wycofales się bo wiadomo było o co kaman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wieku 30+ odechce ci się 😜 nie wszystko złoto co się świeci z loszkami ale jak masz 18+ lat to powinieneś się wyszaleć właśnie z dziewczynami bo jak nie to zrobisz sobie tylko krzywdę a nieśmiałość pfff....  wyjdż do ludzi i się wyrobisz 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2020 o 02:15, kaspej napisał:

jest masa tylko ładnych obrazków bez pociągu do nich, bo potrzebne jest coś więcej niż tylko sam wygląd

do samego pociągu fizycznego raczej wystarczy sam wyglad, bycie w czyimś typie a do zauroczenia juz trzeba czegoś więcej, przede wszystkim rozmowy. Jestem przerażona widzac jak wielka mam konkurencje i raczej sobie odpuszcze szukanie faceta, bo to szukanie igły w stogu siana...A  racji ze nie jestem 10/10 tylko podobno 8/10, więc juz z racji samego mniejszego biustu czuje sie ,,niewystarczajaca" dla wielu facetów bo maja wokół pełno ładniejszych lasek. Juz samo dopasowanie sie pod względem fizycznym jest trudne- w sensie zebym i ja sie podobała facetowi i on mi, żebym poczuła ten pociąg fizyczny który tak rzadko u mnie występuje na czyis widok, a co dopiero dopasowanie sie charakterami, zeby to było cos na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

do samego pociągu fizycznego raczej wystarczy sam wyglad, bycie w czyimś typie a do zauroczenia juz trzeba czegoś więcej, przede wszystkim rozmowy. Jestem przerażona widzac jak wielka mam konkurencje i raczej sobie odpuszcze szukanie faceta, bo to szukanie igły w stogu siana...A  racji ze nie jestem 10/10 tylko podobno 8/10, więc juz z racji samego mniejszego biustu czuje sie ,,niewystarczajaca" dla wielu facetów bo maja wokół pełno ładniejszych lasek. Juz samo dopasowanie sie pod względem fizycznym jest trudne- w sensie zebym i ja sie podobała facetowi i on mi, żebym poczuła ten pociąg fizyczny który tak rzadko u mnie występuje na czyis widok, a co dopiero dopasowanie sie charakterami, zeby to było cos na dłużej...

nie znam ani jednego faceta u ktorego biust bylby jednym z glownych kryteriow przy wyborze dziewczyny...to jest tylko dodatek dziesiatej kategorii i nie liczac jakichs tam erotomanow, ktorymi i tak bys nie byla zainteresowana, to nikt na to nie patrzy...

co do tematu - w pracy mam sporo bardzo atrakcyjnych lasek, ktore maja duzo adoratorow i wcale mnie to nie dziwi, ale tylko jedna z nich ma to 'cos' co mnie przyciaga i tylko nia bylbym zainteresowany gdyby byla wolna, a reszta mimo tego ze jest bardzo ladna mnie w ogole nie pociaga, nie interesuje itd., po prostu jest cos takiego jak chemia do niektorych osob

Edytowano przez bebe111
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przecze że są tacy którzy patrzą wyłącznie na wygląd, ale to zwykle płytkie osobniki z którymi i tak raczej nie ma co się zadawać, więc zero straty. Malutka92, nie pękaj z powodu biustu bo to nie jest takie istotne, tak samo jak nie bycie 10/10, co musi być obrzydliwie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kaspej napisał:

Nie przecze że są tacy którzy patrzą wyłącznie na wygląd, ale to zwykle płytkie osobniki z którymi i tak raczej nie ma co się zadawać, więc zero straty. Malutka92, nie pękaj z powodu biustu bo to nie jest takie istotne, tak samo jak nie bycie 10/10, co musi być obrzydliwie nudne.

Pekam...bo widzę jak spadło mi powodzenie, prawie nikt sie mną nie interesuje mimo ze wg mnie wyglądam najlepiej jak do tej pory, to raczej maximum mojej atrakcyjności ale ze mam 28 lat to czuje sie jakby nawet obcy faceci wyczuwali moj wiek (ze to juz nie 20stka tylko bliżej 30stki) i dlatego nie byli zainteresowani. A inni dają mi średnio 23-24 lata, wiem ze wygladam na mniej siec nie wiem dlaczego mam coraz mniejsze powodzenie...może dlatego ze w mediach aż kipi od superlasek z często poprzerabianymi zdjęciami gdzie co druga na instagramie jest 9-19/10 (nawet jeśli w Realu dalibyscie jej 7-8/10). Faceci sie naogladaja ,,ideałów" w mediach, co stwarza pozór ze maja wielki wybór wśród nich, a na takie ładne ale nie idealne kobiety jak ja juz mniej zwracają uwagę na ulicy... Jakoś jeszcze zanim ten instagram się ,,rozkrecil" (i SNAP, a tak w ogóle to nie mam ani jednego ani drugiego, mam konto tylko na FB) to więcej facetów na mnie zwracało uwagę, znacznie więcej...wiec albo to ,,wina" mojego wieku albo media społecznościowych gdzie laski są ,,na wyciągnięcie reki". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×