Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
__Paula__

Co zniechęca facetów w wyglądzie kobiety?

Polecane posty

9 godzin temu, Pawel93 napisał:

Gdy kobieta mnie ocenia znając tylko ''książkę po okładce'' i na odwrót 😉

Nie dziwie ci się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, arto8999 napisał:

Plebejska uroda (przaśny nos, tępe oczy, a u Polek to częste), TATUAŻE, kolczyk w wardze, straganowe ubrania, ZANIEDBANE PAZNOKCIE (mile widziany pedi i manicure), zaniedbane włosy (przetluszczone, przerzedzone)

A jakie to są ,,straganowe ubrania"? Podaj przykłady. Czyżbys zwracał uwagę tylko na markowo ubrane dziewczyny, które często są snobkami bo wszystko muszą mieć modnych marek? Ja lubię ciuchy kupować w hurtowniach i w lumpeksach, wynajduje tam prawdziwe perelki, niebanalne często ciuchy, nie patrzę na marki tylko jak w nich wygladam i zwykle wyróżniam sie z tłumu, ciuchy w lumpow są zaje...e 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaasmine napisał:

Ile zarabiasz i jakie stanowisko zajmujesz ? Czym jezdzisz gdzie mieszkasz ?

No właśnie, też bym chciała wiedzieć, bo sądząc po wymaganiach tego Księcia 😁 to powinien być jakimś Adonisem, chętnie zobacze jak on sam wygląda a mogę sie założyć ze modelem nie jest a sam chcualby idealnej modelki 😂 hipokryzja typowa dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BlackOps2cel napisał:

Nadmiar tłuszczu jeżeli nie jest rozłożony w kobiecy sposób (tzn nie idzie głównie w cycki, biodra i tyłek)

Tatuaże 

Płaski tyłek

Cienkie włosy 

Wysokie czoło wyglądające jak łysienie

Wąskie biodra

Brak wcięcia w talii

Szerokie bary jak u faceta

Wąskie usta

Wielki nos

Duże blizny potrądzikowe na twarzy

Agresywne spojrzenie

Duże zmarszczki mimiczne

Szorstka sucha, łuszcząca skóra

Brzydkie stopy

Męski manieryzm (czyli sposób poruszania się) 

Krzywe nogi

Piersi mogą być małe ale muszą być jędrne

P0chwa typu motylek (Zbyt wielkie wargi sromowe) 

Owłosienie w nietypowych miejscach (twarz, ręce, brzuch, tyłek, nogi, pachy, łonowe mogą być ale krótko przycięte) 

Pępek wypukły zamiast wklęsły 

Nieumalowane paznokcie u stóp 

To chyba takie oczywiste rzeczy

Ciekawe jak Ty sam wyglądasz, a mogę sie założyć ze modelem nie jestes a chcialbys idealnej modelki hipokryzja typowa dla facetów. No wystaw tutaj zdjecie Księciu, popodziwiamy 😂 i zobaczymy czy Twoje wymagania są adekwatne do tego co sam prezentujesz 😄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

Ciekawe jak Ty sam wyglądasz, a mogę sie założyć ze modelem nie jestes a chcialbys idealnej modelki hipokryzja typowa dla facetów. No wystaw tutaj zdjecie Księciu, popodziwiamy 😂 i zobaczymy czy Twoje wymagania są adekwatne do tego co sam prezentujesz 😄.

Wymagania tego gościa są zupelnie przeciętne. Toż to mainstreamowy opis tego, co się uznaje za nieatrakcyjne u kobiety.

Tłuszcz - otyłość brzuszna u kobiet może świadczyć o problemach hormonalnych i z płodnością

Tatuaże - zeszły pod strzechy i kojarzą się z plebsem, nie z elitą jak kiedyś.

Płaski tyłek, wąskie biodra, brak wcięcia, szerokie bary - sylwetka uznawana za męską,czyli nie może być uważana za atrakcyjną u kobiet.

Cienkie wlosy - zaburzenia hormonalne, słaba płodność

Zmarszczki - starość, slaba płodność

Brzydka skóra, blizny potradzikowe - choroby, potencjalne zaburzenia płodności

Brzydkie stopy - jw

Duży nochal, małe usta - to cechy starości, czyli znowu slaba płodność.

Krzywe nogi - choroby, slaby materiał genetyczny, j.w

Wiotkie piersi - starość, brak płodności

Owłosienie w nietypowych miejscach - zaburzenia hormonalne, problemy z płodnościa (z tym że noga czy pacha to nie jest nietypowe miejsce jak dla samicy naszego gatunku. To tylko wymóg cywilizacyjny, żeby kobieta wyglądała jak bezbronne dziecko)

Pępek wypukły- przepuklina, problemy przy porodzie.

Męski manieryzm - zaburzenia hormonalne.

Pochwa motylek - buleczka kojarzy się z młodą dziewczynką, motylek może świadczyć, że samicę przeoral już inny samiec i wiszą tam jakieś pourazowe stryfle.

Ogólnie rzecz biorąc wszystko sprowadza się do wizualnych symptomów płodności. Zastanawiają mnie tylko w tym zestawieniu nieumalowane paznokcie. Ktoś mi wyjaśni ten fenomen?

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

Ust botoksem sie nie powiększa a kwas się wchłania po czasie wiec nie pieprz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Tredowatosc? A gdzie i kiedy widziałeś kobietę z tradem? Jprdl 

No, ja nie muszę wiedzieć, ani znać tych technik,
zresztą całkiem precyzyjnie napisałem jakimś tam botoksem.

a trąd wspomniałem obok:

10 godzin temu, Misiek_ napisał:

Trędowatość.

Widoczny blizny na twarzy po przejechaniu samochodem, ale biedaczce można współczuć, a kobiety na współczuciu mogą wychodzić lepiej jak mężczyźni.

Więc chodzi raczej o to, że mnie naprawdę to nie wiele odrzuca u kobiet ;-P 😝

 

A żeby było jasne, ja rozumiem, że loki kobieta może wyprostować, co prawda tylko jeśli chce.
Podobnie paznokcie zmodyfikować pod mój gust.
To nie jest tak, że skreślam taką kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Esox napisał:

Moja znajoma jest piękną kobietą. Poznałem ją gdy miała 25 lat. Z wyglądu dziewczyna marzenie. Piękna twarz, zgrabne ciało, zgrabne nogi, biust 4. Miała tylko jeden kompleks. Otóż miała paskudne haluksy. Czy z tego powodu odrzucilbym ją gdybym miał u niej szansę? Nie, nie odrzuciłbym jej. Miała zbyt wiele plusów. Jeden minus nie jest w takiej sytuacji istotny. 

Miałem podobną sytuacje. Poznałem w pracy koleżankę. Z wyglądu ideał, piękna buzia, burza czarnych włosów, z figury dla mnie ideał, duży biust, szeroka, wypukła pupa, fajne nogi. Trochę głupiutka, ale fajnie się gadało i była mięta, że czuć było że za moment trafimy do łóżka. Niestety jak się spotkaliśmy gdy miała ubrane tylko sandałki, to okazało się że ma wyjątkowo brzydkie stopy. Jakoś zapał mi opadł i się znajomość rozluźniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Czyżbys zwracał uwagę tylko na markowo ubrane dziewczyny, które często są snobkami bo wszystko muszą mieć modnych marek? Ja lubię ciuchy kupować w hurtowniach i w lumpeksach, wynajduje tam prawdziwe perelki, 

Znam faceta, który ubiera się od góry do dołu tylko i wyłącznie markowo. Jest skromnym, dobrym, fajnym facetem. Taki trochę mój ideał, chciałabym takiego męża. Czasem ubiór o niczym nie świadczy. 

A ja? Od zawsze mam niechęć do używanych ciuchów. Nie przełamie się choćby skały sr.ały. Obuwie? Firmowe. Bo wygodniejsze i na dłużej. 

Strój ma być po prostu schludny. Choć wyrobieni męscy modnisie odrzucają mnie (to nie ma nic do firmowych ubrań, a raczej do przesadnego dbania o wygląd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JaboI napisał:

Miałem podobną sytuacje. Poznałem w pracy koleżankę. Z wyglądu ideał, piękna buzia, burza czarnych włosów, z figury dla mnie ideał, duży biust, szeroka, wypukła pupa, fajne nogi. Trochę głupiutka, ale fajnie się gadało i była mięta, że czuć było że za moment trafimy do łóżka. Niestety jak się spotkaliśmy gdy miała ubrane tylko sandałki, to okazało się że ma wyjątkowo brzydkie stopy. Jakoś zapał mi opadł i się znajomość rozluźniła.

No to się różnimy podejściem do sprawy. Ja z tego powodu nie odpuścilbym i dążyłbym do bliższej relacji z taką koleżanką. Moja żona ma ładne stopy,ale gdyby miała je brzydkie to i tak zostałaby moją partnerką gdyż całą resztę miała i nadal ma ładną i zgrabną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BlackOps2cel napisał:

Nie ma kobiet idealnych, każda gdy zobaczysz ją nago posiada mankamenty od których siur może opaść, nawet jeśli w ubraniu wygląda pozornie perfekt

"Siur"? Boże, co za oblech, qtasa nazywa siurem, odstręczające...🤮

Edytowano przez Onkosfera
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrzucają mnie brwi sztuczne robione jak u jakiejś dzesiki no i robienie dziubkow do selfie 🐭 wtedy nie wiem czy się śmiać czy płakać 🤪

Edytowano przez AmidaButsu
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos napisał, ze cienkie włosy odrzucają faceta od kobiety? Serio? Juz bez przesady, chyba liczy sie stan tych włosów, czy za zadbane? Przecież jeśli są lśniące, zadbane, ładnie ułożone, przynajmniej średniej długości te włosy (bo wiem ze krótkich nie lubicie) noi cienkie, nie są geste i grube po same konce ale tez nie są przerzedzone na glowie, to chyba jest ok i nie ujmuje to urody kobiecie? Przecież dużo kobiet w Polsce ma cienkie wlosy co nie znaczy ze są brzydkie. Chyba autor tej wypowiedzi miał na myśli prędzej takie rzadkie wlosy i bardzo cienkie. Niezbyt dużo kobiet ma naturalnie grube i geste włosy, niektore maja przedłużane w salonie, zagęszczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BlackOps2cel napisał:

Nie ma kobiet idealnych, każda gdy zobaczysz ją nago posiada mankamenty od których siur może opaść, nawet jeśli w ubraniu wygląda pozornie perfekt

To o prawda,  haha

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BlackOps2cel napisał:

Nie ma kobiet idealnych, każda gdy zobaczysz ją nago posiada mankamenty od których siur może opaść, nawet jeśli w ubraniu wygląda pozornie perfekt

Tak samo w drugą stronę może się zrobić kompletna susza w jeziorku xD. Ludzie szanujmy się, nikt nie jest idealny, oczywiście nie musimy akceptować wszystkiego, lecz też nie możemy skreślać drugiej osoby z powodu np jednej rzeczy. Ten opis serio??? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

Ciekawe jak Ty sam wyglądasz, a mogę sie założyć ze modelem nie jestes a chcialbys idealnej modelki hipokryzja typowa dla facetów. No wystaw tutaj zdjecie Księciu, popodziwiamy 😂 i zobaczymy czy Twoje wymagania są adekwatne do tego co sam prezentujesz 😄.

No zobaczcie na profilowym. Niczym "książe z bajki" :D

I to kobiety mają wymagania w kosmos nieadekwatne do siebie? Tjaa...

 

7 godzin temu, Jaasmine napisał:

Ile zarabiasz i jakie stanowisko zajmujesz ? Czym jezdzisz gdzie mieszkasz ?

 

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu to sprawa indywidualna, każdy lubi coś innego. Natomiast z postawy, nikt nie lubi nadętych lasek z przerostem ego, Braku kontaktu wzrokowego. żeby nie wiem jak piękna byłą kobiet, te dwie cechy sprawiają, że staja się niewidzialne dla facetów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, __Paula__ napisał:

Nie dziwie ci się 🙂

Żaden ze mnie typ narcyza 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od osoby. Kiedyś, bardzo dawno temu miałam chłopaka, któremu po czasie zaczęło przeszkadzać to nawet jak chodzę. 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, trójka napisał:

Zależy od osoby. Kiedyś, bardzo dawno temu miałam chłopaka, któremu po czasie zaczęło przeszkadzać to nawet jak chodzę. 

Tak bywa jeśli sie nic nie czuje do drugiej osoby i jest sie z nia w związku z braku laku. Tez tak miałam, z czasem wszystko zaczynało mi w facecie przeszkadzac, byle pier.do.la mnie irytowala (choc to byl fajny facet) a to dlatego ze byłam nieszczęśliwa bo go nie kochalam, choć myslam ze z czasem pokocham ale tak sie nie stalo...zamiast tego coraz bardziej mnie irytowal i w końcu zerwałam. Poczulam ulgę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Misiek_ napisał:

No, ja nie muszę wiedzieć, ani znać tych technik,
zresztą całkiem precyzyjnie napisałem jakimś tam botoksem.

a trąd wspomniałem obok:

Więc chodzi raczej o to, że mnie naprawdę to nie wiele odrzuca u kobiet 😜😝

 

A żeby było jasne, ja rozumiem, że loki kobieta może wyprostować, co prawda tylko jeśli chce.
Podobnie paznokcie zmodyfikować pod mój gust.
To nie jest tak, że skreślam taką kobietę.

Tredowatosc to nie trądzik. Chyba ze dla ciebie ktoś taki jest z automatu trędowaty. Nie wnikam. Botoks w ryj niejeden by wstrzyknął babie zeby jej sparaliżować narząd mowy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 11:41, Malutka92 napisał:

Ktos napisał, ze cienkie włosy odrzucają faceta od kobiety? Serio? Juz bez przesady, chyba liczy sie stan tych włosów, czy za zadbane? Przecież jeśli są lśniące, zadbane, ładnie ułożone, przynajmniej średniej długości te włosy (bo wiem ze krótkich nie lubicie) noi cienkie, nie są geste i grube po same konce ale tez nie są przerzedzone na glowie, to chyba jest ok i nie ujmuje to urody kobiecie? Przecież dużo kobiet w Polsce ma cienkie wlosy co nie znaczy ze są brzydkie. Chyba autor tej wypowiedzi miał na myśli prędzej takie rzadkie wlosy i bardzo cienkie. Niezbyt dużo kobiet ma naturalnie grube i geste włosy, niektore maja przedłużane w salonie, zagęszczone. 

jednego odrzucają, innego nie. Nie możesz mieć pretensji do ludzi, że coś im się nie podoba. Możesz ich najwyżej zlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 03:32, PYCCKN99 napisał:

Dobry wieczór 

Nie chcę nikogo szkalować tylko odpowiadam na pytanie 

Włosy krótsze od boba i zaniedbane (konkretnie, nie chodzi o rozdwojone końcówki i lekkie przetłuszczenie, a wręcz o całkowicie tak jakby "suche") 

Tipsy i dopinki 

Nadmierny makijaż (w tym min mocne cienie i mocne podkreślenie brwi) 

Konkretna otyłość (oczywiście odrobinę tłuszczyku nie zaszkodzi, lecz bez przesady, w końcu mężczyźni też przybierają i odrobina jest znośna dla pań, więc i dla mnie, jeśli to chwilowe i nie wymaga tygodniowych ćwiczeń a może z 3 dni to czemu nie jeśli człowiek dba w miarę o siebie to będzie chwilowe) 

Kulturystki i majace mięśnie o których ja sam mogę tylko pomarzyć (bicepsy itd, lecz panie z lekkim sześciopakiem nie wiem, musiałbym zobaczyć na żywo, nie wykluczam, że mi się podobają) 

Nadmierne owłosienie pach (moim zdaniem panie też mogą mieć odrobinę "meszku") i w nietypowych miejscach twarz, brzuch a co do nóg nie będę jakiejś pani wytykał drobne np 3 m włoski (chociaż oczywiście ogolone kuszą bardziej, bądźmy wyrozumiali drogim kobitkom musi zajmować to ogrom czasu patrząc na to jaka to powierzchnia ciała) 

Bardzo wypukły nos/zawinięty mocno w dół/haczykowaty/"ogromny" (z góry przepraszam panie z takimi nosami) 

Bardzo szerokie barki

Brodawki na twarzy i bardzo rozszerzone naczynka (jakoś trądzik i np pojedyńcza mała brodawka na szyji mnie nie przeraża, nawet jak jakaś pani ma sympatyczną twarz to czasami chciałbym przytulić ją i powiedzieć "co prawda ma pani trądzik I może to niektórych zniesmaczać itd, lecz ja widzę w pani piękną kobietę w końcu każdy z nas to ma, niech pani się tym nie przejmuje". Mało tego, nawet jedna z dziewczyn do której wzdychałem chodząc wtedy do gimnazjum, miała bardzo rozsiany trądzik, lecz ja zawsze widziałem ją jakby go nie miała) 

Botoks 

Co do sfer intymnych się nie wypowiem gdyż nie miałem nigdy partnerki (powiem tylko tyle, że z tego co mogłem tylko zobaczyć w sieci, kobiety z małym I średnim biustem są atrakcyjne, może raz na jakiś czas tylko mignie myśl o jakimś większym rozmiarze, okolice bikini mogą być zgolone/ścięte w np pasek, trójkąt /meszek/średnie, lecz nie długie, wargi mniejsze na zewnątrz sr0mowe cóż poradzę też nie jestem idealny w tym miejscu więc zaakceptuje, chociaż wiadomo jak większość kuszą mnie wargi sromowe wieksze na zewnątrz, tu akurat trzeba być totalnym ...ą aby po poznaniu jakiejś kobiety zobaczyć i na podstawie tego powiedzieć "żegnaj" są różne operacje jeśli nie jest to np powiedzmy 7 cm zwisającej wargi to jeszcze moim zdaniem nie trzeba na to nalegać [pani powinna zdecydować, a Pan po "poznaniu" owego stanu i kilku stosunkach co najwyżej zaproponować] 

Każdy ma inny gust, ja napisałem czego sam nie lubię tak jak w treści tematu, moja opinia i jestem świadom, że każdy co innego nie będzie lubiał w płci przeciwnej.

Chętnie bym poczytał co różne panie nie lubią u mężczyzn, może dzięki temu dowiem się o czymś i zwiększę atrakcyjność jak coś z tych rzeczy nie było nigdy dla mnie oczywiste a dla większości pań wręcz przeciwnie i przez cały ten czas popełniałem błędy

Życzę miłego wieczoru

Z góry przepraszam, że późno odpisuje.

Szczerze to się nie dziwie żadnemu z tych wymagań. 

Życzę miłego wieczoru/dnia/nocy zależy o której porze to widzisz.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, __Paula__ napisał:

Z góry przepraszam, że późno odpisuje.

Szczerze to się nie dziwie żadnemu z tych wymagań. 

Życzę miłego wieczoru/dnia/nocy zależy o której porze to widzisz.

 

Dziękuję, wzajemnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 23:49, PYCCKN99 napisał:

Dziękuję, wzajemnie 

Również dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×