Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kokosowa

Przystojny kandydat na prezydenta

Polecane posty

Kochane koleżanki (i koledzy),

zainspirowana opowiadaniem znalezionym w sieci oraz bieżącymi wydarzeniami, zapraszam do bardzo luźniej dyskusji na temat tego - który kandydat na prezydenta jest waszym zdaniem najbardziej pociągający  :DD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przystojny ale ze wszystkich ten stary  podatki zlikwiduje.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, pravik..91 napisał:

Rafał Trzaskowski on jest piękny

hahah całkowicie się zgadzam 😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duda się roztył i zaczął łysieć w trakcie kadencji, stres mu nie służy. Za to Trzaskowski był jeszcze do nie dawna dużo mniej przystojny. Biedroń sympatyczny 💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu widać, że nie wiedza i doświadczenie a wygląd i ogólna prezencja decydują o wyborze na stanowisko.

Cała ta demokracja jest o dvpę rozbić. To jest tylko samooszukiwanie się, że ma się wpływ na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kokosowa napisał:

Duda się roztył i zaczął łysieć w trakcie kadencji, stres mu nie służy. Za to Trzaskowski był jeszcze do nie dawna dużo mniej przystojny. Biedroń sympatyczny 💁

Czacha to dureń i marionetka nauczona lawiracji i uciekania się od odpowiedzialności za dużą kasę... To jak ma nie kwitnąć skoro się nie stara, wszystko ma w doopie - nawet swoje błędy, a i tak zbiera laury i kokosy?... Nic nie musi robić, wystarczy, że zaplątał się do odpowiedniej partii i figuruje jako "przywódca" (papierowy) prawdziwych psychopatów i bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Różniczka napisał:

Właśnie przekonałeś mnie że powinnam głosować na Trzaskowskiego, bo jeżeli ktoś wymyśla takie brednie to znaczy że nic nie można panu Trzaskowskiemu zarzucić.

Jak wygra czacha to wrócimy do szamba, pełowcy znowu zaczną rozkradać vat, a reszta będzie płacić na niewiadomo co. Nie mowi nic merytorycznego, chce wpuścić uch/odźców, zezwala na dziką reprywa/tyzacje - "oddaje" kamienice 150 letnim (!) właścicielom, kłamał, że nie głos/ował za wydłużeniem wieku emerytalnego (a głosował), co to za pre/zydent, który jest patologicznym kłamcą i nieudolnym decy/dentem.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Różniczka napisał:

Twoja nienawiść jest równa nienawiści PiSu, nigdy nie oddam głos na osobę która tak zionie nienawiścią gdyż jaką partia taki jej elektorat, a takie nienawistne teksty przekonują mnie że mam rację.

To nie nienawiść tylko obrzydzenie dla szubrawców i ich kłamstw oraz pogardy skierowanych wobec ludzi uczciwych. 

Do tego dochodzi brak poświęcenia i zaangażowania, partactwo i wstyd - a wszystko za ogromne publiczne pieniądze kolejny raz źle wydane. Plus wynagrodzenie "za nic."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Różniczka napisał:

To prawda, PiS pogardza ludźmi którzy na nich nie głosują, a przecież te wszystkie zarzuty  ktorych piszesz pasują jak ulał właśnie do PiSu i te wyzwiska ty też podobne używasz. 

PIS? Pogardza? W jaki sposób?😉 wymyślanie głupot na poczekaniu żeby ratować"honor" (jaki honor) najbardziej skompromitowanej partii ever i jej skompromitowanego kandydata, który dał niewiarygodną plamę jako pre/zydent stolicy to nie jest żaden argument. A język? Z nim mają problem wasi kodziarze i zadymiarze. 

Głosujący na PIS nie znoszą bezczelności, bezkarności i arogancji opozycji. Ja bym tych z fejkowej opozycji pozamykała i to w psychiatryku.😉

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Znam jezyk miłosci PiSu kanalie, zdradzieckie mordy, hołota itp, No właśnie ty byś elektorat opozycji pozamykała w psychiatryku, aż strach pomyśleć jak PiS zacznie realizować te pogróżki.

Nie o ten negatywny elektorat opozycji chodzi, a o samą opozycję i jej polityków.😉

Dobrze ich nazywają, bo ci zdrajcy nie patrioci nie zasługują na szacunek. Ze strony żadnego Polaka. Gdyby mogli to sprzedali by nas za ochłapy. Tobie widzę się to podoba czyli jedź sobie do niemiec, to tam jest twoje miejsce, na pewno nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Różniczka napisał:

Dodam że po przeczytaniu twoich wypowiedzi nie mam wątpliwości na kogo należy oddać głos.

Na złodziejstwo i lewactwo, które uważa Cię za buraka do wykorzystania. Brawo Ty!😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Ile agresji i nienawiści jest w tym co piszesz, aż strach głosować na partie która ma taki elektorat, o właśnie  się dowiedziałam  że chcą mnie wyrzucić z Polski.

No przecież jesteś za partią, dla której interesy Europejczyków są ważniejsze od interesów Polaków. 😉 jeszcze raz brawo ty! Btw twoja argumentacja przypomina masło maślane.

Jak można głosować na gangsterkę?? To jest jakiś przykry żart ze strony niektórych Polaków.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wyborcy po maja nie tak z głowami. Rozumiem ze można np na konfederacje głosować bo bosak w tańcu się nie prdoli ale na trzaskowskiego? Przecież on jest fałszywy i totalnie niewiarygodny. Widać ze ci ludzie polityka się interesują tylko dzięki TVN 

Edytowano przez BoniBluBombka
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliwka napisał:

Pragnę przypomnieć że wśród elektoratu PiS przewaga to absolwenci szkoły podstawowej.

To jakiś żart? Wielu publicystów, opiniodawców, profesorów, prawników, ekonomistów, wojskowych, dziennikarzy i wielu innych bardzo dobrze wykształconych ludzi popiera PIS. Mało tego, są wśród nich także ludzie bardzo bogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliwka napisał:

Pragnę przypomnieć że wśród elektoratu PiS przewaga to absolwenci szkoły podstawowej.

Wychodzi na to ze tzw. elity są głupsze niż o sobie samych sadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2020 o 01:39, Kokosowa napisał:

hahah całkowicie się zgadzam 😍

Ja też, jestem zauroczona😂😍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzcie sie kłócić w innym temacie, ten jest do pisania głupot i żartowania na luzie a nie spinania d u p s k a 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×