Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madlen

Forma życzeń na chrzest

Polecane posty

Jestem matką chrzestną.  Kupiłam kilka prezentów i oczywiście szykuję kopertę.  Zastanawia mnie tylko w jakiej formie napisać życzenia na obrazie...  Mam rodzinę i malutkiego synka.  Czy sformułownie,  że życzenia są od matki chrzestnej  z rodziną lub z wujkiem .X.  i synkiem jest poprawną formą czy lepiej napisać tylko od siebie.  Byłaby to dedykacja tylko na obrazie z aniołem stróżem,  bo na pocztówce będzie od wszystkich. 

Pytam się bo się pośpieszyłam i już wypisałam,  ale zastanawiam się czy nie zmienić wpisu. 

Jak Wy drogie kaffereterianki wypisywałyście życzenia chrześniakom?   Jeszcze jedne pytanie - " Czy różaniec jest dobrym upominkiem na chrzest? " bo chce go dołączyć do obrazka. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi,  bo wiem że są tu życzliwe kaffereterianki, a na te mniej życzliwe bez jakiegokolwiek taktu i kultury nie zwracam uwagi.  Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tylko od Ciebie jeśli jest to prezent/pamiątka wyłącznie od matki chrzestnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też mi się tak wydaje.  Jak wczoraj wypisywałam to nie Przemyslałam tego i nspisałam od wszystkich.... Niestety bardziej się skupiłam na cytatach z biblii i ozdabianiu niż nad dedykacją od kogo to ma być.  Chyba zmienię.  Dziękuje za odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marawstala napisał:

Wydaje mi się, że tylko od Ciebie jeśli jest to prezent/pamiątka wyłącznie od matki chrzestnej...

Tak jak napisałem wyżej.  Pośpieszyłam się z dedykacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×