Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bezsil

Kolyska dreamer czy warto kupic? Wasze opinie

Polecane posty

Kołyska to kołyska. One się wiele od siebie nie różnią. No chyba że tym, że jedna ma kółka inna nie. A jeśli chodzi o wygląd to już co się tobie podoba. Ja osobiście wolałam na kółkach. Jak trzeba to się kołysze, jak nie trzeba to stoi stabilnie. Jak się dziecko ułoży na boczek, może się kołyska przechylić, ale to tyko moje takie luźne myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 22:25, Bezsil napisał:

Czy jestescie zadowoleni z zakupu tej kolyski? 

Hej, jestem bardzo zawiedziona kolyska Dreamer w wersji najdrozszej (ok. 1300 PLN). Kolyska jest bardzo niestabilna, rama łóżeczka nie jest zsuwana, ale zdejmowana / bardzo problematyczne jako dostawka do łóżka rodziców. Cała konstrukcja jest bardzo chwiejna, rozlatuje się i zagraża zdrowiu dziecka - przydarzyło nam się, że łóżeczka po prostu się zapadło, bo odpadły deski u dołu!!! Na dodatek obsługa jest bardzo roszczeniowa i nieuprzejma - powiedziano mi, ze jak się samodzielnie zmieni, domocuje, doinstaluje coś w kołysce to przepadnie gwarancja. Po prostu katastrofa jedna wielka. Uważajcie na ten BUBEL roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 20:00, ReniaW napisał:

Kołyska to kołyska. One się wiele od siebie nie różnią. No chyba że tym, że jedna ma kółka inna nie. A jeśli chodzi o wygląd to już co się tobie podoba. Ja osobiście wolałam na kółkach. Jak trzeba to się kołysze, jak nie trzeba to stoi stabilnie. Jak się dziecko ułoży na boczek, może się kołyska przechylić, ale to tyko moje takie luźne myśli. 

Kołyska Dreamer nie ma kółek i nie ma możliwości ich samodzielnego doinstalowania - bo przepada gwarancja. Taką odpowiedz dało nam Biuro Obsługi Klienta. Kołyska jest bardzo niestabilna. konstrukcja się rozpada§

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2020 o 22:34, Persefona napisał:

Napisz na Insta do Rozenek już parę dni testuje może ci podpowie.

Tak, nie ma to jak dobra reklama i PR. Niestety Pani Rozenek reklamuje jeden z największych Bubli roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×