Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klapek

Kinga Krzeminska

Polecane posty

Ta Kinga to wydaje się być kawał buca. Jakoś jej nie wierze, jakoś jej nie lubię. Małolacik jeszcze z niej a myśli, ze pozjadała wszystkie rozumy. Myśli, ze jest dojrzała bo dziecko urodziła. Nie sadze 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolki
6 godzin temu, Dziewczyna ze wsi napisał:

Że Kinga nie chcę mu przyznać praw do Rocha i że to ona pobiła Magdę

Trochę dziwne bo tu wrzuca ciągle zdjęcia z Matim i Rochem jakieś stare. Ostatnio jak mówiła że kupiła bluzę dla chłopaka to myślałam że do siebie wrócili. No to niezły cyrk tak jest w takim razie. Ale jeśli odetnie Rocha od ojca to nie będzie o niej dobrze świadczyło. Cokolwiek się między nimi nie dzieje dziecko ma prawo mieć oboje rodziców. Ale ona ostatnio ogólnie jakoś dziwnie się zachowuje mam wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fiolki napisał:

Trochę dziwne bo tu wrzuca ciągle zdjęcia z Matim i Rochem jakieś stare. Ostatnio jak mówiła że kupiła bluzę dla chłopaka to myślałam że do siebie wrócili. No to niezły cyrk tak jest w takim razie. Ale jeśli odetnie Rocha od ojca to nie będzie o niej dobrze świadczyło. Cokolwiek się między nimi nie dzieje dziecko ma prawo mieć oboje rodziców. Ale ona ostatnio ogólnie jakoś dziwnie się zachowuje mam wrażenie. 

Ona chyba myślała ze wrócili do siebie ale z jego strony wyglądalo to chyba inaczej.. 

Ona we filmach sugerowała ze się spotykają, spędzają czas i miałam wrażenie że ona liczyła ze zamieszkają znowu razem a on nagle wrzuca zdjecie jak całuje się z inną dziewczyna.. Ona wtedy napisała wymowny komentarz po którym wiadome bylo ze byłam tym mocno zaskoczona.. 

Ja czasem odnoszę wrażenie że ona nie jest do końca zrównoważoną osoba.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolki
4 minuty temu, Chlorek93 napisał:

Ona chyba myślała ze wrócili do siebie ale z jego strony wyglądalo to chyba inaczej.. 

Ona we filmach sugerowała ze się spotykają, spędzają czas i miałam wrażenie że ona liczyła ze zamieszkają znowu razem a on nagle wrzuca zdjecie jak całuje się z inną dziewczyna.. Ona wtedy napisała wymowny komentarz po którym wiadome bylo ze byłam tym mocno zaskoczona.. 

Ja czasem odnoszę wrażenie że ona nie jest do końca zrównoważoną osoba.. 

Czyli pewnie było tak że spotykali się bo on chciał się spotykać z synem a ona myślała że chodzi o nią? 

Jeśli dawał jej jakieś znaki to trochę chamsko z jego strony, ale jeśli to tylko jej wyobrażenia że on robi to żeby do niej wrócić to już nie jest jego problem. To że mają dziecko nie znaczy że muszą ze sobą być, ale a dobra dziecka powinni się jakoś dogadywać a nie jakieś cyrki odstawiać. No ale młodzi są nie wiedzą tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod jej filmami były komentarze żeby sobie dała już spokój z tym Matim bo robi sobie złudna nadzieję, bo skoro się rozstali powinna zakończyć ten etap a nie ciągle powtarzać że może kiedyś wrócą do siebie.. Ona ewidentnie była przekonana że Mati wróci do niej i to bardzo szybko a tak się nie stało... Dla mnie to szalenie toksyczna osoba..

A ktoś wie ta Magda była faktycznie pobita? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę dziwi że rodzice Kingi nie reagują.. Dobra jest "dorosła" Ale to do ona odstawia to sa naprawde cyrki.. 

Ja się zastanawiam jak ona się tym dzieckiem zajmuje.. Nie wygląda mi na jakąś wybitnie ogarnięta.. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dobranocpaństwu napisał:

Ona sama jest  jeszcze dzieckiem, co tu dużo mówić. To, że skończyła 18 lat jeszcze o niczym nie świadczy 😉

Dlatego dorosła napisałam w cudzysłowie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej faktycznie ta kinga krzmiońska to XDD zaruchała sie w łózku z matim a teraz udaje taką pokrzywdzoną przez los

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2020 o 21:31, magda acka napisał:

ej faktycznie ta kinga krzmiońska to XDD zaruchała sie w łózku z matim a teraz udaje taką pokrzywdzoną przez los

 

Nie o to chodzi bo oboje ponoszą za dziecko odpowiedzialność.. 

Ja się naprawdę dziwnie że rodzice nie interweniuja jak ona opowiada i opisuje takie pierdoły w internecie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku dość dobre wrażenie robiła ta Kinga. Taka skromna dziewczyna, dało się ją lubić. Nie powiedziałabym, że tak się wkręci w obnażanie prywaty 🙄 Pewnie skusił ją łatwy zarobek... W komentarzach na jej insta piszą o tym, że pobiła nową dziewczynę Mateusza i nie chce uznać za ojca dziecka? Wtf? Jeszcze te clickbaitowe tytuły vlogów i coraz bardziej wulgarny wizerunek... Dodaje ostatnio jakieś foty paląc lub pozując w majtach. Nie mówię, że to coś złego, ale porównajcie to z tą zahukaną dziewczynką z początku nagrywarek. Wyszła z niej totalna karyna. Super przykład dla jej nastoletnich widzów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Wydaje się jej że jest nie wiadomo kim.. Śmieszy mnie też ta jej koleżanka co nagrywa dwie wielkie matki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2020 o 20:46, Chlorek93 napisał:

Dokładnie.. Wydaje się jej że jest nie wiadomo kim.. Śmieszy mnie też ta jej koleżanka co nagrywa dwie wielkie matki 🤣

Kinga to dla mnie porażka, ta Ala już jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna zainterweniować opieka społeczna, bądź inna instytucja, by odebrać dziecko z patologicznej rodziny. Co ta dziewczyna sobą prezentuje? W gimnazjum zamiast się uczyć rozkładała nogi, piła alkohol, brała narkotyki, po urodzeniu również. Zero odpowiedzialności i poczucia bezkarności, nie mówiąc o wyczuciu czy klasie - zero. Ze szkoły została wyrzucona, teraz pobiła inną dziewczynę. Myślę, że czas to zgłosić, by zajęły się tym odpowiednie służby. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, obiektywnie79 napisał:

Powinna zainterweniować opieka społeczna, bądź inna instytucja, by odebrać dziecko z patologicznej rodziny. Co ta dziewczyna sobą prezentuje? W gimnazjum zamiast się uczyć rozkładała nogi, piła alkohol, brała narkotyki, po urodzeniu również. Zero odpowiedzialności i poczucia bezkarności, nie mówiąc o wyczuciu czy klasie - zero. Ze szkoły została wyrzucona, teraz pobiła inną dziewczynę. Myślę, że czas to zgłosić, by zajęły się tym odpowiednie służby. 

Skąd wiadomo że brała narkotyki i że została wyrzucona ze szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byla ostatnio drama z tym, ze Mati nie chce sir widywac z dzieckiem, bo nowa dziewczyna nu zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mynia napisał:

Byla ostatnio drama z tym, ze Mati nie chce sir widywac z dzieckiem, bo nowa dziewczyna nu zabrania.

Dziś oglądałam film Ali to podobno Kinga po niej ciśnie na liveach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nina98 napisał:

Dziś oglądałam film Ali to podobno Kinga po niej ciśnie na liveach.

Jakiej Ali? O co chodzi?

 

Ona tam udostepniala jakies nagrania z pocztu glosowej, ze tamta kazala sie jej odwalic, a ogolnie chodzi o to, ze Mati nir chce sie widywac z synem i zabrania nu Magda, ta nowa laska. Jak juz przyjedzie sie spotkac to tamta ciagle dzwoni, kontroluje co robi i generalnie jest to duzy prblem, ze ona go musi prosic, zeby przyjechal na spotkanir z dzieckiem, ktore go nie poznaje.

 

Smutne, mysle, ze nadal go kocha i chce sie zejsc. Szkoda, bo go skonczony ... - jesli facet zrobil dziecko i je olewa, to jest mniej niz zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Mynia napisał:

Jakiej Ali? O co chodzi?

 

Ona tam udostepniala jakies nagrania z pocztu glosowej, ze tamta kazala sie jej odwalic, a ogolnie chodzi o to, ze Mati nir chce sie widywac z synem i zabrania nu Magda, ta nowa laska. Jak juz przyjedzie sie spotkac to tamta ciagle dzwoni, kontroluje co robi i generalnie jest to duzy prblem, ze ona go musi prosic, zeby przyjechal na spotkanir z dzieckiem, ktore go nie poznaje.

 

Smutne, mysle, ze nadal go kocha i chce sie zejsc. Szkoda, bo go skonczony ... - jesli facet zrobil dziecko i je olewa, to jest mniej niz zerem.

W ostatnim q&a mówiła, że Mati nie ma żadnej dziewczyny 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dobranocpaństwu napisał:

W ostatnim q&a mówiła, że Mati nie ma żadnej dziewczyny 🤔

Cos sie z Kinga dziwnego dzieje. Strasznie sie zafiksowala i robi jakas megadrame w zwiazku z tym, ze sie rozstali. To bylo tydzien albo dwa tygodnie temu w weekend (to co wyzej opisalam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić..  dziewczyna jest młoda, urodziła a dziecko sama będąc dzieckiem. Nie bronię jej, ale fakt - widać, że mocno się pogubiła. Drama za drama i przykro się na to patrzy:/

Jak dla mnie to powinna odłożyć telefon, zrobić sobie przerwę, trochę sobie poukładać rzeczy i wówczas wrócić jako influ bo w tym momencie zaczela mocno tracić wizerunkowo jako marka personalna. 

Edytowano przez Sonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×