Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anka-92

Pierwsza miesiączka po połogu

Polecane posty

W przyszły wtorek minął 4 tygodnie od kiedy urodziłam. Do wczoraj odchody porodowe miały kolor żółty i od dwóch dni praktycznie ich nie było jakby miały się już skończyć. Dziś zaobserwowałam na podpasce krew, nie tak dużo jak dawniej w czasie okresu, ale bez skrzepów czy brzydkiego zapachu. Nic mnie nie boli, nie mam podwyższonej temperatury, czuje się normalnie. Zastanawiam się czy to może być pierwsza miesiączka po porodzie? Dodam, że od dwóch tygodni karmię mm, wcześniej odciągałam swoje mleko i dawałam małemu, obecnie pokarm praktycznie mi już zanikł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci powiedzieć jak było u mnie. Od początku karmiłam mm i pierwszą miesiączkę dostałam po 43 dniach od porodu, połóg trwał nieco ponad 2 tygodnie.

Jeśli przychodzi do Was na wizyty nada położna środowiskowa to ją o to zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie okres. Ja tak miałam. Nie leciało nic nawet 2 dni a później przy większym wysiłku czy karmieniu piersią leciała żywo czerwona krew. Tak poprostu się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, 31190 napisał:

Raczej to nie okres. Ja tak miałam. Nie leciało nic nawet 2 dni a później przy większym wysiłku czy karmieniu piersią leciała żywo czerwona krew. Tak poprostu się zdarza

U mnie tak samo. I tak samo bylo wczesniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×