Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

Kanały Polek w Turcji

Polecane posty

Halo halo, ktoś ogląda? Tur-tur: Polka w Turcji, GabaDemirdirek, Kawa po turecku. Moim zdaniem wszystkie są super. choć najmilej słucha mi się Gabi. Dość przyjemny content, a same jutuberki nie dosc, ze nie skaczą sobie do gardeł, to nawet polecają się nawzajem (już widzę polecanie się nazwajem Emi czy Enmy z Japonii... xD)

Edytowano przez Sylwia76682
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Vita Vlog. Dziewczyna nagrywa czasami z Gabi. Vita ciekawie opowiada, sporo pokazuje. Teraz podróżuje po Stambule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agaty i Gabi słucha się mi najlepiej, ale ja po prostu lubię filmy po 20-30 min+ 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, chhmm napisał:

Agaty i Gabi słucha się mi najlepiej, ale ja po prostu lubię filmy po 20-30 min+ 😄 

Która to Agata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylwia76682 napisał:

to tur tur

Dzięki. Na ten kanał jeszcze nie zaglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, jeśli ktoś zastanawia się, czy obejrzeć któryś z filmów polecanych przez Gabi - obejrzałam 2:

- Vavien - cięzko pobrać, ja wygrzebałam z tureckich torrentów i oglądałam z angielskimi napisami przetłumaczonymi robotem na polski (na poziomie google tłumacza) xD Fajny film, ale nie wiem, czy nazwałabym go komedią. Jest czarny humor i tragedia, ale śmiechu troche mniej.

- Mustang - Kupiłam na vod za jakieś 18 zł. Cudowna historia dziewczynek, który postanowiły walczyć o swoje. Dobrze ukazane występujące nadal w niektórych regionach małżeństwa aranżowane z nieletnimi. Ukryty  wątek pe..filii w domu rodzinnym - sprawne oko wyczyta, które sceny o tym opowiadają. Nie zaluje wydanych pieniedzy 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

Halo halo, ktoś ogląda? Tur-tur: Polka w Turcji, GabaDemirdirek, Kawa po turecku. Moim zdaniem wszystkie są super. choć najmilej słucha mi się Gabi. Dość przyjemny content, a same jutuberki nie dosc, ze nie skaczą sobie do gardeł, to nawet polecają się nawzajem (już widzę polecanie się nazwajem Emi czy Enmy z Japonii... xD)

Ja oglądam wszystkie trzy i też przyznaje, że Gabi słucha mi się najmilej, ma taki przyjemny głos że często zasypiam 😂 Ale to nie oznacza, że vlogi ma nudne, wręcz przeciwnie. Oglądnęłam prawie wszystkie jej filmiki, pozostałe dziewczyny oglądam często ale nie każdy film jak u Gabi. Fajnie, że się nawzajem lubią i polecają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

Halo halo, ktoś ogląda? Tur-tur: Polka w Turcji, GabaDemirdirek, Kawa po turecku. Moim zdaniem wszystkie są super. choć najmilej słucha mi się Gabi. Dość przyjemny content, a same jutuberki nie dosc, ze nie skaczą sobie do gardeł, to nawet polecają się nawzajem (już widzę polecanie się nazwajem Emi czy Enmy z Japonii... xD)

A ja właśnie Gabi lubię najmniej i ciężko mi się jej słucha. W ogóle oglądam ją w przyspieszeniu 1,75 bo inaczej nie dałabym rady. Agatę i Magdę bardzo lubię. U Gabi przeszkadza mi tempo mówienia, mnóstwo błędów językowych i wręcz nakolannicze uwielbienie dla męża. I rozwaliła mnie, mówiąc, że nie poleciałaby bez niego do Polski, żeby spotkać się z rodziną. Bo oni nie mogą się rozstawać. Dla mnie to już niezdrowy objaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, tego uwielbienia nie zauważyłam u niej, ale może nie trafiłam jeszcze na filmy w których byłoby to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

O kurde, tego uwielbienia nie zauważyłam u niej, ale może nie trafiłam jeszcze na filmy w których byłoby to widać

Wiesz, to może być wyłącznie kwestia mojego odbioru. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, XYZ napisał:

A ja właśnie Gabi lubię najmniej i ciężko mi się jej słucha. W ogóle oglądam ją w przyspieszeniu 1,75 bo inaczej nie dałabym rady. Agatę i Magdę bardzo lubię. U Gabi przeszkadza mi tempo mówienia, mnóstwo błędów językowych i wręcz nakolannicze uwielbienie dla męża. I rozwaliła mnie, mówiąc, że nie poleciałaby bez niego do Polski, żeby spotkać się z rodziną. Bo oni nie mogą się rozstawać. Dla mnie to już niezdrowy objaw. 

Myślę że z tym rozstawieniem się z mężem nie brzmiało to jak chorobliwy objaw, wg mnie mówiła to trochę pół żartem, w sensie że po prostu nie lubią samotnie podróżować ani rozstawać się na dłuższy czas. Wydaje mi się że w udanym związku osoby nie lubią się rozstawać na dłużej, bo nie ma w tym nic fajnego tak naprawdę. A taka podróż  do PL to nie wyjazd na parę dni raczej tylko na dłuższy okres czasu. W ogóle mało pokazuje męża we vlogach, jak dla mnie mogłoby być ho więcej 🤪 i nie wspomina o nim często ,więc to chyba kwestia odbioru danej osoby i tego co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina

Lubię oglądać ich kanały mimo, że po kilku latach mieszkania w Paryżu jestem bardzo negatywnie nastawiona do Arabów. Turcy uważani są za tych którzy najbardziej mogą zniszczyć kobietę. No ale może one trafiły inaczej. Ciężko jest mi stwierdzić. 

Poza tym praktycznie wszystkie są na utrzymaniu swoich mężów. Tzn. oczywiście juciub to praca. Nie wiem skąd się to bierze, że większość Polek jest za granicą tylko ze względu na fagasa. Jakby coś nie wyszło to zostają z niczym i z podkulonym  ogonem będą wracać. 

W moim otoczeniu często ludzie się dziwią, że siedzę za granicą bez faceta. Nie interesuje ich to, że wyjechałam tam żeby studiować, potem zdobyć doświadczenie zawodowe. To nie jestem normalne, że Polka jest sama BEZ FACETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to wiadome, że one nie pracują? 🤨 Zresztą - dużo polskich jutuberek żyje tak samo, ale o nich się nie mówi, że utrzymyje je mąż

A Turcy to nie Arabowie. Bardzo się wkurzają o nazywanie ich w ten sposób.

Edytowano przez Sylwia76682
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina
21 minut temu, Sylwia76682 napisał:

A czy to wiadome, że one nie pracują? 🤨 Zresztą - dużo polskich jutuberek żyje tak samo, ale o nich się nie mówi, że utrzymyje je mąż

A Turcy to nie Arabowie. Bardzo się wkurzają o nazywanie ich w ten sposób.

Kawa po turecku, Gabi i Vita nie pracują. Same to potwierdziły w swoich vlogach. Chyba tylko ta Agata pracuje albo pracowała wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiolina

Moim zdaniem ten Nuri od Kawy po turecku jest bardzo dziwny. Wyglada i zachowuje się jak dziecko. Wizualnie do siebie w ogole nie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Monika Arendarska napisał:

Mnie zastanawia, czy faktycznie jest tak jak mówią. Arab plus Półka to zupełnie inne światy. Chyba, że one trafiły na wyjątkowe egzemplarze i oby tak było.

Raczej trudno na dłuższą metę udawać publicznie ze jest super (choć może się da?) , pewnie czas pokaże. W takich mieszanych związkach trafiają się tez udane, choć dużo tych co znam to jakieś smutne historie. Arab to Arab, Turek to Turek, a taki Irańczyk to w ogóle inna bajka  mimo powiedzmy jednej religii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qwerty987 napisał:

Jeśli chodzi o pracę w Turcji, jest to trudne dla obcokrajowców, trzeba mieć pozwolenie na pracę, a pracodawcy nie chcą się tym zajmować (dodatkowe koszty itd.), chcą zatrudniać na czarno, a nie każdy ma ochotę każdego dnia martwić się konsekwencjami pracy na czarno, jakimi np. jest deportacja. Dziewczyny często mijają się z prawdą, a jedna z nich jest konwertytką.

Co masz na myśli mówiąc że jedna z nich jest konwertytka? Że jjest to jedna z tych prawd? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię bardzo Agatę, ciekawie opowiada, nigdy mi się nie dłużą jej vlogi. Kawa po turecku - dużo  mniej, chociaż czasem zajrzę. Trochę mnie irytuje czasami jak się zachowuje, jak jej ktoś niepochlebnego napisze. Poucza i jest opryskliwa. Chociaż w sumie dla youtuberów takie zachowania oglądających to chyba chleb powszedni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Ggość napisał:

Co masz na myśli mówiąc że jedna z nich jest konwertytka? Że jjest to jedna z tych prawd? 🤔

Konwertyta to osoba, która zmieniła wyznanie w obrębie chrześcijaństwa lub przeszła z innej religii na chrześcijaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Linuszka napisał:

Konwertyta to osoba, która zmieniła wyznanie w obrębie chrześcijaństwa lub przeszła z innej religii na chrześcijaństwo.

Tak wiem, tylko chodziło mi o to czy to tyczy się którejś z tych dziewczyn? Z tego co wiem. Ktoś tu napisał ze jedna z nich jest konwerytka i ciekawi mnie czy to było odnośnie tych dziewczyn o których mowa? Z tego co mi wiadomo Gabi, Agata i Magda (kawa po turecku) nie przeszły na islam. Chyba że Vita? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Agatę, jest ciepła, uśmiechnięta i zawsze bardzo ciekawie opowiada. 

Magdę z Kawy po turecku też czasem oglądam, ale czy tylko mnie drażni sposób jej mówienia? Wydaje mi się bardzo sztuczny. 

I tak jak ktoś wyżej wspomniał - wizualnie w ogóle z Nurim do siebie nie pasują, on wygląda zdecydowanie młodziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, r0salia napisał:

Ja bardzo lubię Agatę, jest ciepła, uśmiechnięta i zawsze bardzo ciekawie opowiada. 

Magdę z Kawy po turecku też czasem oglądam, ale czy tylko mnie drażni sposób jej mówienia? Wydaje mi się bardzo sztuczny. 

I tak jak ktoś wyżej wspomniał - wizualnie w ogóle z Nurim do siebie nie pasują, on wygląda zdecydowanie młodziej. 

Mnie u Magdy drażni właśnie sposób i ton mówienia, czasem jest taki pretensjonalny? Często ma minę takiej niezadowolonej, mówi tak z przekąsem np. jak cos jej się nie podoba wśród widzów/obserwatorów. Raczej nie przyjmuje dobrze krytyki. Ostatnio jak był temat bezpańskich psów, to ludzie pisali jej, żeby nie dawała im kości drobiowych, bo takie kości mogą rozdrobnić się na ostre części i wbić psu w przełyk/jelito itd. A ona uparcie twierdziła, że przecież u niej w rodzinie od zawsze tak się robiło i nigdy nic się nie stało. Co z tego, że wiele osób jej to napisało grzecznie, żeby była świadoma na przyszłość itd a jej bardzo cięzko jest przyznać racje. Ale oglądam ją ze względu na treści, tematy sa jak dla mnie dość ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo lubie ogladac Gabi. Ona jest taka swojska dziewczyna. Składnia i slownictwo nie za bardzo, czasem robi mase błędów ("TE dziecko" 50x w ciagu filmu 😛 ), ale jest przy tym bardzo naturalna. Taka, co sie cieszy z zycia i jest szczera. Wole to, niz oczytane jutuberki z bogatym slownictwem, od ktorych bije poczucie wyzszosci.

Edytowano przez chhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 13:28, Gość Pysiolina napisał:

Lubię oglądać ich kanały mimo, że po kilku latach mieszkania w Paryżu jestem bardzo negatywnie nastawiona do Arabów. Turcy uważani są za tych którzy najbardziej mogą zniszczyć kobietę. No ale może one trafiły inaczej. Ciężko jest mi stwierdzić. 

Poza tym praktycznie wszystkie są na utrzymaniu swoich mężów. Tzn. oczywiście juciub to praca. Nie wiem skąd się to bierze, że większość Polek jest za granicą tylko ze względu na fagasa. Jakby coś nie wyszło to zostają z niczym i z podkulonym  ogonem będą wracać. 

W moim otoczeniu często ludzie się dziwią, że siedzę za granicą bez faceta. Nie interesuje ich to, że wyjechałam tam żeby studiować, potem zdobyć doświadczenie zawodowe. To nie jestem normalne, że Polka jest sama BEZ FACETA.

We Francji to dużo Arabow nie ma, Arabowie to sa na Płw.Arabskim,w Jordanii, w Syrii, itd. We Francji to są Algierczycy, Tunezyjczycy, Marokańczycy, a to nie są Arabowie, czyli ludzie z krajow skolonializowanych przez Francje( oczywiście Arabowie też są, ale prawdopodobnie miałaś styczność z Tunezyjczykami.itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×