Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga1987

Czy wszystko dobrze z moją córką?

Polecane posty

Witam! Jestem dosyć nowa na tym forum, ale potrzebuję porady bo jedna rzecz nie daje mi spokoju. Otóż Alicja niedawno skończyła 14 lat, niby wcześniej miała normalne zainteresowania, grała na gitarze, miała dobre oceny i tak dalej. Jednak ostatnio wszystko się zmieniło, gra z kolegami w jakiegoś "lola", ale to jeszcze bym przeżyła. Zaczęła oglądać anime i czytać mangę, po prostu dramat, od jakiegoś roku często to u niej widzę. Podobno dołączyła do grupy tłumaczy i dodaje napisy (z angielskiego na polski) do tych bajek, wyobraźcie sobie, że kiedy weszłam do nien sprawdzić co takiego właśnie tłumaczy zobaczyłam tekst o obcinaniu głowy, oskórowywaniu itd. nie wiem co o tym myśleć, to nie jest normalne dla dziewczynki w tym wieku. Powinnam jej zabrać internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze:) Tez mam 14 letnia corke i razem z nia ogladam anime:) Nawet szyje jej stroje do cosplay ( przebiera sie za postac z anime na zlotach fanow, mlodszej 8-letniej corce tez). To trzeba lubiec po prostu, nie kazdemu pasuje ale nie zabraniaj jej ogladac tego co lubi (a tlumaczac uczy sie przy okazji angielskiego, madra dziewczyna). A wogle wiekszosc znajomych mojej corki to kujoni (tak jak i ona) i tez lubia anime. To nie jest dla ...ow. Pozdrawiam:)

Ps. Gra w “lola” jest gra taktyczna, ktora wymaga mysle ia, strategii i kombinowania, masz madra corke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, butelkawody napisał:

Wszystko dobrze:) Tez mam 14 letnia corke i razem z nia ogladam anime:) Nawet szyje jej stroje do cosplay ( przebiera sie za postac z anime na zlotach fanow, mlodszej 8-letniej corce tez). To trzeba lubiec po prostu, nie kazdemu pasuje ale nie zabraniaj jej ogladac tego co lubi (a tlumaczac uczy sie przy okazji angielskiego, madra dziewczyna). A wogle wiekszosc znajomych mojej corki to kujoni (tak jak i ona) i tez lubia anime. To nie jest dla ...ow. Pozdrawiam:)

Ps. Gra w “lola” jest gra taktyczna, ktora wymaga mysle ia, strategii i kombinowania, masz madra corke:) 

 

Chodzi mi bardziej o jej dziwne zainteresowanie treściami Gore

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jakiś kurs pisania prowokacji. Nuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, jedni lubia komedie romantyczne a inni horrory:)

Ja bym sie nie przejmowala, zwlaszcza, ze to jest anime, a anime jest jakie jest:)

Ps. Poza tym juz drugi raz piszesz, ze jej zainteresowania sa dziwne, dlaczego? Bo nie sa takie jak Twoje? Czy takie jak wiekszosci ludzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×