Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
__Paula__

Co zniechęca facetów w wyglądzie kobiety?

Polecane posty

1 minutę temu, __Paula__ napisał:

Jakie rzeczy zniechęcają facetów w wyglądzie kobiety już na samym początku?

No właśnie niech panowie się wypowiedzią,  może unikniemy dzięki temu tej niechęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

No właśnie niech panowie się wypowiedzią,  może unikniemy dzięki temu tej niechęci 

Podobno masz męża i dzieci. Każdy troll tutaj ma rodzine. Ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBombka napisał:

Podobno masz męża i dzieci. Każdy troll tutaj ma rodzine. Ciekawe. 

Mam ale to nie znaczy ,że nie jestem już kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, __Paula__ napisał:

Jakie rzeczy zniechęcają facetów w wyglądzie kobiety już na samym początku?

Brzydkie stopy i jak ma tzw. ciąże spożywczą 😋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kobieta mnie ocenia znając tylko ''książkę po okładce'' i na odwrót 😉

Edytowano przez Pawel93
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wam sie podobają sztuczne rzęsy u kobiety? Tzn przedłużone u kosmetyczki. Noi co sadzicie o powiększonych ustach kwasem? 

Edytowano przez Malutka92
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malutka92 napisał:

A jak wam sie podobają sztuczne rzęsy u kobiety? Tzn przedłużone u kosmetyczki. Noi co sadzicie o powiększonych ustach kwasem? 

Kobieta ma się czuć dobrze we własnej skórze i nie ważne, czy zrobi ze sobą to co facet woli.Jeśli znajdzie tolaryncyjnego gościa to kaceptacja będzie oczywista 🙂

Edytowano przez Pawel93
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Malutka92 napisał:

A jak wam sie podobają sztuczne rzęsy u kobiety? Tzn przedłużone u kosmetyczki. Noi co sadzicie o powiększonych ustach kwasem? 

Sztuczne rzęsy są na trochę , później pozbywasz się ich całkowicie 😕 a usta powiększone kwasem to już całkowita głupota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arto8999 napisał:

ale perfekcyjnie ssą człona, potwierdzone

Tego to ja nie wiem 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie włosy: jeż, łysina, czy takie co w żadnym razie nie mogą zakryć uszu.

Loki. Pofalowane włosy mogą być, ale jak loki robią pełne kółko to mnie skręca wewnętrznie.

Większy brzuch niż biust nawet jeśli położy się na plecach.

Trędowatość.

Widoczny blizny na twarzy po przejechaniu samochodem, ale biedaczce można współczuć, a kobiety na współczuciu mogą wychodzić lepiej jak mężczyźni.

 

30 minut temu, Malutka92 napisał:

A jak wam sie podobają sztuczne rzęsy u kobiety? Tzn przedłużone u kosmetyczki. Noi co sadzicie o powiększonych ustach kwasem? 

Biust i usta można powiększyć naturalnie.
Radziłbym nie powiększać ust jakimś tam botoksem, bo to po 5, czy 10lat, już wygląda gorzej jak lepiej:

Tudzież mogę dodać do listy:
przestawiony botoks w ustach.

 

Ja też nie bardzo lubię takie strasznie długie odstawione paznokcie, mogę zrozumieć, że ktoś do pracy potrzebuje, ale generalnie preferowałbym krótsze w naturalnych kolorach, przezroczysty lakier, niż mega długie w kolorach plastikowych.

(Choć jakby chociaż świeciły się w nocy, to byłby przynajmniej użyteczny bajer, choć może toksyczny 😜 😝 )

 

Czasem człowiek widzi tak wychudzone dziewczyny, że miałby strach, że je ledwie dotknie i pęknie ona w pół.
Choć rozumiem, to czasem mogą być pozory, i taka mogłaby mnie czasem rozłożyć.

 

Tatuaże, szczególnie jeśli miałbym podejrzewać, że i biust byłby wytatuowany, coś w rodzaju body painting: biustonosz permanentny.

 

Czasem jak się widzi za duży poziom odstawienia i precyzji makijażu, można podejrzewać, że nie ma się u takiej dziewczyny żadnych szans, co może być prawdą.
Więc jeśli jakaś odstawiona piękności narzeka, że faceci do niej słabo uderzają, można spróbować chociaż 1 dnia w tygodniu dać sobie więcej luzu od perfekcyjnego makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

No właśnie niech panowie się wypowiedzią,  może unikniemy dzięki temu tej niechęci 

każdy inaczej mnie irytują umizgi do każdego, tam pójdzie ummm, ten zaczepi iiii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Misiek_ napisał:

Krótkie włosy: jeż, łysina, czy takie co w żadnym razie nie mogą zakryć uszu.

Loki. Pofalowane włosy mogą być, ale jak loki robią pełne kółko to mnie skręca wewnętrznie.

Większy brzuch niż biust nawet jeśli położy się na plecach.

Trędowatość.

Widoczny blizny na twarzy po przejechaniu samochodem, ale biedaczce można współczuć, a kobiety na współczuciu mogą wychodzić lepiej jak mężczyźni.

 

Biust i usta można powiększyć naturalnie.
Radziłbym nie powiększać ust jakimś tam botoksem, bo to po 5, czy 10lat, już wygląda gorzej jak lepiej:

Tudzież mogę dodać do listy:
przestawiony botoks w ustach.

 

Ja też nie bardzo lubię takie strasznie długie odstawione paznokcie, mogę zrozumieć, że ktoś do pracy potrzebuje, ale generalnie preferowałbym krótsze w naturalnych kolorach, przezroczysty lakier, niż mega długie w kolorach plastikowych.

(Choć jakby chociaż świeciły się w nocy, to byłby przynajmniej użyteczny bajer, choć może toksyczny 😜 😝 )

 

Czasem człowiek widzi tak wychudzone dziewczyny, że miałby strach, że je ledwie dotknie i pęknie ona w pół.
Choć rozumiem, to czasem mogą być pozory, i taka mogłaby mnie czasem rozłożyć.

 

Tatuaże, szczególnie jeśli miałbym podejrzewać, że i biust byłby wytatuowany, coś w rodzaju body painting: biustonosz permanentny.

 

Czasem jak się widzi za duży poziom odstawienia i precyzji makijażu, można podejrzewać, że nie ma się u takiej dziewczyny żadnych szans, co może być prawdą.
Więc jeśli jakaś odstawiona piękności narzeka, że faceci do niej słabo uderzają, można spróbować chociaż 1 dnia w tygodniu dać sobie więcej luzu od perfekcyjnego makijażu.

Botoks to nie w usta, tylko kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, #Piotr# napisał:

każdy inaczej mnie irytują umizgi do każdego, tam pójdzie ummm, ten zaczepi iiii 

Faceci tez tak potrafią , nie widzę różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olciaa napisał:

Faceci tez tak potrafią , nie widzę różnicy. 

tak ale nie robię głupich min przy tym to komiczne.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Misiek_ napisał:

Krótkie włosy: jeż, łysina, czy takie co w żadnym razie nie mogą zakryć uszu.

Loki. Pofalowane włosy mogą być, ale jak loki robią pełne kółko to mnie skręca wewnętrznie.

Większy brzuch niż biust nawet jeśli położy się na plecach.

Trędowatość.

Widoczny blizny na twarzy po przejechaniu samochodem, ale biedaczce można współczuć, a kobiety na współczuciu mogą wychodzić lepiej jak mężczyźni.

 

Biust i usta można powiększyć naturalnie.
Radziłbym nie powiększać ust jakimś tam botoksem, bo to po 5, czy 10lat, już wygląda gorzej jak lepiej:

Tudzież mogę dodać do listy:
przestawiony botoks w ustach.

 

Ja też nie bardzo lubię takie strasznie długie odstawione paznokcie, mogę zrozumieć, że ktoś do pracy potrzebuje, ale generalnie preferowałbym krótsze w naturalnych kolorach, przezroczysty lakier, niż mega długie w kolorach plastikowych.

(Choć jakby chociaż świeciły się w nocy, to byłby przynajmniej użyteczny bajer, choć może toksyczny 😜 😝 )

 

Czasem człowiek widzi tak wychudzone dziewczyny, że miałby strach, że je ledwie dotknie i pęknie ona w pół.
Choć rozumiem, to czasem mogą być pozory, i taka mogłaby mnie czasem rozłożyć.

 

Tatuaże, szczególnie jeśli miałbym podejrzewać, że i biust byłby wytatuowany, coś w rodzaju body painting: biustonosz permanentny.

 

Czasem jak się widzi za duży poziom odstawienia i precyzji makijażu, można podejrzewać, że nie ma się u takiej dziewczyny żadnych szans, co może być prawdą.
Więc jeśli jakaś odstawiona piękności narzeka, że faceci do niej słabo uderzają, można spróbować chociaż 1 dnia w tygodniu dać sobie więcej luzu od perfekcyjnego makijażu.

Ust botoksem sie nie powiększa a kwas się wchłania po czasie wiec nie pieprz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Tredowatosc? A gdzie i kiedy widziałeś kobietę z tradem? Jprdl 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
9 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Ust botoksem sie nie powiększa a kwas się wchłania po czasie wiec nie pieprz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Tredowatosc? A gdzie i kiedy widziałeś kobietę z tradem? Jprdl 

Trądzik pewnie ma na myśli, blizny potrądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
29 minut temu, Misiek_ napisał:

Więc jeśli jakaś odstawiona piękności narzeka, że faceci do niej słabo uderzają, można spróbować chociaż 1 dnia w tygodniu dać sobie więcej luzu od perfekcyjnego makijażu.

Poprę Cię, bo co za dużo to nie zdrowo 😉 Co do krótkich włosów to przesadzasz. Dobrze jest też dziewczymom  w krótkich fryzurach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt ze jesteś trolem właśnie tak wyglądają typowi przedstawiciele męskich ziemniaków które wyglądają jaka wyglądają a wymagania maja niczym książę na białym koniu. Beks niezmienny na zawsze. 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BlackOps2cel napisał:

Nieogolone to i owszem 

Ogolone nie są naturalne wiec nietypowe. Hehe dobra skończ bo te prowokacje są już nudne i oklepane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TenX napisał:

Wypiłem kawę i nie chce się spać. 🙄

Ja po wieczornej kawie świetnie zasypiam. Masz plany na noc? Film jakiś polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W różnych gustuję. Gangstera widziałam i już znalazłam sobie. Przyjemnej nocy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 

Nie chcę nikogo szkalować tylko odpowiadam na pytanie 

Włosy krótsze od boba i zaniedbane (konkretnie, nie chodzi o rozdwojone końcówki i lekkie przetłuszczenie, a wręcz o całkowicie tak jakby "suche") 

Tipsy i dopinki 

Nadmierny makijaż (w tym min mocne cienie i mocne podkreślenie brwi) 

Konkretna otyłość (oczywiście odrobinę tłuszczyku nie zaszkodzi, lecz bez przesady, w końcu mężczyźni też przybierają i odrobina jest znośna dla pań, więc i dla mnie, jeśli to chwilowe i nie wymaga tygodniowych ćwiczeń a może z 3 dni to czemu nie jeśli człowiek dba w miarę o siebie to będzie chwilowe) 

Kulturystki i majace mięśnie o których ja sam mogę tylko pomarzyć (bicepsy itd, lecz panie z lekkim sześciopakiem nie wiem, musiałbym zobaczyć na żywo, nie wykluczam, że mi się podobają) 

Nadmierne owłosienie pach (moim zdaniem panie też mogą mieć odrobinę "meszku") i w nietypowych miejscach twarz, brzuch a co do nóg nie będę jakiejś pani wytykał drobne np 3 m włoski (chociaż oczywiście ogolone kuszą bardziej, bądźmy wyrozumiali drogim kobitkom musi zajmować to ogrom czasu patrząc na to jaka to powierzchnia ciała) 

Bardzo wypukły nos/zawinięty mocno w dół/haczykowaty/"ogromny" (z góry przepraszam panie z takimi nosami) 

Bardzo szerokie barki

Brodawki na twarzy i bardzo rozszerzone naczynka (jakoś trądzik i np pojedyńcza mała brodawka na szyji mnie nie przeraża, nawet jak jakaś pani ma sympatyczną twarz to czasami chciałbym przytulić ją i powiedzieć "co prawda ma pani trądzik I może to niektórych zniesmaczać itd, lecz ja widzę w pani piękną kobietę w końcu każdy z nas to ma, niech pani się tym nie przejmuje". Mało tego, nawet jedna z dziewczyn do której wzdychałem chodząc wtedy do gimnazjum, miała bardzo rozsiany trądzik, lecz ja zawsze widziałem ją jakby go nie miała) 

Botoks 

Co do sfer intymnych się nie wypowiem gdyż nie miałem nigdy partnerki (powiem tylko tyle, że z tego co mogłem tylko zobaczyć w sieci, kobiety z małym I średnim biustem są atrakcyjne, może raz na jakiś czas tylko mignie myśl o jakimś większym rozmiarze, okolice bikini mogą być zgolone/ścięte w np pasek, trójkąt /meszek/średnie, lecz nie długie, wargi mniejsze na zewnątrz sr0mowe cóż poradzę też nie jestem idealny w tym miejscu więc zaakceptuje, chociaż wiadomo jak większość kuszą mnie wargi sromowe wieksze na zewnątrz, tu akurat trzeba być totalnym ...ą aby po poznaniu jakiejś kobiety zobaczyć i na podstawie tego powiedzieć "żegnaj" są różne operacje jeśli nie jest to np powiedzmy 7 cm zwisającej wargi to jeszcze moim zdaniem nie trzeba na to nalegać [pani powinna zdecydować, a Pan po "poznaniu" owego stanu i kilku stosunkach co najwyżej zaproponować] 

Każdy ma inny gust, ja napisałem czego sam nie lubię tak jak w treści tematu, moja opinia i jestem świadom, że każdy co innego nie będzie lubiał w płci przeciwnej.

Chętnie bym poczytał co różne panie nie lubią u mężczyzn, może dzięki temu dowiem się o czymś i zwiększę atrakcyjność jak coś z tych rzeczy nie było nigdy dla mnie oczywiste a dla większości pań wręcz przeciwnie i przez cały ten czas popełniałem błędy

Życzę miłego wieczoru

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Qwerty82 napisał:

Taka z wiekszym brzuchem niz biustem na lezaco tez mnie intryguje. Tak sie da?? Przeciez ten tluszcz chyba musi isc na boki??

Dobry tez jest wypukły nos. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, BoniBluBombka napisał:

Dobry tez jest wypukły nos. 

Nos powinien być wklęsły, bez dwóch zdań 😏

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, JaboI napisał:

Brzydkie stopy i jak ma tzw. ciąże spożywczą 😋

Moja znajoma jest piękną kobietą. Poznałem ją gdy miała 25 lat. Z wyglądu dziewczyna marzenie. Piękna twarz, zgrabne ciało, zgrabne nogi, biust 4. Miała tylko jeden kompleks. Otóż miała paskudne haluksy. Czy z tego powodu odrzucilbym ją gdybym miał u niej szansę? Nie, nie odrzuciłbym jej. Miała zbyt wiele plusów. Jeden minus nie jest w takiej sytuacji istotny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×