Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malisza

podziękowanie za przybycie na chrzest - dzieci

Polecane posty

Dnia 21.06.2020 o 23:20, KateZRzeszowa napisał:

A Ty stwierdziłaś,że będziesz robić gunwoburze bez powodu. Trochę to jest Kinder party..chrzest jest w kościele,a po kościele obiad i gościom zwłaszcza tym najmłodszym trzeba zorganizować czas

Nie, nic trzeba gościom organizować. Organizuje się przyjęcie po chrzcie, a nie kinderbal. Kiedy rodzice naucza swoje dzieci, że idąc w gości trzeba się nauczyć zachowywać? Nigdy w życiu nie organizowałabym dodatkowo atrakcji dla dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka organizacja przeciez to tylko obiad. Ty masz do ogarniecia niemowlaka a reszta rodzicow swoje dzieci, bez przesady z tymi atrakcjami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Nie, nic trzeba gościom organizować. Organizuje się przyjęcie po chrzcie, a nie kinderbal. Kiedy rodzice naucza swoje dzieci, że idąc w gości trzeba się nauczyć zachowywać? Nigdy w życiu nie organizowałabym dodatkowo atrakcji dla dzieci. 

A ja tak, bo mam mało cierpliwości na marudzenie dzieci i wolę mieć dla nich zajęcie, a wydrukowanie kolorowanek, kredki czy te bańki to nie milion złotych monet. Ja cudzych dzieci nie wychowuje, a swoje, a taki obiad w restauracji trwa chwilę i jak dzieci mają biegać bez sensu I przeszkadzać to.lepiej zaplanować ich wizytę. Co innego,że poza tym że zapraszasz gości ,trzeba pomyśleć tez o innych aspektach ,by wszystkim było wygodnie, nawet jeśli to 2 h hałasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×