Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Laski ile płacicie za zęba u dentysty

Polecane posty

Bo ja wyszłam z gabinetu i jestem w ciężkim szoku.Ostatnio byłam u innego 3 lata temu,ale jezusie jak mnie skroila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Śliwka napisał:

A Ciebie na ile skasował ?

250...ale mieszkam w małej mieścinie.3 lata temu płaciłam 90 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi 250zł wydaje się dużą kwotą. Śląsk, 200tys miasto - mój stomatolog za plombę + znieczulenie bierze ok 150zł. Moja ciotka pod koniec zeszłego roku jechała do swojego stomatologa, bo tak ją nagle rozbolał ząb, że nie umiała wytrzymać z bólu i skasował ją 300zł. Dodam, że to była niedziela. Także 250zł to moim zdaniem trochę dużo. Chyba, że Twój dentysta chce się odkuć po pandemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecie cześć z gabinetów dolicza opłatę m. in. za dezynfekcję, odzież ochronną, maski, gogle, które zakłada każdorazowo lekarz i asystentka do każdego pacjenta itd. U mnie w mieście gabinety doliczają ok. 100 zł do wizyty. 

Autorko, wydaje mi się, że powinien Cię stomalog poinformować o takiej opłacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie 180 plomba + 100 zł odzież ochronna dentysty i obsługi. Także zwykła plomba kosztuje obecnie 280 zł. Jak ktoś nie musi to lepiej wstrzymać się z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Asis. napisał:

W Warszawie 180 plomba + 100 zł odzież ochronna dentysty i obsługi. Także zwykła plomba kosztuje obecnie 280 zł. Jak ktoś nie musi to lepiej wstrzymać się z wizytą.

Tylko że z tym wstrzymywaniem to jest tak, że na jesień ( albo wczesniej) bankowo nas znów pozamykają i to na parę miesięcy, a wtedy to już się do dentysty nie dostanę. Cholera, zła jestem na siebie jak diabli, bo gdybym rok temu poszła zrobic porządek z zębami miałabym teraz święty spokój,a teraz mi na to wszystko 3 razy więcej pójdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
8 godzin temu, Asis. napisał:

W Warszawie 180 plomba + 100 zł odzież ochronna dentysty i obsługi. Także zwykła plomba kosztuje obecnie 280 zł. Jak ktoś nie musi to lepiej wstrzymać się z wizytą.

180 plomba. Nic mi nie naliczała za ochronną odzież, bo też nie miała takiej. W innej profesji to tak.  Fryzjerka 40 zł plus 5 zł za dezynfekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
3 godziny temu, Alabama1 napisał:

Czemu nas niby pozamykaja na jesien?

Druga fala pandemi, tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu stomatologicznego Komfort i jestem bardzo zadowolona. Za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w Lux Med. Mam u nich pakiet i bardzo polecam każdemu 😉 to naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×