Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mineczja

Za miesiąc skończę 31 lat.

Polecane posty

Do jakiego wieku człowiek jest młody? Tak nie dawno miałam 20 lat i w tedy myślałam że nie jestem stara ale nie mam już 16 lat tym bardziej że zaszłam w ciążę i nikt nie mówił że to za wcześnie. A teraz kończę 31 lat. Czas tak mi szybko ucieka a ja ciągle robię to samo. Chodzę od pracy do domu czasami mam jakieś wolne. Tak już będzie wyglądać reszta mojego życia? W prawdzie mam dom, rodzinie, prace i nie mogę narzekać ale chciałbym żeby w życiu jeszcze mnie coś ciekawego spotkało a to juz się nie wydarzy. Mam doła że czas tak szybko zleciał i młodość tak szybko uciekła. Nie mówię że jest stara w wieku 31 lat ale bardzo młoda też już nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz 😄

wiesz,przede wszystkim wszystko siedzi w głowie. Owszem, mmożesz w życiu robić jeszcze tysiąc różnych rzeczy o ile nie zbierasz się z tego świata w najbliższym czasie. Wystarczy tylko się określić czego chcesz od życia. Dorosłość składa się Głów nie z chodzenia do pracy i płacenia rachunków, ale ciągle możesz się rozwijać, uczyć, mieć hobby, chodzić na jakieś zajęcia, spotykać się z ludźmi czy co Cię tam kręci. 

Ja juz jestem ciut więcej po 30 i staro sie nie czuje. Czasem zrzędze jak stara baba, ale pomysłów pełna głowa a dopóki są marzenia człowiek jest młody 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha ja od pol roku mam czterdziesci i wciaz czuje sie mlodo. Zycie ucieka, czas leci szybko, ale przeciez jeszcze tyle przed kazda z nas. Zycie to wlasnie chodzenie do pracy i prace domowe, wychowywanie dzieci i wypelnianie 1000 drobnych obowiazkow. Na szczescie okraszone jest tez drobnymi przyjemnosciami. 

Autorko masz jeszcze wiecej niz pol zycia przed soba. Tylko od Ciebie zalezy co z nim zrobisz. Czy bedziesz plakac nad uciekajaca mlodoscia czy cieszyc sie byciem bogatsza o kolejne doswiadczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Ha ha ha ja od pol roku mam czterdziesci i wciaz czuje sie mlodo. Zycie ucieka, czas leci szybko, ale przeciez jeszcze tyle przed kazda z nas. Zycie to wlasnie chodzenie do pracy i prace domowe, wychowywanie dzieci i wypelnianie 1000 drobnych obowiazkow. Na szczescie okraszone jest tez drobnymi przyjemnosciami. 

Autorko masz jeszcze wiecej niz pol zycia przed soba. Tylko od Ciebie zalezy co z nim zrobisz. Czy bedziesz plakac nad uciekajaca mlodoscia czy cieszyc sie byciem bogatsza o kolejne doswiadczenia. 

Mnie zastanawia dlaczego panuje założenie,że po przekroczeniu pewnego wieku juz nic człowieka nie czeka? A co niby wyjątkowego spotkało nas do 30? Nauka, praca,miłość, dzieci, meblowanie mieszkan, spotkania rodzinne i towarzyskie. Po 30, 40, 50 nic się nie zmienia. Nie lubię kultu starości i umęczania sie przez wiek. Jeszcze niecałe sto lat temu kobieta w wieku 30 lat że wsi czy małego miasta miała gromadke dzieci, pracowała w polu, miała gospodarstwo domowe i w wieku 30 lat wyglądała na 40-50.  Teraz kobiety dbają o siebie, mają możliwość robienia czegoś dla siebie i życia po swojemu, wnukami tez mało która babcia zajmuje się na etat, bo z otoczenia widzę,,że 50+ to teraz zadbane panie, ktire pozbyły sie dzieci i korzystają. Niektóre nawet zmieniły partnerów ! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×