Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alfabetznakow

Gdzie poznać puszystą dziewczynę

Polecane posty

30 minut temu, Jaśmin 81 napisał:

Bóg pisze sie duża literą 

Z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

proszę Was, nie zaczynajcie. Osoba wierząca napisze z dużej przez szacunek, niewierząca napisze z małej bo będzie to dla niej słowo jak każde inne. Po co już do siebie skaczecie 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

ja sobie wypraszam, zdecydowanie wolę żeby to mi wpychano do gardła 😏

😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, lonelyman napisał:

😳

no co? zażartowałam i? Lubię, przykro mi.

Byłam kiedyś w szpitalu z dzieckiem. Lekarz mówi, że nie wypuszczą nas jeszcze, czy daje radę. Na co ja "Panie doktorze, mam rocznicę ślubu dzisiaj, a noc spędzam z dwoma obcymi mężczyznami, czego chcieć więcej,  żyć nie umierać" 😆 lekarz zaczął się śmiać, że nie wiedział, że robi mi taką przysługę dodatkowymi badaniami, a pielęgniarz z kijem w doopie jak Ty już na mnie wyskoczył "ciekawe co Pani mąż by na to powiedział? "😏 to Was kij uwiera, mnie nie 🤷‍♀️ obsunął Ci się? wypnij się, poprawię Ci go😋

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Ile można tych historii bombelkowych przytaczać?

A. do znudzenia  

B. do znudzenia 

c. do znudzenia

zgadnij? 

Przytoczyłam bo wielu sztywniaków oburza się na mój żart, a jakoś zaraz mi się  skojarzyła też ta sytuacja. Lubię pożartować, a jestem porządna, a te cichociemne co wystekac nie umieją z siebie pół zdania ładują ich w bambuko, ale chociaż nie oburzają. I to jest maleńka ciekawe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, BoniBluBombka napisał:

Nie chce ważyć 90 kilo i spać na siłowni. 

Nie drażnij głodnej lwicy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Do widzenia matko bombelkowa

matka bombelkow musi wyglądać jak bombelek🙃 słodkich snów wredoto. Wpadnij do mnie, zobaczymy jakiś straszny film. Ostrzegam, będę się tulic 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bomba to nie bombelek. Bym przyszła ale towarzysko i z daleka ale zależy na jaki film. Żadnych bananów i bombelkow. Ewentualnie wódka z daleka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBombka napisał:

Bomba to nie bombelek. Bym przyszła ale towarzysko i z daleka ale zależy na jaki film. Żadnych bananów i bombelkow. Ewentualnie wódka z daleka. 

horror, thriller, film akcji? możesz wybrać. Wódkę mogę Ci polać, ja pocyckam zieloną herbatę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak się bawisz to ja chyba podziękuje bo co to za zabawa jak ktoś pije a drugi herbatę ą ę? I jeszcze się zachowujesz jak wielka napastliwa lesbijka a ja unikam takich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, alfabetznakow napisał:

Lubie kształtne dziewczyny z dużymi oczami 😉 niestety na takim tinder 99% to szczupłe modelki,  w ogóle nie pokazuje mi grubszych,  gdzie szukać takiej dziewczyny 

"Puszysta" dziewczyna tzn. otyła i nie znaczy, że kształtna, a otyłość jest niezdrowa. Nie wiem, jak komuś może się podobać w kimś choroba. Ty jesteś jakiś nie ten teges, bo jeszcze gadasz, że niestety, bo 99% tych lasek na tinderze ma zdrową sylwetkę. 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, BoniBluBombka napisał:

zachowujesz jak wielka napastliwa lesbijka a ja unikam takich. 

Jaka tam napastliwa. Tylko uprzejmie uprzedziłam, żebyś nie była zdziwiona jak Twoją ręką zakryje sobie oczy albo przytulę się ze strachu bo boję się jak małe dziecko;) serio😅

Edytowano przez Gość
zostaje nam inny gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, elektryzująca napisał:

no co? zażartowałam i? Lubię, przykro mi.

Byłam kiedyś w szpitalu z dzieckiem. Lekarz mówi, że nie wypuszczą nas jeszcze, czy daje radę. Na co ja "Panie doktorze, mam rocznicę ślubu dzisiaj, a noc spędzam z dwoma obcymi mężczyznami, czego chcieć więcej,  żyć nie umierać" 😆 lekarz zaczął się śmiać, że nie wiedział, że robi mi taką przysługę dodatkowymi badaniami, a pielęgniarz z kijem w doopie jak Ty już na mnie wyskoczył "ciekawe co Pani mąż by na to powiedział? "😏 to Was kij uwiera, mnie nie 🤷‍♀️ obsunął Ci się? wypnij się, poprawię Ci go😋

Nie szalej. Wiem że żartowałaś 🙂. Akurat uważam Cię za jedną z normalnych osób na forum. Moje reakcję też nie zawsze trzeba brać całkowicie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, lonelyman napisał:

Nie szalej. Wiem że żartowałaś 🙂. Akurat uważam Cię za jedną z normalnych osób na forum. Moje reakcję też nie zawsze trzeba brać całkowicie poważnie.

Szaleństwo to ja mam na drugie🤭 No i wieloma epitetami można mnie określić, ale słowa 'normalna' naprawdę użyłabym już w ostateczności 😜

Po prostu na wieczór spięło Ci pośladki, rozumiem, bywa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, elektryzująca napisał:

ale słowa 'normalna' naprawdę użyłabym już w ostateczności 

No to wycofuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, lonelyman napisał:

No to wycofuje 🙂

Ech, zaoralam taki komplement 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HajleSyllasje napisał:

Szukaj na fotka.pl To taki "azyl" dla tych brzydszych, niedorobionych czy tez poprostu krąglejszych kobiet. Ewentualnie szukaj mamusiek 30+ lub nawet 35+ sporo kobiet zaczyna w tym wieku grubnąć i to w odpowiednich miejscach.

Mam 25 lat a kobiety dojrzalsze nie lubią jak to określają "dzieci"  taka mentalność,  ale fakt takie podobają mi się najbardziej 

Edytowano przez alfabetznakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2020 o 19:40, alfabetznakow napisał:

Lubie kształtne dziewczyny z dużymi oczami 😉 niestety na takim tinder 99% to szczupłe modelki,  w ogóle nie pokazuje mi grubszych,  gdzie szukać takiej dziewczyny 

Ja tu codziennie ćwiczę i dietę prowadzę, a ten narzeka, że modelki. Ehh..

Oczywiście, nie miało to brzmieć negatywnie. Każdy ma swoje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×