Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smile

Wybory - Głosowanie

Polecane posty

Witam. Nigdy nie głosowałam. Chciałabym pójść na wybory i zagłosować w miejscu zameldowania (od 3 lat, wcześniej mieszkałam w innym miejscu). Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda. Czy wystarczy iść na wybory z samym dowodem osobistym czy wcześniej powinnam wypełniać jakieś wnioski? Proszę o odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, wystarczy dowód. Dodatkowo pewnie maseczka. Pamiętaj żeby iść do punktu który obejmuje twoje miejsce zamieszkania. Zwykle budynek edukacyjny, np szkoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Smile napisał:

Witam. Nigdy nie głosowałam. Chciałabym pójść na wybory i zagłosować w miejscu zameldowania (od 3 lat, wcześniej mieszkałam w innym miejscu). Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda. Czy wystarczy iść na wybory z samym dowodem osobistym czy wcześniej powinnam wypełniać jakieś wnioski? Proszę o odpowiedź 

idziesz do punktu, patrzysz czy jesteś na liście, tzn Ty podajesz nazwisko pan/i patrzy czy jesteś, podpisujesz się i odbierasz listy do głosowania, siadasz w wyznaczonnym miejscu oddajesz głos, poprawnie! wrzucasz do urny głos i spadasz do domu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ania H99 napisał:

idziesz do punktu, patrzysz czy jesteś na liście, tzn Ty podajesz nazwisko pan/i patrzy czy jesteś, podpisujesz się i odbierasz listy do głosowania, siadasz w wyznaczonnym miejscu oddajesz głos, poprawnie! wrzucasz do urny głos i spadasz do domu 😄 

Od czego to zależy czy jestem na liście? Od tego ze jestem zameldowana w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Smile napisał:

Od czego to zależy czy jestem na liście? Od tego ze jestem zameldowana w tym miejscu?

tak, albo może tez się coś zmienić, ale jakby coś nie tak to babki mają dane, podasz nazwisko i udzielą ci wszystkich informacji. np raz poszłam tam gdzie zawsze a okazało się że przenieśli bo było dużo ludzi /ulic i zamiast w przedszkolu miałam głosować obok w szkole 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×